آشنایی با ابزارهای ویرایش طراحی سایت

آینده در بازاریابی بصری نهفته است. هیچ انكاری وجود ندارد كه تصاویر بر ترافیك ، رتبه بندی و تعداد محتوای به اشتراک گذاشته شده تأثیر بگذارند. اگر حتی یک عکس در وبلاگ خود دارید ، به احتمال زیاد در نتایج برتر گوگل قرار می گیرید. تصاویر منبع تغذیه استراتژی بازاریابی محتوا طراحی سایت شما هستند. محتوا بدون تصاویر در موارد کمتری به اشتراک گذاشته می شود و به تعداد کمی از افراد نیز می رسد.

پیدا کردن عکسهای خوب چندان آسان نیست درست نیستم ویرایش تصویر زمان زیادی می برد و هرکسی استعداد و تخصص لازم را در طراحی سایت ندارد. در هر صورت ، من خلاقیت کافی برای ایجاد یک طراحی جدید از ابتدا ندارم ، اما هنوز هم به تصاویر نیاز دارم تا مقالاتم خوانده شده و به اشتراک گذاشته شوند. بدون عکس ، وبلاگ من کمتر از ترافیک استفاده می کند ، بنابراین آنها اولویت اصلی هستند. در حالت ایده آل دارد.

 

1212 web

 

استفاده از برنامه کانوا در طراحی سایت

کانوا قطعاً یکی از برنامه های مورد علاقه من است این توابع فوق العاده عالی و متنوع و همچنین نمونه های نمونه است. تقریباً همه عملکردها را می توان به صورت رایگان استفاده کرد ، فقط باید چند نماد و قالب پیشرفته پرداخت شود اما فقط چند یورو هزینه دارد. کانوا تاکنون یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس است. می توانید تصاویر را از رایانه خود و یا از رسانه های اجتماعی در طراحی سایت بارگذاری کنید.

تعداد نامحدودی از الگوهای موجود را در اختیار دارید اگر می خواهید برای پست فیس بوک گرافیکی بسازید ، می توانید از الگویی برای آن استفاده کنید. هر مقاله من باید دارای یک تصویر در هر کلمه باشد. این نیاز در طراحی سایت بسیار آسان است زیرا من همیشه به یک طراحی عالی فکر نمی کنم. خوشبختانه ، چند برنامه ویرایش عکس رایگان و ارزان وجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد گرافیک های حرفه ای در طراخی سایت استفاده کرد.

 

انتخاب الگوی مناسب در طراحی سایت

انتخاب بسیار زیاد است. من بارها از کانوا استفاده کردم تا بنرهایی را برای پروفایل های اجتماعی خود ایجاد کنم. شما واقعاً می توانید همه کارها ، حتی یک مینیاتور یا سالنامه یوتیوب را انجام دهید و استفاده از آن بسیار آسان است بر روی یک گرافیک کلیک کنید و سپس در مرحله بعدی یکی از الگوهای رایگان را در طراحی وب سایت انتخاب کنید. اگر بلافاصله نمی توانید یک طرح خوب پیدا کنید ، باید از طریق بانک اطلاعاتی فهرست کنید.

دارای بیش از میلیون عکس و تصویر است اگر الگوی خوبی را انتخاب کرده اید ، می توانید آنرا ویرایش کنید. به سادگی بر روی عنصر یا متن مربوطه کلیک کنید تا ویرایش شود. این برنامه دارای الگوهای بی شماری برای برندسازی رسانه های اجتماعی است. اکنون به شما نشان خواهم داد که این برنامه چه کاری می تواند انجام دهد و چگونه کار می کند. برای این کار ابتدا یک حساب کاربری رایگان تنظیم کنید یا با حساب موجود خود وارد شوید.

 

1004

 

پیک مانکی در طراحی سایت

یکی دیگر از برنامه های عالی ویرایش تصویر است. همچنین به ما غیر طراحان این امکان را می دهد تا تصاویر تیز و حرفه ای بگیرند. عملکردهای مختلفی دارد و متنوع تر از کانوا است. می توانید عکس ها را در رایانه شخصی ، فیس بوک یا تصاویر ذخیره شده را در طراحی سایت ویرایش کنید. می توانید از این طریق زندگی جدیدی را در تصاویر خود نفس بکشید این برنامه همچنین دارای الگوهای نمونه بی شماری است.

روی شروع یک آزمایش رایگان کلیک کنید و یک حساب کاربری رایگان تنظیم کنید می توانید با آدرس ایمیل خود وارد شوید یا به حساب فیس بوک خود پیوند دهید. پس از ورود به سیستم ، مستقیماً در داشبورد خواهید نشست. پردازش تصویر در اینجا انجام می شود. مزیت پیک مانکی نسبت به کانوا این است که دارای ویژگی های ویرایش عکس در طراحی سایت است. برای ایجاد تصاویر برای رسانه های اجتماعی یا وبلاگ ها طراحی شده است.

 

عملکرد پیک مانکی در طراحی سایت

می توانید عکس های خود را تیز یا تار کنید توابع گسترده حتی سطح و منحنی را ارائه می دهند شما می توانید عکس ها یا عکس های مربوط به شرکت خود را به صورت حرفه ای ویرایش کنید کمی برنزه تر میخوای آیا همه ما به آن احتیاج نداریم با عملکردهای بیشمار ، می توانید عکس پروفایل پرتره ای مناسب برای پروفایل های اجتماعی یا طراحی سایت خود ایجاد کنید. این برنامه همچنین ماسک ها و پوشش های بسیار خوبی دارد.

اگر می خواهید ایموجی به گرافیک خود اضافه کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر روی آن کلیک کرده و ایموجی های مناسب را انتخاب کنید. این برنامه همچنین در صورت اتمام خلاقیت ، مباحث و الگوهای ویژه ای را ارائه می دهد. از بسیاری جهات شبیه کانوا است ، اما دارای انتخاب محدودتری از قالب ها است ، اما با وجود بسیاری از کارکردها برای ویرایش تصویر ، آن را در طراحی سایت جبران می کند.

 

web design 444

 

اسنپا در طراحی سایت

عاشق اسنپا هستم. را می توان با کانوا مقایسه کرد زیرا دارای الگوهای زیبا و متعدد نیز هست. من خصوصاً انتخاب گسترده عکس ها و نمادهای رایگان را دوست دارم. انتخاب واقعاً عالی است همچنین نمادهایی دارد ، اما بیشتر هزینه آن است. همچنین یک ویژگی برای برنامه نویسی پست ها در رسانه های اجتماعی دارد. می توانید گرافیک خود را مستقیماً از برنامه در طراحی سایت به اشتراک بگذارید و نیازی به بارگیری آنها و سپس بارگیری مجدد آنها در برنامه دیگر نیست.

اگر می خواهید از محتوای خود در سیستم عامل های مختلف استفاده مجدد کنید می توانید گرافیک خود را کاهش یا بزرگتر کنید. این برنامه احتمالاً بیشترین انتخاب قالب را برای ایجاد تبلیغات دارد. شما دیگر نیازی به طراح ندارید. اکنون می توانید به راحتی تبلیغات خود را در طراحی سایت ایجاد کنید. با اسنپا آسان است. آیا ایده خوبی برای تبلیغ در فیس بوک دارید اکنون لازم نیست ساعت برای طراحی سفارش خود صبر کنید.

 

عملکرد اسنپا در طراحی سایت

بهترین چیز در مورد این برنامه ، آیکون های با کیفیت و متنوع است. یک طراح حرفه ای نمی توانست کار بهتری انجام دهد. در اینجا همه چیز را از نمادهای رسانه های اجتماعی گرفته تا ایموجی ها مشاهده خواهید کرد. اگر به دنبال یک گرافیک خاص هستید ، می توانید از کادر جستجو استفاده کنید. انتخاب نمادها بسیار زیاد است. همچنین بسیاری از عکس های رایگان و با کیفیت بالا در طراحی وب سایت در دسترس هستند.

به سادگی قالب مناسب را انتخاب کرده و سپس بر روی یکی از قالب های رایگان کلیک کنید. قالب ها پس از آن می توانند به راحتی سازگار شوند. برای این کار الگویی پیدا کنید و در طراحی سایت ویرایش کنید. سپس بر روی مثلث کوچک در بالا سمت چپ کلیک کنید اگر می خواهید نمادهای بیشتری به گرافیک خود اضافه کنید ، باید در فهرست سمت چپ المنتس کلیک کنید. اکنون می توانید شبکه ، شکل ، خط یا فریم اضافه کنید.

 

web design 445

 

اشتراک طراحی سایت

من ترجیح می دهم از اسنپا استفاده کنم وقتی به آیکون ها یا عکس های عالی نیاز دارم یا وقتی می خواهم فوراً گرافیک خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارم. در این حالت ، روی اشتراک کلیک کرده و پروفایل های اجتماعی خود را در طراحی سایت پیوند دهید. شما حتی می توانید گرافیک را در بافر بارگذاری کنید تا در آنجا به اشتراک گذاشته شود از بسیاری از ویژگی های رایگان اسنپا برای ایجاد تصاویری استفاده کنید که به نظر می رسد.

توسط یک طراح گرافیک حرفه ای را در طراحی سایت ایجاد شده است. روی عنصر مورد نظر کلیک کرده و پایگاه داده را به صورت نمادهای رایگان که می خواهید در طراحی سایت خود استفاده کنید جستجو کنید. اگر چیزی مناسب پیدا نکردید یا ترجیح می دهید از عناصر و عکس های خود استفاده کنید ، می توانید به راحتی آنها را در طراحی سایت بارگذاری کنید. شما نمی توانید عکس های خود را با کانوا ویرایش کنید.

 

پیکتوچارت در طراحی سایت

برنامه زیر فراتر از پردازش کمک های رسانه های اجتماعی ، گوگل ادز یا تبلیغات فیس بوک است. در ساخت اینفوگرافیک تخصص دارد. با استفاده از آن می توانید اینفوگرافیک های عالی را به صورت رایگان ایجاد کنید. برای ایجاد اینفوگرافیک معمولاً زمان زیادی صرف می شود زیرا این روند بسیار وقت گیر است و طراحان خوب هزینه زیادی را در طراحی سایت دارند. همه اینها اکنون چیزی از گذشته است. پیک مانکی دارای توابع ویرایش تصویر پیشرفته است که در غیر این صورت فقط از برنامه های ویرایش تصویر حرفه ای شناخته می شوند.

اگر می خواهید در چند دقیقه عکس های خود را زیبا کنید و نیازی به یک الگوی یا متن را در طراحی سایت ندارید ، پیک مانکی برنامه مناسبی برای شماست. پیک مانکی دارای فیلترهای بی شماری است که فقط در برنامه های گران قیمت مانند فتوشاپ قابل یافتن است. پس از ورود به سیستم ، روی داشبورد خواهید نشست. در اینجا می توانید طرح هایی با توجه به خلق و خوی خود در طراحی سایت ایجاد کنید ، از جمله تو. یک ارائه ها ، جلد مجلات ، پست های فیس بوک است.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .