استراتژی طراحی سایت در صفحه اول گوگل

آیا مشتریان شما شرکت محلی شما را پیدا می کنند اگر ترافیک کافی از گوگل دریافت نکردید با این مشکل تنها نیستید. مشکل بسیار رایج است وقتی من به یک شرکت محلی مشاوره می دهم تقریبا همیشه از من سؤال می شود که چگونه می توانم شرکت خود را به بهترین شکل در گوگل قرار دهم. این سؤال بسیار مهم است زیرا بیشتر مشتریان می توانند شرکت هایی را با جستجوی آنلاین در طراحی سایت پیدا کنند.

اگر شرکت شما در گوگل ظاهر نمی شود تعداد زیادی بازدید کننده و بنابراین مشتریان بالقوه را از دست می دهید. شما نمی توانید طراحی سایت خود را بهینه کرده و سپس انگشت شست را فشار دهید. اگر شرکت شما فقط در صفحه سه نتایج جستجو ظاهر می شود شما هیچ گونه ترافیکی را تجربه نمی کنید. اولین نتایج بیشترین میزان ترافیک را به خود اختصاص می دهد سپس تعداد بازدید کنندگان به سرعت کاهش می یابد. بیشتر کاربران است.

 

web design

 

استفاده از کلمات کلیدی مناسب در طراحی سایت

اکثر ترافیک شما احتمالاً از یک کلمه کلیدی خاص ناشی می شود که به عنوان اصطلاح جستجو مورد استفاده قرار می گیرد. منظور من این نیست که کلمات کلیدی طاقچه های کلی و خاص اما خاص با مکان شما هستند. یکی از استراتژی های مورد علاقه من سرقت کلمات کلیدی رقبا است. اگر یکی از رقبای شما در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر می شود می توانید دریابید که در چه کلمات کلیدی در طراحی سایت قرار دارد و سپس به سادگی از آنها استفاده کنید.

فقط به نتایج در صفحه اول نگاه می کنند بنابراین طراحی سایت شما باید در بالای صفحه یکی از نتایج جستجو قرار بگیرد. اما این چندان آسان نیست بیشتر افرادی که یک مشاغل محلی را اداره می کنند نمی توانند وب سایت خود را به خوبی در گوگل قرار دهند نیازی نیست ساعت ها صرف تحقیق در کلمات کلیدی شوید ، بلکه می توانید به جای آن یک تحلیل رقابتی انجام دهید طراح سایت اسپیفی را باز کنید و نشانی اینترنتی یکی از رقبای خود را در کادر جستجو وارد کنید.

 

نقش کلمات کلیدی در طراحی سایت

شما می توانید با انجام جستجوی عینک کلمات کلیدی ارگانیک را چک کنید. اکنون می توانید از دانش به دست آمده به نفع خود استفاده کنید. در این حالت من همیشه یک پست وبلاگ فوق العاده طولانی و مفصل می نویسم یا محتوای دیگری را ایجاد می کنم. من از کلمه کلیدی پیدا شده برای تولید محتوای مفصل و مفید استفاده می کنم به نظر می رسد ساده است ، اما بسیار دست و پا گیر است. شما باید مقاله ای قانع کننده و خوب را در طراحی سایت بنویسید.

این کار زمان زیادی را برای تحقیق نوشتن و تجدید نظر در بعد می برد. من قصد دارم کپی لوگو را بگیرم اینتر یا شیشه ذره بین را فشار دهید صفحه بعدی با نتایج به شرح زیر است در زیر بخش کلید واژه های برتر را پیدا خواهید کرد کلمات کلیدی ارگانیکی را می توانید در سمت چپ و کلمات کلیدی پرداخت شده از کمپین های گوگل در سمت راست جهت طراحی سایت پیدا کنید اما نگران نباشید بعداً به شما می آموزم که چگونه یک پست عالی وبلاگ بنویسید.

 

1080

 

ایجاد حساب کاربری در طراحی سایت

کاربران ابتدا به نتایج خاص جستجو می پردازند اما مکان های دیگری نیز در طراحی سایت وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید بازدید کننده های زیادی را جذب کنید و با کمی تمرین می توانید شرکت را در آنجا مستقر کنید. منظورم نتایج جستجوی محلی گوگل است. احتمالاً قبلاً این نتایج را دیده اید. این سه توصیه ای است که وقتی به دنبال شرکتی در نزدیکی خود هستید ، ظاهر می شود. زیرا من شخصاً بهترین پست های وبلاگ را پیدا می کنم.

برای یافتن کلمات کلیدی جدید برای طراحی سایت می توانید از کلمات کلیدی پیدا شده استفاده کنید. برای این کار از برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل ادز استفاده می کنم. اکنون می توانید یک کلمه کلیدی را وارد کنید یکی از مواردی که در یافتید و سپس روی نمایش نتایج کلیک کنید. برنامه ریز کلمات کلیدی اکنون کلمات کلیدی مرتبط را جستجو می کند و آنها را در منطقه ایده های کلمه کلیدی نمایش می دهد. ممکن است کلمات کلیدی پیدا کنید.

 

ریسپانسیو در طراحی سایت

من اغلب در طراحی سایت های دوستانه تلفن همراه می نویسم در این میان کاربران بیشتری نسبت به دستگاههای رومیزی به دستگاه های تلفن همراه به اینترنت دسترسی دارند. این امر به دلیل معرفی فهرست اول موبایل گوگل است و عواقب طراحی سایت شما چیست خوب گوگل وب سایتهای سازگار با موبایل را ترجیح می دهد. اگر وب سایت شما مطابق با موبایل نیست اما رقابت شما وجود دارد صفحه شما پایین تر رتبه بندی می شود.

همچنان در نتایج جستجو ظاهر می شود رقیب شما هنوز از آن استفاده نمی کند سپس می توانید از آن برای قرار دادن طراحی وب سایت خود در مقابل وب سایت رقبا استفاده کنید فقط سه شرکت در اینجا قرار دارد به همین دلیل این مکان ها بسیار محبوب و بسیار رقابتی هستند. اما در واقع قرار گرفتن در اینجا بسیار آسان است. ابتدا باید یک حساب کاربری در گوگل ایجاد کنید. اطلاعات لازم را وارد کرده و شرکت خود را ثبت کنید.

 

1099

 

بررسی عناصر مهم در طراحی سایت

در وب سایت موبایل چند عنصر وجود دارد که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. ابتدا باید از این امر مراقبت کنید. اکنون به طور خلاصه به هر یک از این عناصر خواهم پرداخت ، اما شما بعداً باید با هر موضوع در جزئیات بیشتری سروکار داشته باشید اول طراحی سایت شما به یک طراحی پاسخگو نیاز دارد. یک طراحی پاسخگو به طور خودکار با اندازه های مختلف صفحه نمایش سازگار است. با یک طراحی پاسخگو می توانید.

یک تجربه کاربری مشابه را به کاربران تلفن همراه و رومیزی ارائه دهید ، اگرچه ممکن است نسخه های وب سایت شما متفاوت باشد ممکن است با هم تفاوت کمی داشته باشند می توانید هم برای کاربران موبایل خود و هم برای کاربران دسکتاپ خود را راضی کنید. برای این کار نیازی به ایجاد طراحی سایت جدید ندارید. با تشکر از طراحی پاسخگو می توانید با یک وب سایت واحد مدیریت کنید. صفحه شما باید به طور خودکار است.

 

سئو در طراحی سایت

سئو موبایل به خودی خود یک چیز است بنابراین شما باید با این موضوع برخورد گسترده ای داشته باشید این شامل چندین عنصر است و می تواند کاملاً پیچیده باشد ابتدا باید طراحی سایت خود را با یک برنامه سئو موبایل بررسی کنید با چنین برنامه ای می توانید متوجه شوید که وب سایت شما چگونه انجام می دهد و چه مواردی را باید بهبود بخشد گوگل چنین برنامه ای دارد شما می توانید از آن استفاده کنید تا دریابید وب سایت شما از نظر موبایل چقدر مناسب است.

با اندازه های مختلف صفحه نمایش سازگار شود صفحه نمایش بیشتر و بیشتر از همه اشکال و اندازه ها وجود دارد ، بنابراین شما باید برای این روند جدید آماده شوید. گوگل می گوید طراحی سایت هایی با طراحی پاسخگو در اولویت قرار دارند. دوم شما باید از کلمات کلیدی مخصوص تلفن همراه استفاده کنید. مشتریان تلفن همراه اغلب از اصطلاحات جستجوی مختلف استفاده می کنند. اگر صفحه شما فقط برای کلمات کلیدی دسک تاپ بهینه شده است.

 

1028

 

صفحه اصلی طراحی سایت

فقط برای بخش کوچکی از مشتریان شما طراحی شده است این اطلاعات باید در همه جا یکسان باشد. شما باید نام شرکت خود و تمام اطلاعات دیگر را در گوگل وارد کنید می توانید و باید سپس این اطلاعات را به همان روش در طراحی سایت خود به اشتراک بگذارید صفحه اصلی صفحه تماس ، صفحه درباره ما و غیره اطلاعات ان ای پی باید به درستی نمایش داده شوند. این برای بازاریابی بسیار مهم است ، بنابراین نباید تحت هیچ شرایطی از آن غافل شوید.

همچنین شانس حضور در نتایج جستجوی محلی را افزایش می دهد و حتی اگر شرکت شما در نتایج جستجوی محلی قرار نگرفته باشد ، گوگل برای سئو مناسب است حساب کاربری من در حال حاضر یک مزیت بزرگ جهت طراحی سایت است. این به تنهایی می تواند یک دلیل قانع کننده برای یک وب سایت مناسب برای تلفن همراه باشد زیرا اگر برای استفاده از موبایل طراحی نشده باشد ، بازدید کنندگان دوباره طراحی سایت شما را ترک می کنند.

 

نتیجه گیری

میزان گزاف گویی شما افزایش می یابد برای تطبیق طراحی وب سایت خود بر این اساس ابتدا باید بدانید که اصلاً دوستانه موبایل چیست شما به وب سایت دوم نیاز ندارید و همچنین باید از پاپ آپ خودداری کنید بلکه باید طراحی سایت خود را برای استفاده از موبایل بهینه کنید. به سادگی آدرس اینترنتی خود را وارد کرده و روی یو آر ال تست کلیک کنید این برنامه اکنون وب سایت شما را تجزیه و تحلیل کرده و می داند که چقدر از نظر موبایل مناسب است اما هنوز بو ندارد همچنین باید طراحی سایت خود را با جستجوگر سئو موبایل از واروی بررسی کنید.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .