استراتژی جذب مشتریان به طراحی سایت

جک لندن می خواست هر روز کلمات زیادی بنویسد شما احتمالاً چند نویسنده موفق را می شناسید که اهداف مشابهی را تعیین کرده اند این نویسندگان تنها نگران روند نوشتن نیستند آنها خودشان این اهداف را تعیین می کنند تا تمرکز خود را از دست ندهند و دانش خود را گسترش دهند من ادعا می کنم که این قابل انتقال برای بسیاری از بازاریابان است طراحی سایت شما احتمالاً برای ترافیک جستجو با کلمات کلیدی مربوطه بهینه شده است شما تیمی دارید که مرتباً مطالب جدیدی را برای شما تولید می کند.

البته کمپین ها و ایمیل های شما کاملاً خودکار است اما آیا این کافی است احتمالاً اینطور نیست اگر می خواهید تجارت خود را سریعتر رشد کنید باید مشتریان بالقوه بیشتری را هدف قرار دهید هر روز شما باید بیشتر کارها را انجام دهید شما باید خودتان به مشتریان بالقوه توجه کرده و برنده شوید شما می توانید نمونه برخی از نویسندگان مشهور را به طراحی سایت دنبال کنید. این نویسندگان هر روز وقت می گیرند تا روی هدف خود کار کنند.

 

1099

 

نکات مهم در طراحی سایت

مشتریان بالقوه را پیدا کنید با مشتریان بالقوه در کانالهای مختلف تماس بگیرید مراقبت از مشتری هدف نهایی شما تبدیل این مشتریان علاقه مند به تعامل های مفید و متفکرانه به مشتریان در طراحی سایت است. شما همچنین باید برای انجام کارهای مهم وقت بگذارید این کار ساده نیست زیرا نیاز به یک رویکرد استراتژیک برای پرداختن به مشتریان بالقوه در همه کانال ها به طور هم زمان در طراحی سایت دارد. استراتژی طراحی سایت این در مورد فروش نیست.

بلکه بیشتر از همه در مورد ایجاد و حفظ رابطه با این چشم اندازهاست دقیقه وقت دارید آیا از آنها به درستی استفاده می کنید من اکنون هفت استراتژی را برای جذب مشتریان علاقه مند ارائه می دهم. اتوماسیون به یک دلیل خوب وجود دارد. زندگی را آسانتر می کند. برای انجام کارهای روزمره سریعتر و بهتر می توانید از برنامه های بی شماری در طراحی سایت استفاده کنید. لن ماركیدان از اچ کیو از خود این سؤال را می پرسد اگر با حذف برخی از كارها می توانستید.

 

عوامل موثر در اتوماسیون طراحی سایت

بازاریابی محتوا پست الکترونیک بازاریابی بازاریابی موتور جستجوگر پرداخت شده و ارگانیک روابط مطبوعاتی فیلم ساعت در سال صرفه جویی كنید با خودکار کردن کارهای روزمره می توانید استراتژی بازاریابی خود را در طراحی سایت ساده کنید. می توانید کارهای تکراری را از لیست کارهای روزانه خود حذف کنید و زمان بیشتری را برای کارهای بسیار مهم خواهید داشت. به عنوان مثال ، برای به دست آوردن مشتریان جدید و مراقبت از مشتری است.

برای اتوماسیون بازاریابی می توانید از برنامه های مختلف استفاده کنید از این برنامه ها عاقلانه در طراحی سایت استفاده کنید محتوای فرم طولانی بازاریابی برون مرزی بسیاری از کارها در این مناطق می توانند به صورت خودکار در طراحی سایت انجام شوند اشتراک گذاری محتوای طراحی سایت زیرا آنها نمی خواهند هواداران خود را اذیت کنند. آنها می ترسند اگر به اشتراک گذاشتن موضوعات و مطالب یکسان بپردازند ، طرفداران خود را از دست خواهند داد.

 

970

 

نقش لینک ها در طراحی سایت

دوباره همین لینک را به اشتراک گذاشتم بار دوم که پیروان جدیدی کسب کردم و میزان تعامل متفاوتی کسب کردم پست دوم برای طرفداران دیگر جذاب بود من می توانم با به اشتراک گذاشتن چندین بار پست هایم دسترسی خود را گسترش داده و درگیری خود را افزایش دهم. اگر مرا در رسانه های اجتماعی دنبال می کنید احتمالاً متوجه شده اید که من روزانه چندین پست ارسال می کنم تعداد زیادی پست اما وقت ندارم هر وقت مقاله جدیدی را پیدا کنم و به اشتراک بگذارم.

شما یا به همین دلیل من از برنامه هایی مانند سوشیال در طراحی سایت استفاده می کنم. طرفداران شما لزوماً هر وقت مقاله را نمی بینند با تشکر از الگوریتم جدید فیس بوک ، شما به احتمال زیاد محتوای خود را در طراحی سایت نخواهید دید با این حال ، اگر مطالب را بیشتر به اشتراک بگذارید ، می توانید به طرفداران بیشتری برسید در اینجا نمایه توییتر من است بعضی اوقات حتی روزانه چندین بار مقاله جدید طراحی سایت را به اشتراک می گذارم.

 

جذب بازدیدکنندگان به طراحی سایت

آیا یک بازدید کننده جدید در خبرنامه شما ثبت نام کرده است برای او ایمیل بفرستید آیا یک بازدید کننده یک سند را بارگیری کرده است برای او ایمیل بفرستید آیا بازدید کننده یکی از پست های وبلاگ شما را به اشتراک گذاشته است برای او ایمیل بفرستید شما می توانید سیگنال هایی را تعیین کنید که مشتریان بالقوه را هدف قرار می دهند اگر مثلاً یک بازدید کننده از طریق پیوند فیس بوک به طراحی وب سایت شما می آید ، باید این جزئیات را در ایمیل ذکر کنید.

با استفاده از این برنامه می توانم سهم خود را از قبل برنامه ریزی و آماده کنم. سپس اینها در زمانهای مشخص به صورت خودکار تنظیم می شوند. اکنون پروفایل های اجتماعی شما به صورت خودکار است. بعد ما از کمپین ایمیل شما مراقبت می کنیم. شما می توانید با پیغام در هر مرحله از سفر مشتری خود ، به مشتریان بالقوه کمی در جهت درست و صحیح در طراحی سایت فشار دهید. البته این کار به بهترین شکل از طریق ایمیل انجام می شود.

 

124 web design

 

ایجاد محتوای مناسب در طراحی سایت

چه برنامه نویس باشید و چه کارآفرین باید بدانید که در جهان چه می گذرد. شما باید حواس خود را به روندها و اخبار موجود در صنعت خود اختصاص دهید زیرا این به نفع محتوای خود شماست. اگر در مورد موضوعات روند فعلی گزارش دهید می توانید به مقالات خود ارزش و اقتدار بیشتری بدهید. برای انجام این کار ، فقط کافی است که به خوبی آگاه باشید. با گوگل الرتس می توانید اعلان هایی برای شما جهت طراحی سایت ارسال شود.

 می توانید هشدارهای مختلفی درباره موضوعات مختلف تنظیم کنید از جمله یک صنایع ، نام های تجاری ، عناوین شغلی و غیره اگر کلمه کلیدی از پیش تعریف شده شما ذکر شود ، گوگل یک اعلان برای شما ارسال می کند. سپس می توانید منابع را باز کرده و در مورد موضوع مطالعه کنید. اگر یک حساب کاربری در بازسامو دارید ، می توانید این برنامه را نیز برای شما در طراحی سایت ارسال کنید. با برنامه های نرم افزاری می توانید.

 

بررسی معیارهای ترافیک طراحی سایت

چگونه می تواند غیر از این باشد با کمی تمرین می توانید داده های روشنگری را در چند ثانیه پیدا کنید هر دو شرکت جوان و مستقر از گوگل آنالیز بهره مند می شوند زیرا داده های ترافیک وب همیشه مفید هستند ، بنابراین شما باید هر روز صبح چند دقیقه برای ارزیابی شماره ها و آمار خود اختصاص دهید. لازم نیست عمیقاً به موضوع بپردازید اما باید به روندها و بی نظمی ها در طراحی وب سایت توجه کنید. آیا منبع ترافیک جدیدی وجود دارد.

آیا بازدید کنندگان شما در زمان مشخص به طراحی سایت شما دسترسی دارند شما باید مواردی از این دست را به خاطر بسپارید. تغییرات معمولاً نشانه ای از این هستند که دیگر استراتژی های قدیمی دیگر کار نمی کنند یا اینکه استراتژی های جدید در نهایت کار می کنند. به الگوهای جدید توجه کنید و استراتژی خود را بر این اساس تنظیم کنید. سیگنال هایی را در طراحی سایت خود تنظیم کنید که به محض برآورده شدن شرایط خاص ، به طور خودکار ایمیل ارسال می کنند.

 

01 web design

 

رابطه کاربری در طراحی سایت

از این طریق می توانید سریعتر یک رابطه شخصی با مشتریان بالقوه خود برقرار کنید و پیام خود را به گروه هدف مربوطه اختصاص دهید شما باید برای مراحل مختلف قیف بازاریابی خودکار خود پیامهای مختلفی بنویسید تا گیرنده بتواند با پیام مربوطه بهتر شناسایی کند. علاوه بر این ، ایمیلهای خودکار نیز باید با اقدامات خودتان در طراحی سایت ایجاد شوند. وقتی مقاله جدیدی را نوشتید و منتشر کردید ، باید به مشترکان خود اطلاع دهید.

آیا تاکنون همه چیز را تنظیم کرده اید بعد هم اکنون می توانید بنشینید و استراحت کنید از این پس این کار خیلی وقت نمی برد. این کار شما را به مدت دقیقه در روز برای سایر کارهایی که منجر به گسترش جامعه آنلاین شما می شود رها می کند. نه تنها می توانید مقالات و منابع دیگری را برای شما ارسال کنید ، بلکه وقتی شخصی از نام تجاری یا شرکت شما نیز نام برد مطلع می شوید اکنون شما مطالب کافی را برای خواندن جمع کرده اید.

 

نتیجه گیری

اما شاید شما فقط نتوانید به اندازه کافی برسید و می خواهید مطالب خواندن بیشتری داشته باشید. سپس باید برای آر اس اس ثبت نام کنید. این برنامه مقالات مربوطه را از شعبه شما و سایر شاخه های مورد نظر خود برای شما در طراحی سایت جمع آوری می کند اگر بلافاصله متوجه یکی از این مقاله ها شدید ، باید آن را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال ، می توانید قبل از فراموش کردن او ، وی را در رسانه های اجتماعی ذکر کنید. خواندن مقالات در صنعت شما هرگز اتلاف وقت نیست ، بنابراین باید آن را در کارهای روزمره خود لحاظ کنید.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .