بهترین فونت ها برای برندسازی طراحی سایت

شما شرکتی تأسیس کرده اید یک برند ایجاد کرده اید یا یک طراحی سایت ایجاد کرده اید و اکنون می خواهید محتوا ایجاد کنید. اما بهترین مکان برای شروع کجاست البته ، شما باید یاد بگیرید که چگونه یک وبلاگ را اجرا کنید. آیا می دانید از کدام فونت می خواهید استفاده کنید تایپوگرافی شما بر میزان تبدیل شما تأثیر می گذارد. کاراکترهای موجود در قلم شما باید از طراحی مشابه فونت شما در طراحی سایت برخوردار باشند.

طول خط نفوذ خط نسبت و ردیابی فاصله کاراکترها ، خطوط و حروف شما را تعیین می کند. اولین کاری که باید انجام دهید پیدا کردن یک فونت مناسب است. مطمئناً برای برند خود به یک قلم منحصر به فرد احتیاج دارید ، اما درک آن نیز باید خوانا و خواندن آن آسان باشد. از آنجا که یک شرکت جدید هزینه های زیادی دارد ، شما نمی خواهید پول خود را صرف قلم خود کنید ، زیرا هزاران قلم رایگان در اینترنت وجود دارد.

124 web design

 

استفاده از قلم رایگان در طراحی سایت

قلم رایگان دارد در صورت نیاز به به روزرسانی ، این پلتفرم دارای فونت دیگر نیز برای خرید است. با طرح کار می کند که دائماً فونت های جدید و خلاقانه را ایجاد می کنند. این پلتفرم حتی دارای نرم افزاری است که با آن می توانید خودتان قلم خود را ویرایش کنید. بیشتر فونت ها به صورت نسخه های مک و پی سی در دسترس هستند تا بدون در نظر گرفتن سیستم عامل خود بتوانید یک فونت مناسب در طراحی سایت پیدا کنید.

با فونت فریک حتی می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید لازم نیست که همه فونت ها را بصورت جداگانه بارگیری کنید ، می توانید به راحتی کل کتابخانه را با طرح های مختلف در طراحی سایت بارگیری کنید. اکنون منبع را به شما نشان می دهم تا بتوانید یک فونت رایگان برای برند خود در طراحی سایت پیدا کنید. بازاریابی در طراحی سایت لمس خاصی به بازار قلم می بخشد. زیرا آنها هر هفته قلم های مختلفی را به صورت رایگان ارائه می دهند.

 

فونت اسپیس در طراحی سایت

فونت اسپیس نزدیک به قلم رایگان ارائه می دهد قلم های موجود در این پلتفرم از طراحان سراسر دنیا تهیه شده و همه رایگان هستند. بیش از طراح فونت های خود را در این سیستم عامل در دسترس قرار می دهند. من فکر می کنم این بستر عالی است زیرا قلم ها دارای برچسب هستند. بلافاصله می توان فهمید که آیا این قلم برای اهداف تجاری در طراحی سایت قابل استفاده است یا فقط برای استفاده های خصوصی در نظر گرفته شده است.

این پلتفرم با طراح حساب شده است که همچنان قلم های جدید را به اشتراک می گذارند. هر هفته می توانید قلم ها ، قالب ها و گرافیک های رایگان را در طراحی سایت بارگیری کنید. هر هفته شش بسته جدید ارائه می شود. من بازار خلاق را دوست دارم زیرا این امکان را برای من می دهد که قلم هایی را دریافت کنم که معمولاً مجبور به پرداخت آن می شوم. بنابراین هر هفته می توانید شش قلم و گرافیک جدید بارگیری کنید اما شما باید سریع باشید.

 

بلوک شمالی در طراحی سایت

می توانید قلم های رایگان بیشتری را در بلوک شمالی پیدا کنید من این بستر را بسیار عالی می دانم زیرا تمیز و شفاف است. می توانید به سرعت مسیر خود را پیدا کنید و یک فونت مناسب را در طراحی سایت انتخاب کنید. فونت های رایگان زیادی نیز وجود دارد. این شرکت انگلستان است ، بنابراین می توانید طراحان خلاق را از سراسر جهان پیدا کنید. بیشتر فونت های موجود در این سکوی مدرن و هندسی هستند این سبک مخصوصاً برای شرکت های صنایع زیر مناسب است.

زیرا وقتی ساعت یکشنبه نیمه شب یکشنبه می رود ، پیشنهاد تغییر می کند شما هنوز هم می توانید فونت ها را در طراحی سایت بدست آورید ، اما مجبور به پرداخت آن هستید. نگاهی به قلم های موجود در گرافیک بالا بیندازید. اولین و آخرین قلم به وضوح فقط برای استفاده های خصوصی در نظر گرفته شده است. اگر می خواهید با طراحان خلاق همکاری کنید ، فونت اسپیس را در نظر بگیرید. اگر فونت یک طراح خاص را دوست دارید.

 

955

 

فونت استراکت در طراحی سایت

اگر می خواهید قلم های رایگان را بارگیری کنید و فونت خود را بسازید ، باید از آن استفاده کنید. اگر شرکت شما طراحان خاص خود را دارد می توانند از نرم افزار رایگان فونت استراکت استفاده کنند تا یک قلم برای شما ایجاد کنند بعضی اوقات پیدا کردن فونت مناسب کار دشواری است زیرا روش های مختلف زیادی وجود دارد در این حالت می توانید به راحتی از فونت استراکت در طراحی وب سایت استفاده کنید. چیز مناسبی پیدا نکردید.

مشکلی نیست فقط فونت خود را بسازید. این قلم نیز منحصر به فرد است و فقط توسط برند شما استفاده می شود همچنین می توانید از این برنامه برای ویرایش قلم های دیگر طراحان در طراحی سایت استفاده کنید. می توانید به پروفایل آنها مراجعه کنید تا تعداد بیشتری از قلم های آنها را پیدا کنید. همچنین می توانید ببینید که چند بار قلم بارگیری شده است و بررسی های مشتری برای هر قلم را در طراحی سایت می خوانید ساخت الکترونیاست.

 

جف شرایبر در طراحی سایت

جف یک طراح گرافیک از هلند است البته ، جف به اندازه سایر سیستم عامل ها قلم زیادی ندارد. اما نوشته های وی از نظر کیفی برتر از دیگران است. جف در زمینه های زیر تخصص دارد: بازی های ویدیویی موبایل در این طراحی سایت می توانید قلم های رایگان طراحان معروف را پیدا کنید. تصویر طراحی گرافیک عنوان فن چاپ طراحی وب سایت پیکرنگاری طراحی لوگو طراحی رابط کاربر طراحی اطلاعات حتی دارای فونت هایی است.

برای استفاده در برنامه های تلفن همراه بهینه شده است. طراحی سایت شما باید برای استفاده از موبایل بهینه شده و سریع بارگیری شود. مطمئناً اکثر طرح ها و خدمات جف شرایبر باید هزینه آن را بپردازند ، اما گزینه های معدودی وجود دارد که می توانید از آنها به صورت رایگان استفاده کنید. انبار را در طراحی سایت تایپ کنید منبع بزرگی از قلم های رایگان است. فونت های رایگان را می توان بلافاصله با مارک تشخیص داد.

 

221 web design

 

فونت فابریک در طراحی سایت

می توانید قلم های رایگان برای نام تجاری خود را در فونت فابریک پیدا کنید طراحی سایت واضح است و قلم ها را به راحتی بارگیری می کنید. انتخاب چندان بزرگ نیست ، اما وب سایت دارای فونت های رایگان بسیار خوبی است. بسیاری از این فونت ها ساده نگه داشته شده و برای آرم ها ایده آل هستند. یک آرم خوب می تواند تأثیر مثبتی بر میزان تعامل طراحی وب سایت شما داشته باشد. فونت پارچه تقریباً همه قلم ها را برای مقاصد تجاری در اختیار شما قرار می دهد.

با استثنائات اندکی شما می توانید فونت های عالی و خواندنی را در اینجا بیابید. بسیاری از وب سایت هایی که هزاران و هزاران قلم از طراحان مختلف ارائه می دهند ، برای یک برند مناسب نیستند. فونت پارچه متفاوت است. این وبلاگ به فونت های مختلف و توسعه حروف و اعداد نگاه می کند این شرکت در سال به عنوان یک پروژه جانبی توسط الکساندر ندلیف و ورونیکا اسلاووا تأسیس شد هر دو طراح اشتیاق به طراحی دارند.

 

سنجاب قلم در طراحی سایت

فونت سنجاب فونت های با کیفیت بالا و رایگان دارد که برای اهداف تجاری مناسب است این سایت همچنین یک ویژگی واقعا عالی دارد که می توانید از آنها برای شناسایی قلم ها استفاده کنید. آیا تا به حال فونت مورد نظر خود را در جایی دیده اید همیشه برای من اتفاق می افتد. سپس ساعتها بر روی سکوهای مختلف برای یافتن این فونت صرف کردم اغلب بیهوده است با ویژگی شناسایی قلم در فونت سنجاب ، می توانید.

تصویری از فونت مورد نظر خود را در طراحی سایت بارگذاری کنید. سپس تصویر تجزیه و تحلیل می شود و برنامه یا فونت دقیق یا فونت های مشابه را به شما نشان می دهد. همچنین دارای وبلاگ است که طراحان و کاربران در مورد موضوعات مختلف از زمینه های طراحی گرافیک و فونت های اینترنت بحث می کنند. شما می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و در انجمن گفتگو شرکت کنید ، که در درجه اول برای پاسخ به سوالات کاربران است.

 

about web design

 

فونت های گوگل در طراحی سایت

یک منبع عالی برای یافتن قلم های رایگان و قابل تنظیم است وقتی فونت خوبی پیدا کردید می توانید متنی را برای آزمایش آن وارد کنید و یک پیش نمایش را ببینید. سپس انتخاب کنید که چگونه می خواهید کلمات ظاهر شوند ، به عنوان مثال به عنوان در طراحی سایت استفاده می شود استودیوی وی در صوفیا  بلغارستان واقع شده است اگر به دنبال طراحان با استعدادی هستید که عاشق کار خود هستند ، انتخاب خوبی است شما می توانید.

قلم های رایگان را در طراحی سایت بارگیری کنید و یا یک طرح ممتاز خریداری کنید. جمله بخش الفبا پرداخت اگر قلم خود را شخصی سازی کرده اید ، می توانید پیوند را برای جاسازی قلم در طراحی سایت خود کپی کنید. می توانید یک فونت یا چند مورد را تعبیه کنید. در فونت های گوگل حتی می توانید قلم را با رنگ های مختلف تست کنید فونت های گوگل منبع باکیفیتی از قلم های رایگان است من فقط می توانم آن را توصیه کنم.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .