اشتباهات رایج در بازاریابی طراحی سایت

تقریباً به نظر می رسد که همه درگیر در بازاریابی محتوا هستند تحقیقات موسسه بازاریابی محتوا نشان داده است که اکثریت قریب به اتفاق تمام شرکت های می خواهند محتوای بیشتری در طراحی سایت ایجاد کنند. شما می خواهید بلافاصله درگیر شوید اما دقیقاً اینگونه اشتباهات انجام می شود. تحقیق ، زمان بندی مناسب و محتوای مناسب از عوامل مهمی هستند که اغلب کاملاً درک نشده اند. همه ما اشتباه می کنیم اما شما می توانید.

از اشتباهات شرکت های دیگر بیاموزید تا از آنها در طراحی سایت جلوگیری کنید عدم استفاده از محتوای کپی در طراحی سایت هر چیزی که در اینترنت ارسال می کنید ممکن است به سرقت برود. اما چند مرحله وجود دارد که می توانید برای سرقت مطالب خود برای دیگران دشوار کنید. اگر هر یک از مطالب شما به سرقت رفته است ، بهتر است بلافاصله آن را گزارش کنید. می توانید با استفاده از ابزار گوگل تجدید نظر کنید.

 

1085

 

مزایای بازاریابی طراحی سایت

ادغام با یک شرکت یا مارک تجاری دیگر می تواند مزایایی را برای همه افراد درگیر داشته باشد. اما همچنین می توانید به سرعت طرفداران خود را از دست دهید ، بنابراین باید توجه داشته باشید که با چه کسی درگیر می شوید. دیزنی مجبور بود این روش سخت را بیاموزد و مجبور شد با دو ستاره اینترنتی خود قراردادها را فسخ کند. قرارداد خود را با دیزنی از دست داد زیرا در سال یک فیلم ضد یهود به اشتراک گذاشت.

قرار بود این فیلم سرگرم کننده باشد اما عواقب بدی به همراه داشت. از آنجا که دیزنی در حال حاضر با شهرت ضد ستیزی دست و پنجه نرم می کند این شرکت باید پس از این واقعه در طراحی سایت اقدام کند. اگرچه بسیار محبوب است و بالغ بر میلیون دلار ارزش دارد ، اما این قرارداد فسخ شده است. به این ترتیب می توانید از سرقت مطالب خود جلوگیری کنید. با این حال اگر شما خودتان را سرقت کنید  خود را در طراحی سایت مجازات می کنید.

 

طراحی سایت خلاقانه

دیزنی مجبور شد قرارداد را با هر دو ستاره یوتیوب پایان دهد زیرا آنها آن را به افراط و تفریحی سوق داده بودند. بسیاری از هنرمندان محدودیت های خلاقانه خود را آزمایش می کنند ، اما بیش از حد از آن غافل نشوید. در اینجا یک ورزش تبلیغاتی برای تویتا با بازیگر جیمز مارسدن است. جیمز همچنین در یک ماجراجویی وحشی قرار می گیرد و با یک بسته گرگ دوست می شود. چند پیشنهاد بسیار صریح در تجارت در طراحی سایت ارائه می شود.

بنابراین جای سوال دارد برخی آن را اغراق آمیز می دانند برخی دیگر اینگونه نیستند بنابراین نباید بیش از حد از آن لذت ببرید تا همه را خوشحال کنید. قانون حق چاپ کپی رایت هزاره دیجیتال قانونی از ایالات متحده آمریکا است که مبنای قانونی برای پیگرد قانونی نقض حق چاپ در اینترنت ایجاد می کند. بخاطر نمایش بازی در کانال محبوب یوتیوب خود ، توسط فایرواچ مجازات شد. این باعث جنجال زیادی در بین طرفداران این بازی شده است.

 

962

 

عدم تحریف حقایق در طراحی سایت

شایعه است که از کل آمار جعلی است اگر این تعداد صحیح بود ، این می تواند دلیلی برای نگرانی باشد ، اما ما نمی دانیم که تعداد آمار واقعاً جعلی است زیرا تعداد بسیار زیادی وجود دارد. به همین دلیل ، شما فقط باید آماری را از یک منبع قابل اعتماد نقل کنید. طراحی سایت های رسانه ای ، آموزشی و دولتی منابع خوبی برای بررسی داده ها و حقایق قبل از انتشار هستند. دفتر سرشماری ایالات متحده اطلاعات را در یو اس ای منتشر می کند.

به حادثه استیم واکنش نشان دادند و به فایرواچ رتبه بد دادند با این حال ، این نوع جنگ ارزشمند نیست ، زیرا یک دعوا در دادگاه نمی تواند به یک مثبت برسد. در صورت امکان ، فقط با استفاده از محتوایی که در آن شما حق چاپ نیز دارید  از تعارض در طراحی سایت جلوگیری کنید. من سیستمی در دست دارم تا اطمینان حاصل کنم که همیشه از منابع صحیح نام می برم. شما فقط نباید نام منبع را ذکر کنید بلکه باید همیشه یک بک لینک تنظیم کنید.

 

عدم استفاده از موضوعات سیاسی در طراحی سایت

حتماً توجه کرده اید که نه وبلاگ من و نه فیلمهای من حاوی موضوعات سیاسی نیستند اگرچه من گاهی با شخصیت ها و آمارهای سیاسی و استفاده از آنها در رسانه های اجتماعی سروکار دارم ، اما در صورت امکان از این موضوع در طراحی وب سایت جلوگیری می کنم. از آنجا که شرکت من هیچ ارتباطی با سیاست ندارد ، من نمی خواهم با آن مقابله کنم. انجمن روانشناسی آمریکا در جریان انتخابات سال دریافت که سیاست عامل بسیار استرس زا است.

من می خواهم از استرس غیرضروری برای مشتریان در طراحی سایت خودداری کنم ، این همان چیزی است که من در کنار نام تجاری خود ایستادگی می کنم. اگر درگیر مسائل سیاسی شدم به برندم آسیب می رسانم. گروبوب همچنین این تجربه را داشت که مدیرعامل آن بیانیه زیر را درباره انتخابات ریاست جمهوری سال صادر کرد. سیاستمداران تقسیم می شوند ، بنابراین نه شرکت شما و نه مدیران شما نباید در این کار دخالت کنند این کار سیاستمداران است.

 

1028

 

عدم انحراف از برند طراحی سایت

تصویر برند شما از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل شهرت دیزنی برای ستاره ها و ستاره های خود از اهمیت بالایی برخوردار است. حتی آنقدر مهم است که صنعت کاملاً جدیدی از آن پدید آمده است. شرکت ها ، مدیران و شرکت های انفرادی دائماً در حال خلق مطالب جدید هستند ، اما همیشه باید علامت تجاری خود را انجام دهند تا به اعتبار خوب آنها در طراحی سایت آسیب نرسانند. شرکت هواپیمایی یونایتد هنگامی که شرکت هواپیمایی دارد.

به اجبار یکی از سرنشینان خود را از هواپیمای مسافربری خارج کرد حسی ایجاد کرد شما باید روی شرکت و برند خود در طراحی سایت تمرکز کنید. زیرا در این روش شما دزدی نمی کنید بلکه به سادگی منبع دیگری را در طراحی سایت ذکر می کنید. تنها کسی نیست که قراردادش را با دیزنی از دست داده است یوتیوبر جیک پاول سرنوشت مشابهی متحمل شد رفتار او باعث جنجال در اینترنت شد و قرارداد وی بدون آزار و اذیت بیشتر لغو شد.

 

تبلیغات در طراحی سایت

یکی دیگر از مشکلات موجود در انتخابات بحث مدیرعامل در مورد سیاست بود این شرکت به دلیل عدم پرداخت هزینه کافی به رانندگان خود مورد انتقاد شدید قرار گرفته است. آخرین قطره ای که بشکه را سرریز کرد احتمالاً کارزار با هشتگ دلت یوبار بود. در ژانویه سال برنامه برای اولین بار بارها از یوبار بارگیری شد. سهم بازار لیفت از این واقعه به طور مداوم در حال رشد است. تبلیغات نامناسب می تواند شرکت شما را در طراحی سایت خراب کند.

این یک درس سخت است که حتی شرکت های بزرگی مانند دیزنی نیز در طراحی وب سایت باید یاد بگیرند. در اینجا داده های مربوط به جمعیت و مشخصات جمعیتی را خواهید یافت. البته منابع و آمارهای دیگری نیز وجود دارد به عنوان مثال دفتر کار آمریكا در این پایگاه داده به طور مرتب به روز می شود و حاوی آخرین اطلاعات در مورد اشتغال ، سیاست دستمزد و بهره وری در ایالات متحده است. سایر مطالعات و منابعی که با این داده ها مغایرت دارند.

 

1093

 

برندسازی در طراحی سایت

محتوای منتشر شده در زمان اشتباه می تواند به برند شما آسیب برساند بازاریابی محتوا می تواند بسیار وابسته به زمان باشد. مقاله ای در مورد هدایای کریسمس در ماه مارس کمی معنی ندارد اما می تواند بدتر باشد. دونات خوب به نظر می رسد اما آیا باید از فاجعه ای برای ارتقاء شرکت خود در طراحی سایت استفاده کرد بعید به نظر می رسد قابل اعتماد باشند. اینترنت پر از دروغ و اخبار جعلی است بنابراین نباید تحت هیچ شرایطی گمراه شوید.

همیشه قبل از استفاده از آمار ، نمودار یا سایر اطلاعات مربوط به محتوای خود ، اطلاعات موجود و منبع خود را با دقت در طراحی سایت بررسی کنید. قیمت سهام بطور چشمگیری کاهش یافت و اعتبار برند از بین رفت. مدیرعامل شرکت اندکی پس از آن بیانیه رسمی منتشر کرد و اوضاع را بدتر کرد. شرکت هواپیمایی یونایتد مشتری را گم کرد و خیلی سریع به یک کابوس روابط عمومی تبدیل شد که می تواند یک مارک را به زانو درآورد.

 

نتیجه گیری

بنابراین همین اشتباه را مرتکب نشوید و اجازه دهید محتواهایی که هیچ ارتباطی با شرکت شما ندارند ، تحت تأثیر نامناسب برند شما در طراحی سایت قرار دهند. طرفداران روی تاکسی تغییر نکرده اند ، اما اکنون بسیاری از آنها از برنامه رقابت استفاده می کنند. در ژوئیه سال مجله فورتن پیش بینی کرد که لیفت به زودی با رهبر بازار روبرو خواهد شد. براساس گزارشی از آمار اینترنت جهانی بیش از میلیون کاربر اینترنت در آمریکای شمالی وجود دارد.

حتی محتوای حذف شده بعداً در دستگاه وای بک در آرشیو یافت می شود. این طراحی سایت دارای میلیارد طراحی سایت نمایه شده که قبلاً حذف شده اند یا از نتایج جستجوی موتورهای جستجو حذف شده اند. بسیاری از مشتریان این موضوع را بی مزه می دانند زیرا این فاجعه بسیاری از خانواده های معیشت آنها را سرقت کرده است. اگرچه حمله ماراتن بوستون چند سال پیش بود ، اما آدیداس انتقادهای زیادی را به دلیل توئیت و تبریک به بازماندگان در طراحی سایت دریافت کرده است.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .