بهینه سازی طراحی سایت در صفحه فرود تلفن همراه

صفحه فرود شما باید دوستانه با تلفن همراه باشد صفحات فرود تلفن همراه دیگر خوب نیستند اما اینها یک ضرورت مطلق هستند. آخرین گزارش معیار گوگل نشان می دهد که بسیاری از شرکت ها هنوز عقب مانده اند. این شرکت ها تعداد زیادی مشتری را از دست می دهند زیرا صفحات فرود تلفن همراه عنصر مهمی در دستیابی به مشتریان جدید در طراحی سایت است. ترافیک بیشتری کسب می کنید و حتی از نسخه دسک تاپ نیز مهم تر هستید.

استفاده از موبایل همچنان رو به افزایش است به همین دلیل کارآفرینان مجبورند با این روند جدید سازگار شوند. مهم نیست که آیا می خواهید تماس برقرار کنید یا مشترکین ایمیل جدید را بدست آورید ، به صفحه فرود تلفن همراه نیاز دارید. شما نمی توانید یک طراحی سایت موبایل با بهینه سازی کافی داشته باشید. خوشبختانه چند استراتژی وجود دارد که می توانید برای به روزرسانی سایت های تلفن همراه خود و جذب مشتریان بیشتر از آنها استفاده کنید.

 

1028

 

اهمیت صفحه فرود در طراحی سایت

زیرا امروزه کاربران عمدتاً با دستگاه های تلفن همراه به اینترنت دسترسی پیدا می کنند این روند قبلاً در سال مشهود بود و در اکتبر استفاده از موبایل با استفاده از دسک تاپ گرفتار شد. از نوامبر درصد از کاربران با تلفن های هوشمند و تبلت به اینترنت دسترسی پیدا کرده اند. به نظر می رسد این روند یک امر عادی است زیرا در حال حاضر بر بازاریابی دیجیتال و طراحی سایت تأثیر می گذارد. و از آنجایی که اکنون تصور می کنم کسب مشتری در صدر لیست شماست.

من در این مقاله به شما نشان می دهم که چگونه صفحات فرود تلفن همراه متقاعد کننده ایجاد کنید. ظهور اینترنت تلفن همراه چرا صفحات فرود دسک تاپ کار خود را در طراحی سایت متوقف می کنند که مرا به صفحات فرود تلفن همراه که عملکرد متوسطی دارند ، باز می گرداند. بسیاری از کاربران بر روی پیوند کلیک می کنند و به صفحه فرود در تلفن همراه یا رایانه لوحی خود هدایت می شوند ، نه در لپ تاپ خود. مطمئناً بیشتر مشتریان شما تحت تأثیر این امر در طراحی سایت قرار خواهند گرفت.

 

تاثیر گزاف گویی در طراحی سایت

اگر این اتفاق هرگز برای شما نیفتاده است پس صبر زیادی داشته باشید چند بار از تلفن همراه خود برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنید احتمالاً به طور مداوم زیرا از کاربران اینترنت صاحب تلفن هوشمند هستند. حتی ممکن است بیشتر از رایانه شخصی از تلفن همراه خود جهت طراحی سایت استفاده کنید ، به خصوص هنگامی که کار نمی کنید و می خواهید چیزی را سریع بررسی کنید. بنابراین شما در شرکت خوبی هستید.

عناصر مهم برای ایجاد صفحه فرود طراحی سایت یک صفحه فرود تلفن همراه باید بیشتر از تلفن همراه پاسخگو باشد. گوگل حتی برنامه جدیدی را راه اندازی کرده است که می توانید از آن برای تست صفحه فرود خود استفاده کنید. صفحات فرود تلفن همراه اولویت اول گوگل در طراحی سایت است. و با دلیل خوب زیرا از کاربران تلفن همراه در صورت فرود در صفحه رومیزی غیر بهینه شده که به طور خودکار با صفحه نمایش کوچک سازگار نمی شوند.

 

962

 

طراحی سایت ساده

یک عامل اساسی وجود دارد که دوباره و دوباره مطرح می شود سادگی این عامل بسیار مهم است نیلسن گرافیک زیر را با عنوان عملکرد خطرناک منتشر کرد که مربوط به میزان گزاف گویی و مدت زمان متوسط ​​جلسه است. هرچه کاربر در طراحی سایت شما اطلاعات بیشتری جستجو کند ، احتمال اینکه وی از آن بپرهیزد احتمال بیشتری دارد پرش می کنند کاربران حتی اهداف متفاوتی نیز دارند و هنگام استفاده از دستگاه تلفن همراه متفاوت رفتار می کنند.

بنابراین شما با مشتریان کاملاً متفاوت سر و کار دارید. تایپ متن در صفحه کلید کوچک ، دشوارتر از تایپ کردن روی لپ تاپ است. صفحه های کوچک فضای کمتری را ارائه می دهند و شما نمی توانید اطلاعات زیادی را در قسمت جانبی قابل مشاهده قرار دهید. علاوه بر این ، کاربران نمی خواهند وقت زیادی را در صفحات فرود تلفن همراه بگذرانند. البته همه این موارد بر نرخ تبدیل موبایل در طراحی سایت تأثیر می گذارد.

 

استفاده از متن های کوتاه در طراحی سایت

ارسال های وبلاگ باید طولانی و مفصل باشد مقالات زیر کلمه عملکرد خوبی ندارند. با این حال ، اطلاعات متضاد زیادی در مورد طول ایده آل صفحات فرود تلفن همراه وجود دارد. برخی منابع صفحات فرود طولانی را ترجیحاً بیش از کلمه توصیه می کنند. برخی دیگر می گویند که صفحات کوتاه مخصوصاً بهتر کار می کنند. در نهایت این به گروه هدف شما در طراحی سایت بستگی دارد. اگر کسی به دنبال لوله کشی است.

احتمالاً به سرعت با مشکل همراه خواهد شد در این حالت ، شما باید آن را کوتاه نگه دارید و تمام اطلاعات مهم را بدون صحبت کردن در اطراف بوش ارائه دهید. در شرایط دیگر ، صفحه فرود تلفن همراه شما به اطلاعات بیشتری نیاز دارد  همیشه به شرایط در طراحی وب سایت بستگی دارد. کاربران می خواهند اطلاعات مورد نظر خود را فوراً پیدا کنند. هیچ کس نمی خواهد برای یافتن فرم ثبت نام ساعت ها از طریق اطلاعات بی اهمیت به ساعات شایع شود.

 

daynamic 02

 

استفاده از عناوین کوتاه در طراحی سایت

عناوین صفحات فرود تلفن همراه شما نیز باید کوتاه اما به یاد ماندنی باشد. اما لطفاً چک بایت را وارد نكنید زیرا این امر می تواند ضد تولید باشد عناوین کوتاه و واضح بهتر کار می کنند. چنین عنوانی باید شامل چه مواردی باشد این باید خاص باشد عنوان نباید خیلی مبهم باشد. کاربر باید بتواند فوراً ببیند که در مورد چیست. دقیقاً آنچه را که می خواهد به کاربر بدهید بعداً با جزئیات بیشتری به آن می پردازم. عنوان شما باید یک گزاره ارزش قانع کننده را ارائه دهد.

چرا کاربر باید از صفحه فرود شما در طراحی سایت بازدید کند مثال زیر از یوزر تستینگ ، یک برنامه نرم افزاری است که شما آن را حدس زده اید ، آزمایش و تحقیق کاربر است. در مثال زیر از اسکوئر اسپیس یک تلفن همراه و یک صفحه فرود دسک تاپ را می بینیم. در اینجا صفحه فرود دسک تاپ است طراحی مینیمالیستی ، واضح و دارای سی تی ای واضح است. در کل یک صفحه فرود خوب است. نسخه موبایل عناصر کمتری دارد.

 

سرعت لود شدن در طراحی سایت

آیا هنوز می توانید گرافیک عملکرد خطر را به خاطر بسپارید بارهای بارگذاری نیز نقش مهمی دارند. وب سایت های کند برای نرخ تبدیل بد است. هر ثانیه حساب می کند. اعداد حقیقت تلخ را نشان می دهند کاربران به سادگی هیچ صبر و حوصله ای ندارند بسیار کمتر در دستگاه های تلفن همراه. اکثریت قریب به اتفاق کاربران کمتر از ثانیه برای یک طراحی سایت منتظر می مانند. اگر صفحه بلافاصله بارگیری نشود دوباره پرش می کنند.

خبر خوب این است که شما می توانید با بهینه سازی زمان بارگذاری خود ، نرخ گزاف گویی خود را به شدت کاهش داده و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید خوشبختانه مشکل قابل حل است. می توانید از تست موبایل برای یافتن سریع تر طراحی سایت خود استفاده کنید. چیزهایی که کاملاً لازم نیست حذف شده اند. نسخه دسک تاپ از قبل مینیمالیستی است اما نسخه موبایل به لطف نماد منوی همبرگر و دکمه ورود به سیستم حتی حداقلی تر است.

 

955

 

ایجاد فرم ثبت نام در طراحی سایت

اگر می خواهید مشترکین یا مخاطبین را جمع کنید چه کاری باید انجام دهید فرم های ثبت نام تلفن همراه باید محدود به آنچه لازم است محدود شود. فراموش نکنید ، کاربران تلفن همراه با انگشتان دست خود تایپ می کنند ، آنها صفحه کلید ندارند. هیچ کس داستان زندگی خود را برای شما بازگو نخواهد کرد و یک فرم صفحه ای را با تلفن همراه خود پر می کند. فرم در طراحی سایت باید کوتاه و واضح باشد. در اینجا یک صفحه فرود عالی موبایل است.

دیگر این بار از موتورولا در طراحی وب سایت آورده شده است البته یک لوله کش نسبت به یک حسابدار یا تولید کننده ساعت مچی لوکس ، نیازهای متفاوتی در طراحی سایت دارد. شما باید گروه هدف خود را بشناسید. این همان چیزی است که در نهایت اهمیت دارد. با این حال ، به عنوان یک قاعده انگشت کمتر بیشتر است. خود را به مهمترین چیز در صفحه فرود تلفن همراه خود محدود کنید قانون شماره براساس قانون شماره است.

 

نتیجه گیری

شما باید دریابید که چه چیزی برای گروه هدف شما جذاب است یک قول روشن از ارزش متن می تواند به سرعت خوانده شود و شما فوراً می فهمید که یوزر تستینگ چیست چه کاری انجام می دهد و چرا باید از آن استفاده کنید. این صفحه فرود نیز به وضوح مرتب شده است اما شما بلافاصله می دانید شرکت چه چیزی را ارائه می دهد و چرا باید از محصول در طراحی سایت استفاده کنید.

چه اطلاعاتی کاملاً ضروری است البته شما نمی توانید بدون بعضی از زمینه ها مثلاً نام آدرس ایمیل و غیره همه چیز دیگر می تواند برود. خود را در موقعیت مشتری خود قرار دهید. کاربران تلفن همراه اغلب فقط می گذرند و نمی خواهند وقت زیادی را در طراحی سایت شما بگذرانند یا فرم ناخوشایند را پر کنند.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .