طراحی سایت تئاتر و سینما

از آنجایی که افراد از زمان های قدیم به دنبال راهی برای گذراندن وقت خود هستند و می خواهند که به سینما و تئاتر بروند و به تماشای فیلم و دیدن بازی افراد در سن بپردازند نیاز به محیطی دارند که در آن جا به دیدن برنامه های موجود و ساعت های شروع و پایان پر بودن سانس ها و.... مشاهده کنند آن محیط طراحی سایت می باشد که با سر زدن به طراحی سایت آن تئاتر و سینمای مد نظر اطلاعات لازم را کسب می کنند.

 

985

 

اما طراحی سایت سینما و تئاتر چه جذابیتی می تواند داشته باشد تا باعث جذابیت بیش تری شود:

سئو و بهینه سازی عالی

طراحی سایت کلا به منظور قرار گرفتن در اولویت گوگل طراحی می شود تا افراد با جستجوی موارد مورد نظر به سایت های طراحی شده رو به رو شوند و با بررسی های لازم به انتخاب نهایی آن بپردازند.به همین منظور سئو و بهینه سازی اصولی که بر اساس اصول و قوانین خاص و توسط فرد با تجربه پیش رود بسیار حائز اهمیت می باشد

گرافیک جذاب

داشتن گرافیک جذاب و زیبا برای یک سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که وقتی بازدید کننده وارد طراحی سایت می شود با گرافیک و ظاهر آن رو به رو می شود که به جذب بازدید کننده می انجامد برای همین حتما برای این کار از گرافیست حرفه ای کمک بگیرید.

داشتن سرعت بارگذاری بالا

بازدید کننده وقتی به جستجوی سینما و تئاتر می پردازند وقتی با طراحی سایت شما رو به رو می شوند حتما باید از سرعت بارگذاری بالایی برخوردار باشد تا بازدید کننده بتواند اعتماد کرده و به بازدید از سایت و حتی خربد آنلاین بلیط بپردازند.

امکان بخش رزرو آنلاین

در این بخش امکان رزرو آنلاین و بلیط و پرداخت مبلغ از درگاه پرداخت الکترونیکی را داشته باشد با سرعت بالا و همچنین امنیت بالا که بازدید کننده به راحتی اعتماد کند و به پرداخت آنلاین بپردازد.

بخش اخبار و مقالات

در این بخش به قرار دادن اخبار و مقالات بپردازید و اطلاعات روز را در اختیار افراد قرار داده تا افراد با خواندن آن ها جذب طراحی وب سایت و تئاتر و سینما شود.

بخش پیشنهادات ، شکایات و انتقادات

در این بخش باا قرار دادن قسمتی که افراد به پرداختن انتقادات و پیشنهادات خود بپردازند و از تجربه های خود در آن جا بگویند افراد دیگری می توانند به راحتی از تجربیات دیگران استفاده کرده و به افزایش اعتماد آن ها بیش تر کمک کرده باشید.

بخش گالری

در این بخش شما با قرار دادن عکس و تصاویر از داخل سینما و تئاتر افراد را با محیط آن جا مانند سالن انتظار فضاهای مختلف سن و قرار گرفتن صندلی ها رستوران ها و کافی شاپ ها آشنا خواهید ساخت.

ریسپانسیو بودن

بعد از طراحی سایت یکی از مهمترین مواردی که حتما باید به آن رعایت کنید طراحی در قالب نمایشگرهای کوچک می باشد یعنی در قالب گوشی و تبلت بدون هیچ مشکلی به راحتی نمایش داده شود.چون افراد اکثرا کارهای خود را با استفاده از گوشی و تبلت انجام می دهند و به جستجوی موارد می گردند.

بخش معرفی فیلم ها

در این بخش باید به معرفی فیلم ها و اعلام نام ها بازیگرانی که در آن بازی کرده اند و کلیپ خیلی کوتاه و تیزر هایی را از برخی از سکانس های آن فیلم باشد تا کاربران را جذب آن فیلم و نمایش کنید.

دسته بندی فیلم ها

فیلم ها را از یکدیگر دسته بندی کنید و بر اساس خانوادگی کمدی ترسناک اجتماعی و پلیسی و جنگی در جای خود قرار دهید تا افراد با انتخاب بخش مورد نظر به انتخاب فیلم مورد نظر بپردازند.

بخش تماس با ما

در این بخش به ارائه آدرس دقیق به همراه نقشه و همچنین تلفن و راه های ارتباطی و.... را در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید.

شبکه های اجتماعی

افراد بیش تر وقت فراغت خود را در شبکه های اجتماعی سپری می کنند و شما هم می توانید با فعالیت در شبکه های اجتماعی و قرار دادن آیکون آن ها در سایتتان که راه دسترسی بازدید کنندگان را راحت تر کنید افراد و کاربران بسیاری را جذب سایت خود کنید.

طراحی بخش فیلم های آینده

در این بخش به قرار دادن فیلم هایی که در آینده قرار است به اکران گذاشته شود را به افراد معرفی کرده و حس کنجکاوی آن ها برانگیزید تا راغب شوند به محض آمدن فیلم به تماشای آن بیایند.

 

970

 

نتیجه گیری:

از آنجایی که در زمان های قدیم تئاتز و سینما یکی از تفریحات افراد می باشند و با خانواده و دوستان خود جایی برای تفریح به تماشای فیلم می پردازند باید راه دسترسی و اطلاعاتی را که می خواهند بدون هیچ دشواری را در اختیار آن ها قرار داده شود تا به راحتی با فیلم های د رحال پخش نمایش های در حال اجرا و اطلاعات کامل آن فیلم و پرداخت و رزرو آنلاین فیلم را دراختیارشان قرار دهند همه ی این کارها تنها با یک طراحی وب سایت حرفه ای توسط تیم حرفه ای و مجرب میسر می باشد.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .