اهمیت پخش زنده در طراحی سایت

دنیای بازاریابی دائماً در حال تحول است برای ما بازاریاب ها آسان نیست ، زیرا ما همیشه باید روش های جدیدی برای پرداختن به مشتریان و تقویت برند خود در طراحی سایت بیابیم. فیلم ها اکنون کاملاً خود را در دنیای بازاریابی محتوا مستقر کرده اند ، اما بسیاری از بازاریابان هنوز از اهمیت پخش مستقیم آگاه نیستند. وقتی من آن را ذکر کردم ، آنها می گویند این فقط برای بازی های ویدیویی خوب است. مشتریان ما به یک فیلم زنده در طراحی سایت علاقه ندارند.

اگرچه درست است که پخش مستقیم در صنعت بازی های ویدیویی از محبوبیت خاصی برخوردار است ، اما محدود به این صنعت نیست نقش اینستاگرام در طراحی سایت بسیاری از شرکت هایی که اهل صنعت مسافرتی نیستند و نمی توانند از عکس های زئوگرافیک همگام شوند ، در اینستاگرام بسیار موفق هستند. حتی شرکت هایی که نکات آرایش نمی دهند یا ایده های مدل مو را به اشتراک نمی گذارند ، می توانند یک پایه فن بزرگ ایجاد کنند.

 

003 design

 

نقش پخش مستقیم در طراحی سایت

شما باید از پخش مستقیم استفاده کنید زیرا توسط بسیاری از افراد مصرف می شود و به طور فزاینده ای رایج می شود. فقط با یک کلیک می توانید به هزاران مشتری یا حتی بیشتر مشتری جدید برسید. اگر وقت و هزینه لازم برای انجام بهینه سازی موتور جستجو یا بازاریابی محتوا را در طراحی سایت ندارید ، برای ایجاد ترافیک به یک استراتژی جایگزین نیاز دارید. بسیاری از سیستم عامل های پخش مستقیم رایگان هستند و می توانند به شرکت شما است.

در تولید فروش جدید کمک کنند تقاضا برای فیلم های زنده سریع بسیار شگفت آور در حال رشد است. فقط به این دلیل که در یک صنعت یک پلاتفرم از محبوبیت خاصی برخوردار نیست ، به معنای مناسب بودن برای صنعت دیگر نیست. به همین دلیل ، شما تحت هیچ شرایطی نباید جریان مستقیم را به عنوان نامناسب در طراحی سایت بنویسید ، زیرا همین حالا شروع می شود. اگر بلافاصله از این قطار پرش نکنید ، ترافیک خود را از دست خواهید داد.

مشارکت فعال در طراحی سایت

در سالهای اخیر مشاهده شده است که کاربران بیشتر و بیشتر فیلم مصرف می کنند. ما فیلم های بیشتری را نسبت به گذشته مشاهده می کنیم. حتی در تلفن های همراه و تبلت ها ، محتوای ویدیویی منجر به این امر در طراحی سایت می شود. علاوه بر این ، مصرف فیلم های زنده به آرامی اما از فیلم های عادی پیشی می گیرد. فقط یک فرصت عالی را در انگشتان خود می گذارید برای تعامل با طرفداران خود می توانید از جریان مستقیم استفاده کنید.

محتوای شخصی سازی شده را در طراحی سایت ارائه دهید. بنابراین نگران نباشید و از این فرصت در شوف استفاده کنید. اکنون توضیح خواهم داد که چرا پخش زنده بسیار مهم است و چرا باید آن را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی بازاریابی خود گنجانید. در سال ، این صنعت بیش از میلیارد دلار ارزش داشت. پیش بینی می شود تا سال این رقم به تریلیون دلار افزایش یابد. پخش مستقیم در حال رشد است و محبوب تر می شود.

 

website design 0002

 

چرا پخش مستقیم برای طراحی سایت شما مهم است

برای درک این موضوع ، ابتدا باید درک کنید که چرا مردم عاشق تماشای فیلم زنده هستند. چرا بیشتر و بیشتر محتوای زنده مصرف می شد کاربران تقریباً به همان دلایل تماشای تلویزیون ، فیلم های زنده را تماشا می کنند. دوست دارید درباره وقایع فعلی اطلاعات را در طراحی سایت کسب کنید ، به طور فعال با ایده ها تبادل نظر کرده و آخرینو مطالب را مصرف کنید. کمتر و کمتر مردم تلویزیون را تماشا می کنند. تقریباً به نظر می رسد.

که در عوض ، این افراد به طور فزاینده ای به پخش مستقیم دسترسی می یابند. این بستر روزانه نزدیک به میلیون کاربر در طراحی سایت فعال دارد. این کاربران هر روز به طور متوسط ​​دقیقه فیلم زنده تماشا می کنند. از کاربران اینترنت قبلاً در سال نسبت به سال محتوای زنده بیشتری مصرف کرده اند. شبکه های اجتماعی اکنون عملکردهای پخش مستقیم را نیز ارائه می دهند تا شرکت ها بتوانند حتی بهتر از قبل به مشتریان خود در طراحی وب سایت برسند.

 

از کدام سیستم عامل باید در طراحی سایت استفاده کنید

حالا من شما را متقاعد کرده ام شما می خواهید برای شرکت خود از پخش مستقیم استفاده کنید و می خواهید نگاهی به اطراف بیندازید. اکنون می دانید که پخش مستقیم می تواند تأثیر زیادی در برند شما و رشد شرکت شما جهت طراحی سایت بگذارد و از کدام بستر باید استفاده کنم اکنون از خود می پرسید. راه های زیادی برای پخش فیلم زنده وجود دارد. می توانید آنها را در رسانه های اجتماعی ارسال کنید یا از یوتیوب و جهت طراحی سایت استفاده کنید.

این امر در واقع منطقی است ، زیرا فیلم ها در حال حاضر به طور گسترده مصرف می شوند و هر روز مصرف می شوند. اکنون فیلم های زنده به دلیل داشتن سیستم عامل های متنوع ، امکان کار چند وظیفه ای و پیش بینی اینکه این فیلم ها در بین طرفداران خود را تحریک کنند ، محبوب تر از تلویزیون و قالب های ویدیویی کلاسیک هستند. پخش مستقیم نیز برای تجارت در طراحی سایت مناسب است زیرا کاربر می تواند به طور مستقیم با برند و شرکت در تعامل باشد.

 

website design

 

بهترین سیستم عامل ها جهت طراحی سایت

در اینجا مختصری از محبوب ترین سیستم عامل های پخش مستقیم رسانه های اجتماعی در حال حاضر ارائه شده است: فیس بوک لایو در خط مقدم قرار دارد. این پلاتفرم پرکاربردترین پخش زنده است. این حتی محبوب تر یوتیوب است. بسیاری از بازاریابان نیز در توییتر یا اینستاگرام بسیار موفق هستند. اگر در فیس بوک و توییتر طرفداران و پیروان زیادی دارید ، باید فیلم های خود را در آنجا جهت طراحی سایت منتشر کنید.

با پخش مستقیم می توانید مخاطب بزرگی بسازید ، اما می توانید طرفداران فعلی را نیز درگیر و الهام بخش کنید. پلت فرم بیشتر برای بازی شناخته شده است ، اما همچنین پلتفرم های بی شماری برای فیلم های بازاریابی عالی وجود دارد. اکنون قصد دارم نحوه استفاده از فیس بوک را برای پخش مستقیم به طراحی سایت شما نشان دهم. اکثر کاربرانی که یک فیلم زنده را تماشا می کنند و سپس از یک موتور جستجو برای جستجوی شرکتی که این فیلم را تهیه کرده است در طراحی سایت استفاده می کنند.

 

اهمیت فیس بوک در طراحی سایت

یک بستر مناسب برای انتقال ویدیو در زمان واقعی است. شما می توانید از آنها برای ایجاد یک برند قدرتمند استفاده کنید. فیس بوک کاربران فعال زیادی دارد به همین دلیل شبکه اجتماعی برای تبلیغات و به اشتراک گذاری محتوا ایده آل است. این شبکه میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد. شما می توانید با استفاده از فیس بوک برای دسترسی به تعداد بسیار زیادی از افراد به طور همزمان با فیلم های زنده خود در طراحی سایت استفاده کنید.

اگر می خواهید در کنار ناشران بزرگ رسانه ای و رقابت باشید ، باید فیلم های زنده را برای فیس بوک تهیه کنید: فقط نگاهی گذرا به آمار نامزدی فیس بوک بیندازید. نتایج واقعاً قانع کننده است. کاربران برابر بیشتر از فیلمهای معمولی برابر بیشتر با فیلم های زنده می گذرانند. فیلم های زنده همچنین نظرات بیشتری کسب می کنند ، بیشتر به اشتراک گذاشته می شوند ، بینندگان را درگیر می کنید و مدت زمان بیشتری با آنها در ارتباط باشید. شرکت ها می توانند از این مزیت به نفع خود در طراحی وب سایت استفاده کنند. شما می توانید یک وبینار بدهید یا به پشت صحنه شرکت خود نگاهی بیندازید. هر قسمت جدید بیش از بیننده دارد

 

963

 

بررسی آمار بازاریابی طراحی سایت در فیس بوک

این کاربران هر روز دقیقه در فیس بوک می گذرانند. آنها احتمالاً همچنین بررسی می کنند که چند نفر پست های خود را دوست دارند و سپس از آخرین وقایع در گروه های خود و در خبرنامه مطلع می شوند. ما خودمان را در برابر این لایک های فیس بوک جهت طراحی سایت اندازه گیری می کنیم. ولی چرا؟ آنها هیچ کاری ندارند. یک مطالعه جدید توسط دانشگاه ییل و یو سی سن دیگو نشان داد که فیس بوک می تواند بر سلامتی ما تأثیر بگذارد. شاید رسانه های اجتماعی برای سلامتی شما واقعا خراب باشند. اما شما نمی توانید آنها را اجتناب کنید ، زیرا فیس بوک بسیار موفق ترین سیستم عامل جهت طراحی سایت است.

 

آمار فیس بوک برای طراحی سایت

بیش از یک میلیارد کاربر از فیس بوک ، مسنجر و واتس اپ استفاده می کنند. میلیون نفر دیگر از اینستاگرام استفاده می کنند. سازنده وی آر خط تولید جدیدی را راه اندازی کرده است و تاکنون پنج میلیون دستگاه فروخته است. قبل از اینکه بتوانیم از فیسبوک برای موفقیت در طراحی سایت استفاده کنیم ، باید شبکه را آنالیز کنیم و روانشناسی پشت سکو را درک کنیم. ما باید جذابیت های مشابه را درک کنیم. لایک ها بسیار متنوع شده اند.

برای مدت طولانی ، ارسال ها فقط می توانند پسندیده یا اظهار نظر شوند. این گاهی اوقات به موقعیتهای عجیب و ناراحت کننده منجر می شد. هیچ کس نمی خواهد مرگ دوست خوب را دوست داشته باشد. و شرکت ها نمی توانند واکنش نسبت به سهم خود را ارزیابی کنند. حالا می توانیم در مورد پست ها دوست داشته باشیم ، دوست داشته باشیم یا بخندیم. ما همچنین می توانیم غمگین ، عصبانی یا غافلگیر شویم. البته این امکانات کاملاً جدیدی را در طراحی سایت باز می کند. اکنون واکنشی بسیار فراتر از مانند قدیمی است. من عشق ، خنده و گاه واکنشی شوک زیاد می بینم.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .