ایجاد پیوند برای طراحی سایت

در گوگل باید قوانین را رعایت کنید شما نمی توانید برای بدست آوردن ترافیکی که شایسته آن نیستید ، سیستم را فریب دهید. گوگل علیه استراتژی های کلاه سیاه اقدام می کند که توسط بسیاری از بازاریابان برای به دست آوردن یک مزیت غیرقابل دفاع در طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد. موتورهای جستجو فقط می خواهند بهترین اطلاعات را در اختیار کاربران خود قرار دهند. افرادی که از سیستم برای بدست آوردن مزیت جعل می کنند.

دیگر پذیرفته نمی شوند استراتژی هایی مانند شبکه های وبلاگ ، پیوندهای پرداخت شده و نظرات هرزنامه ها در طراحی سایت دیگر کار نمی کنند بک لینک گذاری در طراحی سایت قبل از اینکه به استراتژی ها و مثال ها بپردازم ، می خواهم مهمترین مبانی کیفیت لینک را توضیح دهم. تفاوت بین کیفیت و کمیت است. هر پیوندی که برای دستکاری نتایج جستجو طراحی شود ، نقض دستورالعمل های مدیر طراحی سایت گوگل محسوب می شود گوگل شوخی نیست.

 

1029

 

اکسپلورر طراحی سایت را باز کنید

از پرس و جو جستجو من می توان دریافت که بهترین پیوندهای به طراحی سایت من از هاب اسپات آمده است. اگر می خواهم برای کریزی اگ پیوندهای جدیدی بسازم ، می توانم فقط با این سایت ها تماس بگیرم و محتوای مرتبط را پیشنهاد کنم. محتوای شما همیشه باید با بهترین کیفیت باشد. اگر می خواهید پیوندهایی با کیفیت بالا بسازید ، به محتوای با کیفیت بالا احتیاج دارید. اگرچه هر دو دست به دست هم می دهند ، می خواهم به طور خلاصه توضیح دهم.

چرا محتوای با کیفیت بالا منجر به بک لینک های با کیفیت بالا در طراحی سایت می شود. از یک طرف نیز می توانید صفحه خود را از تمام صفحه های دیگر به این روش جدا کنید. شما قبلاً مقاله منتشر کرده اید ، اما فقط مورد از آنها پتانسیل کسب بک لینک را دارند. اگر می خواهید از جمع ایستادگی کنید ، باید مقالات بهتری بنویسید. یک چشم انداز جالب پیدا کنید و به خواننده پاسخ دهید ، متون خود را بهینه کنید و خواستار اقدام را فراموش نکنید.

 

ایجاد محتوای مناسب در طراحی سایت

پست های خوب وبلاگ برای ایجاد لینک ایده آل هستند به همین دلیل وب سایتهایی که دارای یک وبلاگ هستند پیوندهای نمایه تر از طراحی سایت های بدون وبلاگ ایجاد می کنند. این اکنون مشخص شده است ، به همین دلیل روزانه میلیون ها پست جدید در وبلاگ ارسال می شود. برای ایستادگی از جمع چه کاری می توانید انجام دهید مقاله استراتژی به خوبی امتحان شده است. همانطور که در این ویدئو آمده است ، شما باید با متخصصان صنعت مصاحبه کنید.

اگر مقاله ای از این مصاحبه ها را با دانش تخصصی رهبران صنعت ایجاد کنید ، می توانید به یک گروه هدف کاملاً جدید برسید. پس از کسب اصول اولیه ، باید هفت استراتژی زیر را مطالعه کنید تا پیوندهای خوبی برای محتوای خود در طراحی سایت ایجاد کنید. به عنوان نمونه خدمات بک لینک را در فایور بگیرید اگر پیشنهادی را پیدا کردید که ادعا می کند تنها با یورو می توانید پیوند سئو با کیفیت باورنکردنی دریافت کنید ، باید سریع پیش بروید.

 

974

 

اهمیت ایجاد محتوا در طراحی سایت

مقالات گردآوری به خصوص برای جلب توجه بسیار مناسب است ، اما شما همچنین باید مقالاتی بنویسید که نشان می دهد خودتان متخصص در زمینه خود هستید. به اصطلاح محتوای سنگ بنای برای این کار مناسب است. این محتوا یا ترکیبی از چندین پست وبلاگ یا دستورالعمل های دقیق در مورد یک موضوع خاص است. مقاله سئو وردپرس وی در مورد بهبود استراتژی جستجو با یک طراحی سایت وردپرس است. البته بسیاری از استراتژی های مورد بحث در مقاله از افزونه داخلی سئو استفاده می کنند.

به همین دلیل این محتوای سنگ بنای بسیار عالی است. اغلب به اشتراک گذاشته می شود و همچنین مارک خاص خود را تبلیغ می کند. من این راهنمایی عالی را برای کمک به سایر بازاریاب ها برای یافتن بهترین استراتژی ها و برنامه ها برای کمپین های ایجاد لینک خود ، در طراحی سایت ارائه کردم. تحت هیچ شرایطی نباید چنین پیشنهادی را بپذیرید گوگل صفحه شما را مجازات می کند و این همان است. اختیار دامنه پیوندهای ورودی را درک کنید.

 

اینفوگرافیک ها در طراحی سایت

اینفوگرافیک ها عناصر بصری را که مغز ما هنگام تعامل با افراد دیگر با داده هایی که برای پردازش این تصاویر لازم دارند ، ترکیب می کند. کیس متریکس دارای صفحه ای پر از اینفوگرافیک است تا به بازاریابان کمک کند تا اطلاعات به آنها را بهتر در طراحی سایت پردازش کنند. اینفوگرافیک ها طعمه ای برای شرکت هایی هستند که شرایط لازم را برای ایجاد خود ندارند. همه پیوندها ارزش یکسان ندارند ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید.

فقط بهترین لینک ها را برای طراحی وب سایت خود بدست می آورید. برای انجام این کار ، باید اختیار دامنه  پیوندهای ورودی از رقبا را پیدا کنید. از گوگل برای یافتن متخصصان صنعت مناسب در طاقچه خود استفاده کنید. با استفاده از گوگل می توانید محبوب ترین وبلاگ ها را پیدا کنید. سؤالات مرتبط بپرسید که دل خوانندگان شما را سوزاند. اگر سپس پاسخ ها را در یک مقاله بزرگ جمع بندی کنید ، یک پست وبلاگ مفصل خواهید داشت.

 

images 11

 

دامنه را در طراحی سایت گسترش دهید

جستجو نقش مهمی در هر استراتژی ایجاد لینک بازی می کند ، بنابراین اجازه دهید نگاهی دقیق تر به این موضوع بیندازیم. خوشبختانه ، چند ابزار و برنامه وجود دارد که می تواند به شما در گسترش دسترسی کمک کند. با استفاده از این برنامه اتوماسیون ، نه تنها می توانید مخاطبین مناسبی برای ساخت بک لینک ها در طراحی سایت پیدا کنید ، بلکه می توانید از قالب ها برای برقراری تماس و حفظ مخاطبین نیز استفاده کنید. سپس برای تماس با این شرکای احتمالی از یکی از الگوهای خودکار استفاده کنید.

می توانید از یکی از مقاله ها یا فیلم های خود یک اینفوگرافیک جدید تهیه کنید. مهمترین داده ها و مراحل را بنویسید و سپس آنها را تجسم کنید. برای این کار از اینفوگرافی و تصویری استفاده می کنم هر دو برنامه توابع مشابهی دارند و بسته به نیاز ، نسخه رایگان و کامل دارند. اینفوگرافی قالب و بیش از یک میلیون تصویر رایگان برای استفاده دارد. سپس می توانید اینفوگرافیک خود را با پیوندی تعبیه شده در وب سایت خود به اشتراک بگذارید.

 

پیوندهای شکسته در طراحی سایت

همه چیز می شکند. این همچنین در مورد پیوندها صدق می کند. بیشتر مقالات گردآوری ده ها ، اگر نه صدها ، لینک از منابع مختلف وجود دارد. حفظ همه این پیوندها برای چندین مورد می تواند زمان بر باشد. استراتژی لینک خراب بهترین راه حل برای حل این مشکل است. این استراتژی در مورد جایگزینی هرچه بیشتر پیوندهای شکسته شده با محتوای طراحی سایت شماست. با این حال ، فقط محتوای با کیفیت بالا برای این کار مناسب است. محتوای با کیفیت پایین یک اتلاف وقت است.

از طرف دیگر ، محتوای با کیفیت بالا هم خوانندگان و هم شما مزایای خاصی را ارائه می دهد. شما باید لینک های شکسته را در وب سایت های صنعت پیدا کنید و سپس یکی از مطالب خود را به عنوان جایگزین به اپراتور طراحی سایت ارائه دهید. در این روش می توانید خود و طراحی وب سایت خود را به عنوان یک متخصص صنعت تاسیس کنید. بنابراین با جستجوی لینک های خراب شروع کنید. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد.

 

970

 

جستجوگرها و نقش آن ها در طراحی سایت

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید پیدا کردن یا ایجاد محتوای مناسب برای جایگزینی لینک خراب در این وب سایت است. باز هم ، فقط محتوای با کیفیت بالا در اینجا مناسب است. از بازاریابان معتقدند که محتوای آنها به اندازه کافی جالب نیست. برای یافتن مطالب قدیمی که دیگر آنلاین نیست می توانید از ماشین وای بک استفاده کنید. با بیش از میلیارد طراحی سایت ذخیره شده ، بزرگترین بایگانی اینترنتی وب سایت های فعال و غیرفعال است.

محتوای صفحه قدیمی را با دانش تخصصی و تجربه شخصی خود تکمیل کنید. سپس با اپراتور طراحی سایت تماس بگیرید ، به او اطلاع دهید که لینک وی خراب شده است و محتوای خود را به عنوان جایگزین برای وی پیشنهاد دهید. می توانید از گوگل استفاده کنید و اصطلاحات احتمالی را که بلاگ نویسان در مقاله گردآوری استفاده می کنند جستجو کنید. اگر می خواهید پیوندهای شکسته با موضوع بهینه سازی موتور جستجو یا بازاریابی دیجیتال پیدا کنید ، می توانید این اصطلاحات جستجو را با کلمه کلیدی منابع مفید در طراحی سایت ترکیب کنید.

 

تنظیم منابع داخلی در طراحی سایت

منابع داخلی در وب سایت شخصی شما ، مبنای مناسبی برای کمپین جستجوی شما است. یکی دیگر از دلایلی که یک وبلاگ برای موفقیت طولانی مدت مهم است. همیشه می توانید به مقاله های وبلاگ خود مراجعه کنید. خزندگان گوگل مسیرها و پیوندها را در طراحی سایت شما می خوانند. وب سایت شما را جستجو می کند و اهمیت صفحات جداگانه برای نتایج جستجو را تعیین می کند.

به همین دلیل وب سایت های بدون وبلاگ از ترافیک کمتری برخوردار هستند. نمودار زیر نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق لینک ها به آرم یا صفحه اصلی مراجعه می کنند. هر اینفوگرافیک جدید توانایی ایجاد لینک های جدید به طراحی سایت شما را دارد. که امیدوارم در رسانه های اجتماعی توسط شرکت کنندگان را در طراحی وب سایت به اشتراک گذاشته شود. بسیاری از آنها پیوندی را برای مقاله در طراحی سایت شما قرار می دهند.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .