بررسی خطاهای طراحی سایت

طراحی وب موضوعی دشوار است این طرح نیاز به افزایش تبدیل و فروش دارد اما متأسفانه بسیاری از شرکت ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. یک طراحی سایت باید زیبا باشد اما باید درآمد کسب کند. با این حال ، بسیاری از شرکت ها فقط به ظاهر وب سایت خود علاقه مند هستند و از نرخ تبدیل آنها غافل هستند. این خطا در ابتدا قابل توجه نیست اما می تواند عواقب جدی داشته باشد. مشتری نمی تواند خرید را به راحتی تکمیل کند.

وقفه یا مشکلاتی وجود دارد و بازدید کنندگان تحت الشعاع قرار دارند. این می تواند مشتریان را خاموش کند. اگر می خواهید ترافیک رهبری و مشتری بیشتری جذب کنید ، باید از اشتباه رقبا خود جلوگیری کنید. برای رفع این خطاها کمی زمان لازم است اما در واقع بسیار ساده است با کمی تلاش می توانید میزان ترافیک خود را به طرز چشمگیری افزایش داده و مشتری های بیشتری را به خود جلب کنید. اما ابتدا باید دریابید که چه اشکالی در طراحی سایت شما دارد.

 

962

 

طراحی سایت پاسخگو

طراحی پاسخگو یکی از مهمترین عناصر یک وب سایت است این جمله جسورانه است اما در مورد آن واقعیت دارد زیرا با یک طراحی پاسخگو همه کاربران می توانند بدون توجه به دستگاهی که از آن استفاده می کنند ، به طراحی سایت دسترسی پیدا کنند. صرف نظر از این که دسکتاپ تلفن همراه آی پد یا باشد به لطف طراحی پاسخگو تجربه کاربر همیشه برای دستگاه مربوطه بهینه شده است و همانطور که پیداست گوگل این موضوع را در طراحی سایت توصیه می کند.

طراحی سایت بدون علاقه بسیاری از کاربران چندین ویندوز مرورگر را همزمان باز می کنند. بعضی اوقات آنها می خواهند بعداً دوباره به طراحی سایت دسترسی پیدا کنند. با استفاده از کاربر می تواند طراحی سایت شما را سریعتر پیدا کند زیرا این برگه از نظر بصری برجسته شده است خطای در طراحی سایت خطای خطا برای مشاغل بد است یک مطالعه از کاربر بررسی شده نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق کاربران حتی سعی در یافتن صفحه گمشده ندارند.

 

استفاده از گالری چرخ فلک در طراحی سایت

چرخ فلک ها به خودی خود بد نیستند اما در صورت تغییر خودکار تصاویر می تواند مشکل ساز باشد. چرخ فلک برای نرخ تبدیل بد است زیرا به نظر می رسد مانند تبلیغات بنر است و به همین دلیل منجر به کوری بنر می شود که به نوبه خود منجر به کاهش دید بیشتر می شود. آنها می توانند بازدیدکنندگان را تحریک کرده و آنها را از هدف طراحی سایت شما منحرف کنند تبدیل ها شما فقط کلیک کنید و طراحی سایت را ترک کنید.

زمان بارگذاری طولانی در طراحی سایت اگر طراحی سایت شما برای بارگذاری کامل بیش از چهار ثانیه طول بکشد ، بسیار کند است. گوگل دریافت که از کل طراحی سایت ها بیش از هفت ثانیه طول می کشد. گوگل همچنین دریافت که صفحات کند سرعت گزاف گویی بالاتری دارند. سه ثانیه حداکثر پذیرفته شده برای نگهداری بازدید کنندگان است. معیارهای سرعت در طراحی سایت علاوه بر این ، بارهای طولانی بارگذاری می تواند.

 

124 web design

 

سرعت بارگذاری طراحی سایت

می توانید سرعت بارگذاری طراحی سایت خود را بهینه کنید اما اگر سرور خیلی آهسته پاسخ دهد ، وب سایت شما هنوز کند است اگر سرور خیلی آهسته پاسخ دهد معمولاً مشکل دیگری را نشان می دهد. گوگل می گوید پس باید زمان پاسخگویی سرور را به میلی ثانیه کاهش دهید. زمان پاسخ طولانی می تواند چندین دلیل داشته باشد ، به عنوان مثال شروع به ارائه وب سایت قابل مشاهده می شود این به کاربر نشان می دهد که پردازش ها دارد.

در پس زمینه در حال اجرا هستند و صفحه در دست ساخت است بصری کامل است طراحی سایت کاملاً لود شده ، قابل مشاهده است و کاربر می تواند به همه عناصر دسترسی پیدا کند سند کامل است به نظر می رسد وب سایت کاملاً بارگذاری شده است اما سایر فرآیندها هنوز هم در پس زمینه در جریان هستند بنابراین این شکل کلیدی اندازه گیری دقیق تر سرعت بارگذاری یک وب سایت است. کاملاً بارگذاری شده به محض بارگیری کامل وب سایت است.

 

استفاده از قلم های غیرقانونی در طراحی سایت

قلم های ایتالیایی ، دست خط و نمادها گاهی خواندن آن دشوار است.در اینجا مثالی آورده شده است فونت داستان خواب آیا می توانید آن را رمزگشایی کنید متن با قلم داستان های خواب نوشته شده است ، اما من نمی توانم آن را رمزگشایی کنم. فونت هایی که خواندن آنها دشوار است ، تأثیر منفی بر روی سیال پردازش دارند. پردازش مایعات سهولت پردازش اطلاعات در طراحی سایت است. آیا کاربر متن را می فهمد کاربران نسبت به متون خوانا دارد.

قابل درک بهتر واکنش نشان می دهند نوشته‌هایی که خواندن آنها دشوار است فشار شناختی را افزایش داده و منجر به سردرگمی می شود. منطق کاربرد کند نمایش داده های کند داده چارچوب و کتابخانه ها کمبود منابع فضای ذخیره سازی کم اگر می خواهید سرعت و عملکرد طراحی سایت خود را افزایش دهید ، یک سرور سریع و یک وب سایت بهینه ضروری است. کد آسنکرون بارگیری می شود از آنجا که کد ناهمزمان هیچ تاثیری در استفاده از طراحی سایت ندارد.

 

970

 

انواع فونت ها در طراحی سایت

اگر از فونت های مختلف زیادی استفاده کنید ، بازدید کنندگان خود را اشتباه می گیرید. بازدیدکننده پریشان است و شما نمی توانید پیام خود را به درستی منتقل کنید. قلمهای فانتا اگر همچنان قلم های خود را تغییر دهید ، تأثیر منفی بر روی سیال پردازش دارد. بازدید کننده پریشان است. طراحی سایت شما باید زیبا و جذاب باشد اما نباید از قلم ها زیاده روی کنید. به عنوان یک قانون انگشت شست دو یا سه فونت کافی است.

از آن برای محاسبه زمان بارگذاری استفاده نمی شود تعداد درخواست های پرونده هنگام بارگیری یک طراحی سایت جاوا اسکریپت سی اس اس و پرونده های تصویر نیز بارگیری می شوند. در صورت نیاز به بارگیری بسیاری از پرونده های کوچک یا بزرگ این سرعت بارگذاری وب سایت را تحت تأثیر قرار می دهد. عدم تناسب مطالب طراحی سایت با گروه هدف کارآفرینان بی تجربه غالباً محتوایی ایجاد می کنند که نیازهای خود را برآورده می کند.

 

محتوا طراحی سایت را نمی توان اسکن کرد

بازدید کنندگان طراحی وب سایت شما فقط از مطالب شما را می خوانند و بقیه را کم می کنند زیرا وقت کافی برای خواندن همه چیز ندارند. کاربران کمی چقدر می خوانند آیا این بدان معنی است که شما باید محتوای کمتری تهیه کنید شماره این بدان معنی است که محتوا باید طوری ساختاربندی شود که به راحتی قابل اسکن باشد. چه مواردی باید مورد توجه قرار گیرد اما متناسب با گروه هدف مناسب نیست. با این کار آنها خواسته ها نیازها اهداف ترس دارد.

 مشکلات مشتریان خود را نادیده می گیرند این تأثیر منفی بر اعتبار شرکت دارد و دستیابی به مشتری را در طراحی سایت دشوارتر می کند عناوین و زیرنویسهای توصیفی بندهای کوتاه حداکثر دو یا سه جمله مناطق مهم را به صورت جسورانه یا برش دهنده برجسته کنید از گلوله ها استفاده کنید به لطف این عناصر متن ها را می توان بهتر جستجو کرد و بازدید کنندگان شما بیشتر به مطالب شما در طراحی سایت توجه می کنند.

 

01 web design

 

فضای سفید در طراحی سایت

در صورت استفاده صحیح ، فضای سفید منجر به درک بهتر ، خوانایی ، توجه و وضوح بیشتر می شود. اگر فضای سفید کافی وجود ندارد ، بازدیدکنندگان خود را غافل می کنید. فضای سفید خیلی کم مثال بالا افراطی است اما نشان می دهد فضای سفید در طراحی سایت چقدر مهم است. گوگل برای جلب توجه کاربر به عناصر مهم ، به فضای بسیار زیادی از فضای سفید متکی است. در این حالت تابع جستجو گوگل می خواهد.

توجه کاربر را به عملکرد جستجو جلب کند تا بتواند محتوای مورد نظر خود را پیدا کند. بنابراین فضای سفید عملکردی خاص دارد. فضای سفید بیش از حد معمولاً به معنای موارد زیر است فضای سفید به خوبی فكر نمی شود و هدفی ندارد او هدفی را دنبال می کند که هدف آن بازدید کننده نیست فضای سفید بیش از حد یا خیلی کم ، وضوح و تمرکز را در طراحی سایت کاهش می دهد خطاهای گرامر در طراحی سایت هر کس و هر وقت مجبور می شود.

 

نتیجه گیری

با دستور زبان مبارزه کند بنابراین می توان اشتباهات کوچکی مرتکب شد با این حال ، هنگامی که این یک عادت می شود ، در نهایت صبر کاربر از بین می رود این امر سپس روی اعتبار شرکت شما تأثیر منفی می گذارد و از این گذشته ، اولین تصور وحشتناک را در طراحی وب سایت ایجاد می کند ، که مطمئناً منجر به از دست رفتن فروش خواهد شد تأثیر منفی در رتبه بندی طراحی سایت داشته باشد.

گوگل از سرعت بارگذاری به عنوان یک عامل رتبه بندی برای تعیین قرار دادن وب سایت ها در نتایج جستجو استفاده می کند. این شرکت از چندین قطعه اطلاعات برای این کار استفاده می کند ، از جمله زمان بایت اول اگر یک یو آر ال را در مرورگر وارد کنید باید سند اچ تی ام ال از سرور بارگیری شود هرچه سرور سریعتر پاسخ دهد ، طراحی سایت سریعتر بار می رود.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .