روش های افزایش ترافیک طراحی سایت

زمانی که شما برای افزایش و گسترش کسب درآمد و شناخته شدن کار شما اقدام به طراحی سایت می کنید و همه ی جزئیات ریز و درشت آن را در نظر می گیرید که بهترین طراحی سایت را ارائه دهید حال می خواهید که بازدید و ترافیک سایت شما افزایش یابد و مشتریان زیادی را جذب سایت خود کنید.

 

1068

 

مهم ترین روش های افزایش ترافیک طراحی سایت عبارتند از:

کار کردن بر روی سئوی صفحات

یکی از اصلی ترین و مهمترین کاری که بعد از اقدام به طراحی سایت باید انجام دهید توجه به سئو و بهینه سازی آن می باشد کارها را طوری پیش ببرید که سایت خود را در نظر گوگل رتبه ی بالایی را دریافت کند و سایتتان در اولویت خود قرار دهد وقتی همچین اتفاقی رخ دهد و سایت شما در اولویت گوگل قرار گیرد در افزایش ترافیک و بازدید از سایت می تواند نقش به سزایی را اجرا کند.

افزایش سرعت بارگذاری طراحی سایت

برای اینکه مشتریان زیادی جذب سایت شما شوند حتما باید سرعت بارگذاری سایت خود را بالا ببرید تا مشتریان سریع به بخش های مختلف خود دسترسی داشته باشند پایین بودن سرعت بارگذاری در نظر بازدید کننده بسیار حوصله سر بر خواهد بود و رغبتی به دیدن ادامه سایت نخواهد داشت.

ایجاد محتوای ارزشمند

با قرار دادن محتوای با ارزش و مفیدی که بازدید کننده با خواندن آن به پاسخ پرسش های ذهن خود برسد و اطلاعاتشان در آن زمینه بیش تر شود در نظر بازدید کننده و همچنین افزایش بازدید و ترافیک طراحی سایت تاثیر ویژه ای خواهد داشت.

عنوان های مناسبی را انتخاب کنید

برای محتوا و مطالبی که در سایت خود قرار می دهید از عنوان های جذاب و پر معنی را به کار ببرید تا مشتریان با دیدن آن عنوان ها کنجکاو شوند تا مطالبتان را بخوانند و به دیدن از صفحات مختلف سایت شما بپردازند.

بازاریابی ایمیل

بر خلاف عقیده اکثر افراد که بازاریابی ایمیلی دیگر اهمیتی ندارد باید بگوییم که این افراد سخت در اشتباه هستند چرا که هنوز هستند افرادی که با دیدن تبلیغات و پیام هایی که از طریق ایمیل دریافت می کنند اقدام به خواندن و بازدید از سایت مورد نظر می کنند.

امضای ایمیل داشته باشید

داشتن یک امضای ساده که معرف سایت شما و یا توضیح خیلی مختصری در رابطه با کار شما می باشند می تواند بسیار در انتقال ایمیل به دیگر افراد و افزایش بازدید سایتتان تاثیر گذار باشد وقتی کسی جذب ایمیل شما شد و خواست آن را به دیگر افراد بفرستند می توانند این چرخه ی انتقال در بازدید از سایت شما تاثیر داشته باشد.

نمایش سایت در انواع مختلف نمایشگرها

به خوبی نمایش دادن طراحی وب سایت در انواع نمایشگرهای کوچک مانند گوشی تبلت و... می تواند در جذب بازدید کننده تاثیر بسیار بالایی را داشته باشد تا هرکسی با انواع نمایشگرهای کوچک خود به جستجو می پردازند به راحتی به دیدن سایت شما در آن ها بپردازند و با مشکلی مواجه نشوند.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

اگر برای سایت خود در هر کدام از شبکه ی اجتماعی صفحه ای بسازید می توانید بسیاری از افراد را با سایت خود آشنا سازید و وقتی به سایت خود هم لینک دهید می توانید به افزایش بازدید سایت خود کمک ویژه ای کنید چرا که در دوره ای می باشیم که افراد بیش تر وقت خود را صرف شبکه های اجتماعی می کنند و از آنجایی که این شبکه ها قابلیت های خاصی را در اختیار صاحبان مشاغل و افراد می گذارند می توانید مانورهای بر روی آن دهید.

داشتن گرافیک جذاب و رنگبندی مناسب

سایتی را که ایجاد می کنید به گرافیک و رنگبندی آن باید توجه کنید و در راستای مشاغل خود بهترین ها را ارائه دهید یعنی از گرافیک مناسب و مرتبط و رنگبندی مناسب که هماهنگ با مشاغل شما شود توسط یک گرافیست حرفه ای آن را پیش ببرید. باید به این نکته توجه کنید که از شلوغ کردن اضافی سایتتان پرهیز کنید تا بازدید کننده با بازدید از سایت شما بتواند به راحتی به دیدن بخش های سایت شما بپردازد و ذهن آن ها با شلوغی سایت شما شلوغ نشود.

ارسال نظر در سایت های پربازدید

شما با استفاده از ارسال نظر در طراحی وب سایت هایی که بازدید زیادی دارند در بین افراد محبوب هستند می تواند بسیار تاثیرگذار باشد و دیگران با دیدن نظر شما کنجکاو شوند تا به سایت شما سری بزنند.

به سایت خود نقشه دهید

با ایجاد کردن نقشه در سایت خود می توانید کار موتورهای جستجو را راحت کنید و به راحتی به بخش های مختلف دسترسی پیدا کنند و در نتیجه در نتایج جستجوی افراد صفحات سایت شما بالا بیاید.

کلمه کلیدی مناسب را انتخاب کنید

استفاده از کلمه کلیدی مناسب و انتخاب صحیح و مرتبط آن با مطلبی که قرار می دهید بسیار مهم می باشد چرا که با استفاده از آن کلمات کلیدی سایتتان بر روی نتایج جستجو می آیند.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .