نحوه پیشرفت سئوی ساده جهت افزایش رتبه طراحی سایت

شما در حال ساختن یک طراحی سایت هستید اما متأسفانه بازدید کننده ای ندارد. ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد. یک طراحی سایت کافی نیست. همچنین باید آنها را در دایرکتوری های موتور جستجو وارد کرده و از آن طریق ترافیک ارگانیک کسب کنید. منظور من از ترافیک گوگل بیش از همه است ، زیرا گوگل مسئولیت از کل جستجوهای ارگانیک را بر عهده دارد می گوید اسمارت در این مقاله قصد دارم چند ترفند ساده سئو را برای شما نشان دهم که می توانید.

از آنها برای بهبود رتبه بندی گوگل استفاده کنید البته این راهکارها روی موتورهای جستجوگر دیگری نیز كار می كنند اما من به خصوص دوست دارم در اینجا وارد گوگل شوم نصب در طراحی سایت وردپرس البته تنها بستر میزبانی وب نیست. با این حال ، این بهترین برای سئو است تا حد زیادی به لطف بسیاری از افزونه های رایگان مانند آن افزونه سئو برای وردپرس است و نسخه رایگان و پریمیوم دلار دارد. در اینجا مقایسه ای از هر دو نسخه آورده شده است.

 

web design 2111

 

پیوندهای شکسته را در طراحی سایت پیدا کنید

کنسول جستجوی گوگل برای تحلیل و بهینه سازی طراحی سایت شما استفاده می شود. می توانید از کنسول جستجو استفاده کنید تا متوجه شوید طراحی سایت شما توسط گوگل مشاهده می شود. سپس می توانید خطایی را که ممکن است رخ دهد اصلاح کنید. اگر همه اشکالات را برطرف کرده اید ، باید صفحه خود را ایندکس کنید ، اما ابتدا باید بررسی کنیم که آیا همه چیز واقعاً کار می کند یا خیر. شما همچنین باید نقشه سایت خود را بررسی کنید اگر پیوندهایی پیدا نشدید.

می توانید به گوگل بگویید که می توانید این مشکلات را برطرف کنید. نسخه رایگان واقعا عالی است تقریباً هر کاری می توانید انجام دهید تا واقعاً سئو طراحی سایت خود را نادیده بگیرید اکنون به برخی از ویژگی های اصلی نسخه رایگان می روم اما بعدا در مورد مزایای نسخه پریمیوم صحبت خواهم کرد پیوندهای داخلی و تغییر مسیرها عملکردهای مهم سئو هستند. آنها نه تنها صفحات شما را برای موتورهای جستجو جذاب تر می کنند.

 

بک لینک گذاری در طراحی سایت

من مقالات زیادی نوشتم که در مورد نحوه ساخت بک لینک می گوید. شما می توانید برنامه های بسیار خوب بک لینک را در وبلاگ من پیدا کنید ، اما در این مقاله من عمدتاً می خواهم به وبلاگ نویسی میهمان توجه کنم با این استراتژی ، برایان هریس از اوکی دارک توانست ترافیک خود را بیش از افزایش دهد. با ارسال پست های مهمان در طراحی سایت های معتبر ، می توانید سئو خود را تقویت کرده و از مزایای بسیاری بهره مند شوید.

علاوه بر این ، آن را به عنوان رسانه درآمد بدست می آورند و یک استراتژی تبلیغاتی مؤثر است. بلکه به شما در گرفتن بک لینک از وب سایت های دیگر کمک می کنند. برای استفاده فقط باید افزونه را نصب کنید. بعداً از خودتان می پرسید که چقدر مدتها بدون آن کنار آمده اید. اگر اکنون یک پست جدید در وردپرس می نویسید ، سئو در زیر پست ظاهر می شود. افزونه اطلاعات مختلفی جهت طراحی سایت دارد. ابتدا پیش نمایش صفحه را همانطور که ظاهر می شود نشان می دهد.

 

web design

 

طراحی سایت در دستگاه های اندرویدی

همه می دانند که گوگل و سایر موتورهای جستجو روی اولویت موبایل تأکید ویژه ای دارند اینترنت اشیاء ، دستگاه های قابل حمل و تلفن های همراه بدان معنی است که ما همیشه اینترنت را در جیب خود داریم. استفاده از موبایل قبلاً در پایان سال با استفاده از دسک تاپ گرفتار شده است. اگر طراحی سایت موبایل ندارید نمی توانید جایگاه خوبی در نتایج جستجو کسب کنید. در رایانه شخصی فضای کافی برای فیلم ها ، انیمیشن ها و عکس های بزرگ دارید.

فضا در دستگاه های تلفن همراه کمیاب است ، بنابراین نیاز به استفاده بهتری دارد. در موتورهای جستجو نمایش داده می شود با این وجود می توانید مشخصات موبایل و دسک تاپ را مشاهده کنید. همچنین می توانید یک کلمه کلیدی تمرکز را وارد کنید تا بتوانید آنالیز سئو را در زمان واقعی جهت طراحی وب سایت دریافت کنید. حتی اگر تغییرات مهمی در طرف شما ایجاد شود ، حتی پیام دریافت خواهید کرد. حرص و طمع مشکلی است.

 

استفاده از فیدهای آر اس اس در طراحی سایت

می توانید طراحی سایت خود را به یک فید آر اس اس ارسال کنید ، حتی اگر این به تنهایی نتواند معجزه سئو را انجام دهد. این قبلاً توسط جان مولر گوگل تأیید شده است.هنوز هم ، برای انتشار در مدیوم و سایر طراحی سایت های کاربر محور مفید است. اگر همان اطلاعات را در وب سایت خود منتشر کرده و دوباره در یک سایت خبری شناخته شده ، کاربران شما را کاملاً متفاوت درک کنند. گزارش نشان می دهد که از کل بازاریابان معتقدند.

وبلاگ آنها برای موفقیت بازاریابی آنها بسیار مهم است ابزاری برای یافتن مطالب جدید مانند از کل بازاریابها به عنوان بازخورد آر اس اس مؤثر هستند این ترافیک در آنالیز گوگل بعنوان ترافیک ارجاع نمایش داده می شود ، نه به عنوان ترافیک جستجو با این وجود ، ترافیک بیشتر به گوگل این امکان را می دهد که طراحی سایت شما چیزی را برای کاربران ارائه دهد. همین مطالعه همچنین نشان داد که میلیون کاربر تبلیغات در دستگاه های تلفن همراه خود را مسدود می کنند.

 

955

 

ارائه پیشنهادات موضوعی در طراحی سایت

ترافیک بسیار عالی است ، اما بازدیدکنندگانی که بارها و بارها به طراحی سایت شما مراجعه می کنند حتی بهتر هستند. این باعث می شود رتبه شما افزایش یابد. من یک ویدئو ساختم که نشان می دهد چگونه بازدید کنندگان را باز می گردانم. بازاریابی بخش مهمی از این استراتژی است. اما دلیلی برای آزار کاربرانی که در حال حاضر در انتهای قیف تبدیل با تبلیغات بازاریابی وجود دارند ، نیست. ما باید به این کاربران پیشنهادات موضوعی مفیدتری ارائه دهیم.

اگر یکی از مقاله های من را خوانده اید ، سایت پیشنهادی جدید را برای شما ایجاد می کند. در زیر پیشنهادات دیگری وجود دارد که کمی شبیه تبلیغات است. اینها پیشنهادهای ایستا نیستند ، آنها با تنظیمات برگزیده کاربر سازگار می شوند. با استفاده از این استراتژی می توانید نرخ کلیک خود را بهبود بخشید زیرا ارتباط مستقیمی بین موقعیت سئو شما و نرخ کلیک وجود دارد. در اینجا گرافیکی توسط موز در این موضوع جهت طراحی وب سایت ارائه شده است.

 

ترفند های طراحی سایت

با استفاده از یک فید آؤ اس اس و سایر استراتژی ها برای قرار دادن لینک ها می توانید برای بهبود نمایه سئو خود بک گراندهایی بسازید بنابراین این فرصت را از دست ندهید ، زیرا ممکن است پول خود را در کمپین های یا تبلیغات بنر هدر دهید. همچنین می توانید محتوای خود را با استفاده از ارائه دهندگان خدمات پولی مانند تابولا پخش کنید. که یکی از مشتریان من آن را تجربه کرده است اگر طراحی سایت شما بیش از حد بسیاری از صفحات خطای را نشان می دهد.

می تواند به سرعت به یک مشکل بزرگ تبدیل شود ، بنابراین باید این لینک های خراب را در اسرع وقت برطرف کنید. شما باید صفحاتی را که دیگر وجود ندارد به صفحات دیگر تغییر دهید. هنگامی که آماده هزینه کردن دلار هستید می توانید از نسخه برتر استفاده کنید ، اما افزونه های رایگان وردپرس نیز وجود دارد. با این وجود افزونه های زیادی را فعال نکنید ، زیرا آنها طراحی سایت شما را کندتر می کنند ، هم برای بازدید کنندگان و هم برای موتورهای جستجو است.

 

1099

 

صفحات طراحی سایت

زیرا این صفحه باید با هر تماس اطلاعات بیشتری بارگیری و انتقال یابد ام وای ام یک آژانس بازاریابی دیجیتال است که برای چندین نمایندگی بی ام وی و نیسان در شیکاگو فعالیت می کند. آنها به لطف همکاری با چندین فروشندگان بزرگ اتومبیل و تبلیغ خدمات خود در رسانه های اجتماعی ، نام خود را ایجاد کرده اند. این آژانس به دلیل تبلیغات تبلیغاتی و محصولات تجاری متقابل شناخته شد و کرتیس توانست خود را به عنوان یک متخصص بازاریابی برای فروشندگان خودرو مستقر کند.

این استراتژی به آژانس بازاریابی کوچک جایگاهی را در بین بهترین و مشهورترین آژانسهای تبلیغاتی در شیکاگو در طراحی سایت فراهم کرد. بنابراین من تنها کسی نیستم که از این استراتژی ها استفاده می کنم. هر کارآفرین موفق این کار را انجام می دهد ، اما من می خواهم ذکر کنم که من همچنین از رسانه های درآمدی برای ساخت بک لینک در طراحی سایت استفاده می کنم. وب سایت پر از ابزارهای مفید است. یک تبلیغ بنر چرخان ، یک چت زنده وجود دارد.

 

نتیجه گیری

می توانید ماشین رویایی خود را پیدا کنید. طراحی سایت تلفن همراه از قابلیت های یکسانی برخوردار است اما در صفحه کوچکتر است. برای کاربران تلفن همراه ، فروشنده خودرو همه چیز را به حداقل ممکن محدود کرده است. با این وجود ، کاربران تلفن همراه می توانند یک ماشین بخرند ، از چت استفاده کنند و تصاویر را مشاهده کنند ، اما همه چیز بهینه شده است. دکمه ها قابل توجه تر و کلیک کردن راحت تر هستند. اگر می خواهید سئو خود را برطرف کنید باید فروشگاه آنلاین خود را برای استفاده از موبایل بهینه کنید. یک استراتژی عالی دیگر ، خوراک آر اس اس است.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .