بررسی استراتژی سئو در طراحی سایت

می توانید طراحی سایت خود را سریعتر کنید در این ویدئو نحوه انجام این کار را نشان می دهم اما شما برای تقویت استراتژی سئو خود هنوز به منابع بیشتری احتیاج دارید ، زیرا از کل بازاریابان می خواهند در آینده برای بهبود رتبه سئو خود تمرکز کنند. آمار سئو که استراتژی شما را شکل می دهد رقابت خواب نیست و از آنجا که این آسان نخواهد بود ، شما باید تلاش خود را برای ماندن در رقابت حفظ کنید.

یکی از بزرگترین اسطوره ها در بازاریابی آنلاین این فرض است که شما فقط می توانید این کار را برای دیگران انجام دهید با این حال ، همیشه اینگونه نیست این مقاله حاوی لیستی از هک های منحصر به فرد سئو طراحی سایت است که می تواند به شما در ترافیک ارگانیک بیشتر کمک کند اگر یک استارت آپ کوچک را راه اندازی کرده اید و وقت و هزینه کمی دارید ، برای بهبود سئو خود به هک های قانونی احتیاج دارید و این دقیقاً مربوط به این مقاله جهت طراحی سایت است.

 

02 web design

 

استفاده از ابزارهای سئو رایگان در طراحی سایت

این باید واضح باشد اما من بارها با شرکتهایی کار کرده ام که از هیچ یک از این ابزارهای سئو رایگان استفاده نمی کنند. این یک اشتباه است همیشه لازم نیست که برای برنامه های سئو هزینه کنید. بسیاری از ابزارها و برنامه های رایگان وجود دارد که می توانید از آنها در طراحی سایت استفاده کنید. بگذارید خلاصه مهمترین آنها را معرفی کنم این شامل گوگل آنالیز است. می توانید از گزارشات گوگل آنالیز استفاده کنید تا دریابید.

که کدام جستجوی جستجو و صفحات فرود در اس ای آر پی ها بویژه خوب یا به خصوص بسیار بد عمل می کنند. برای اطلاع از وضعیت فعلی طراحی وب سایت خود ، باید این گزارش ها را به طور مرتب بررسی کنید. برنامه دیگر ابزارهای گوگل وبمستر است. ابزار آزمایش ، گزارش تجربه کاربر و منابع دیگر را در اینجا پیدا خواهید کرد. اینها شامل بینش سرعت صفحه ، آزمایش برای بررسی داده های ساختاری و موارد دیگر در طراحی سایت می باشد.

 

عملکرد افزونه ها در طراحی سایت

رایج ترین ویژگی کنسول جستجوی گوگل است. به خطاهای احتمالی یو آر ال توجه ویژه ای کنید. اینها باید بلافاصله برطرف شوند تا سئو شما بهبود یابد. با سمراش می توانید به طراحی سایت خود و صفحات رقبای خود توجه داشته باشید. می توانید نحوه مقایسه با رقبای خود را دریابید. در اینجا نتایج وبلاگ من در سمراش آورده شده است می توانم ببینم وب سایت من در هر ماه چند بازدید کننده ارگانیک دریافت می کند.

من همچنین یک نمودار بصری از رتبه بندی و کلمات کلیدی خود و اطلاعات در مورد کلمات کلیدی رقبا را دریافت می کنم اکنون می توانم با کلیک کردن و تحلیل لینک های رقبا ، یک تحلیل رقابتی انجام دهم. این طراحی سایت فقط یک پنجم از ترافیک من را در اختیار دارد ، اما هنوز هم برای عباراتی مانند ابزارهای جستجوگرها و تحقیقات کلید واژه درج شده است اکنون می دانم چگونه استراتژی خود را ترسیم کنم. اگر از وردپرس استفاده می کنید.

 

111 web design

 

نظرسنجی در طراحی سایت

من در مورد تمام وبلاگ هایم اجازه اظهار نظر می کنم من دلایل مختلفی برای این وجود دارم ، اما یکی از گزینه های بسیاری برای سئو است. کاربران غالباً اطلاعات جدیدی را در اختیار من قرار می دهند و بحث منجر به پیشرفت بهتر می شود زیرا این مقاله بیشتر به اشتراک گذاشته می شود. در اینجا ویدئویی توضیح داده شده است که چگونه می توانید نظرات بیشتری کسب کنید شما باید به نظرات پاسخ دهید ، که این بخش مهمی دارد.

از هر استراتژی سئو در طراحی سایت است. من به تمام نظرات ، از جمله نظرات در مقالاتی که چند ساله است پاسخ می دهم. در اینجا نظر را در مقاله ای که در سال نوشتم ، باقی مانده است. باید از برای بهینه سازی سئو خود استفاده کنید افزونه یک همه جانبه واقعی است که به همه جوانب سئو شما اهمیت می دهد. این برنامه پست ها را در زمان واقعی بررسی می کند ، یک مرور کلی در داشبورد دبل پی برای شما فراهم می کند و عملکردهای سئو مفیدی را در طراحی سایت دارد.

 

کشفیات در طراحی سایت

مکانی عالی برای کشف است برای جستجوی اینترنت می توانید از سایت استفاده کنید شامل وب سایتهای خود ارسال شده است که به صورت گروهی و طبقه بندی قرار گرفته اند تا سایر کاربران بتوانند از طریق این صفحات سفر کنند. اگر کاربران صفحه شما را دوست داشته باشند ، بیشتر اوقات به اشتراک گذاشته می شود و مشاهده می کنید. واقعاً در ابتدای کار به من کمک کرد. به راحتی می توانید طراحی سایت خود را ارسال کنید تا بتوان آنرا کشف کرد.

یک حساب مشتری تنظیم کنید و افزونه را نصب کنید تا یک نوار ابزار برای مرورگر خود بدست آورید. من معمولاً از یک نمونه جدیدتر استفاده می کنم ، اما در این مورد می خواهم به صراحت خاطرنشان کنم که ترک نظرات می تواند یک استراتژی بسیار مؤثر برای سئو باشد. شما قطعاً باید امتحان کنید من همچنین دوست دارم در مورد وبلاگ ها و مقالات دیگر اظهار نظر کنم ، زیرا آنها اغلب گزینه های بک لینک آزاد را ارائه می دهند.

 

970

 

ایجاد کلمات کلیدی مناسب در طراحی سایت

من به مدت طولانی متعهد شده ام که از کلمات کلیدی و وبلاگ نویسی با دم بلند استفاده کنم. بگذارید مختصر توضیح دهم که چرا بیایید فقط بگوییم که من در مورد سرمایه گذاران فرشته برای شرکت خود می نویسم. اگر به یک سرمایه گذار احتیاج داشته باشم ، این شروع خوبی است. این واژه را در برنامه ریز کلمه کلیدی وارد کنیم. اصطلاح سرمایه گذار فرشته انتخاب مناسبی در طراحی سایت است ، اما پیشنهادات کلمات کلیدی با دم بلند احساساتی از عادت های جستجوی کاربران به من می دهد.

بنابراین می توانم مقاله ای با عنوان خود بنویسم سرمایه گذار فرشته چیست و چگونه می توانم یکی را پیدا کنم عناوین فرعی مقاله من عبارتند از سرمایه گذار فرشته چیست چگونه به شبکه سرمایه گذار فرشته بپیوندیم و لیست سرمایه گذاران محبوب فرشته یک وبلاگ تأثیر مثبتی بر سئو طراحی سایت دارد و استفاده از کلمات کلیدی با دم بلند می تواند این تأثیر را افزایش دهد همچنین می توانید محتوای سرپرستی منتشر کنید روی نماد انگشت شست کلیک کنید.

 

ایجاد اینفوگرافیک در طراحی سایت

اینفوگرافیک سلاح مخفی من برای ترافیک بیشتر است آنها بسیار خوب کار می کنند زیرا اطلاعات بصری خیلی سریعتر از متن پردازش می شوند در اینجا چهار اینفوگرافی وجود دارد که اخیراً برای آنها یک مطالعه موردی نوشتم. گرافیک بالا اندازه ایده آل برای عکس در رسانه های اجتماعی را توضیح می دهد. به نظر نمی رسد مانند اینفوگرافیک معمولی در طراحی سایت باشد ، که تصور می کنیم تا طراحی سایت شما توسط انجمن آن کشف شود.

یو پی اس های بدون طرفداران در رسانه های اجتماعی و بدون شناخت قابل توجه یا ترافیک ارگانیک می توانند توپ را در آن دریافت کنند. من می دانم که این کار می کند زیرا من دقیقاً برای آن منظور استفاده کردم. و از آنجا که ما در مورد یافتن مطالب جدید صحبت می کنیم ، می خواهم یک ترفند سئو دیگر را که در طراحی سایت پرداخت می کند ، خاطر نشان کنم انتشار مقاله در طراحی سایت هایی مانند کراکد به خصوص برای استارتاپ کار ساده ای نیست.

 

955

 

ارائه محصولات در طراحی سایت

شما می توانید با ارائه محصولات خود برای فروش در معروف ترین فروشگاه های آنلاین دنیا ، دسترسی خود را گسترش دهید. یک پورتال آنلاین شناخته شده در سراسر جهان است که پی پال ایجاد کرده است. یک حساب ابای یا حتی بهتر از آن ، یک فروشگاه فواید سئو در طراحی سایت بسیاری دارد. ما ابتدا به فروشگاه نگاه می کنیم. من می توانم برای ارائه اطلاعات بیشتر از اینفوگرافیک ها استفاده کنم. زمان بارگذاری سریع مهم است.

با این حال موضوع پیچیده است بنابراین من به راحتی می توانم یک اینفوگرافیک ایجاد کنم که نکات کلیدی را بصری توضیح دهد. اگر طراحی سایت شما حاوی اینفوگرافیک های زیادی است ، شما ترافیک بیشتری ایجاد می کنید ، به عنوان منبع اطلاعاتی مشاهده می شوید و رتبه بندی سئو شما افزایش می یابد. اینفوگرافی ها یک معجزه واقعی است. من فقط می توانم آن را به شما توصیه کنم لازم نیست من را باور کنید ، من می توانم آن را نیز به طراحی سایت شما ثابت کنم.

 

نتیجه گیری

در این حالت از بخش نظرات و فروم کراکد می توان برای تنظیم لینک ها یا حداقل برای اهداف برندسازی در طراحی سایت استفاده کرد. می توانید کل کاتالوگ محصولات را بکشید و هر پیوند به دامنه منتهی می شود ایبی هنگامی که مشتری یکی از این محصولات را خریداری می کند کمیسیون کسب می کند و اکنون می تواند در آمازون و والمارت همگام باشد. اما این فقط برای فروش نیست همچنین برای سئو و بازاریابی ایده آل است برای ارسال ترافیک بیشتر به طراحی وب سایت خود می توانید از صفحه سفارشی قالب های ایمیل متعدد بروشورهای تبلیغاتی و لیست های ابای استفاده کنید همین امر در آمازون نیز ممکن است البته کمی پیچیده تراست.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .