هزینه های تحمیلی در طراحی سایت ارزان

قطعا بزرگ ترین هدف از طراحی سایت را می توان کسب سودآوری بیشتر و جلب اعتماد مردم دانست اما چه ویژگی هایی سبب می شود طراحی سایت شما حرفه ای به نظر بیاید در اولین گام برای رسیدن به موفقیت در طراحی سایت مشخص کردن اهداف ضرویست و این که از خود بپرسید آیا طراحی سایت ارزان شما را به اهدافتان نزدیک می کند یا نه.

 

اهمیت طراحی سایت حرفه ای

 حقیقت این این که طراحی سایت بیشتر از این که یک شاخه ی گرافیکی محسوب شود یک علم جداگانه به حساب می آید از زمانی که کاربر وارد سایت شما می شود تنها چیزی حدود 15 ثانیه زمان دارید تا نظر اورا جلب کنید و با به کارگیری فاکتورهای متعدد نسبت به بهبود تجربه ی کاربری اقدام کنید طراحی سایت شما در برند سازی و معرفی آن تجربه ی زیادی خواهد داشت بنابراین می توانید از آن  برای نشان دادن حرفه ای بودن خود استفاده کنید قیمت ارزانی که در برخی طراحی سایت ها مشاهده می شود ممکن است در ابتدا وسوسه کننده باشد اما شما را درگیر هزینه های پنهان زیادی خواهد کرد و می توان گفت استفاده از قالب های آماده ی CMS خیلی برای طراحی سایت کسب و کار شما سودمند نخواهد بود باور این مساله کمی دشوار است اما بیش از نیمی از مشتریان شرکت های طراحی سایت را کسانی تشکیل می دهند که قبلا طراحی سایت با قالب آماده را امتحان کرده اند و بعد از مدتی با مشکلات زیاد رو به رو شده اند.

 

970

 

ذکر یک نکته مهم

به خاطر داشته باشید که در دنیای طراحی سایت قیمت ارزان به معنای سطح پایین مهارت و دانش است لازم است دانش و آگاهی خود را از زبان های برنامه نویسی و امکاناتی کی می توانید در طراحی سایت داشته باشید و همچنین تکنولوژی های روز در این زمینه افزایش دهید معمولا طراحی سایت را یک گروه متشکل از تخصص های گوناگون در این زمینه ایجاد می شود و هر فرد در آن وظیفه ی خاصی دارد تا با رعایت استاندارد های طراحی سایت و توجه به اصول روانشناسی بهترین طراحی سایت ممکن را ایجاد کنند به این ترتیب نرخ پرش در طراحی سایت کاهش پیدا می کند و با افزایش ترافیک در طراحی سایت می توانید به رتبه های بالای گوگل برسید.

 

راهکار مفید برای طراحی سایت کابر پسند

طراحی سایت برای کاربران عجول طبق تحقیقاتی که اخیرا انجام شده حدود 35 درصد از کاربران به محض ورد به سایت آن را ترک می کنند و دلیلش هم متحوا های طولانی، آیکون های ریز و گیج کننده و عدم وجود اطلاعات کافی و منو های پیچیده و گیج کننده بوده است تمرکز خود را در طراحی سایت در سادگی استفاده از آن قرار دهید و آنچه مورد نیاز اوست در مقابل چشمانش بگذارید تا تجربه ی کاربری قوی ایجاد کنید  سرعت را در طراحی سایت بهبود ببخشید.

در صورت طراحی سایت ارزان توانایی لازم برای افزایش سرعت را نخواهید داشت چرا که در طراحی سایت های ارزان پیاده سازی روش های کم کردن سرعت امکان پذیر نیست پایین بودن سرعت در طراحی سایت علاه بر کاهش نرخ تبدیل به شدت بر رتبه ی شما در طراحی وب سایت اثر منفی خواهد گذاشت.

 

962

 

چرا استفاده از قالب های آماده برای طراحی سایت مفید نخواهد بود ؟

استفاده از قالب های ارزان و آماده هیچگاه برای طراحی سایت توصیه نمی شود چرا که این سایت ها قابلیت اضافه کردن امکانات جدید را نخواهد داشت.

وجود کدام ویژگی ها در طراحی سایت موجب دلسرد شدن کاربر و ترک سایت خواهد شد ؟

وجود ویژگی های از قبیل محتوای طولانی در طراحی سایت و استفاده از ایکون های گیج کننده و منو های پیچیده و ندادن اطلاعات کافی در طراحی سایت ها موجب دلسری کاربر و ترک سایت توسط او خواهد شد.

بهترین راه برای طراحی سایت هایی که کاربر احساس راحتی در آن داشته باشد چیست ؟

بهترین کار در طراحی سایت  برای گرفتن نتیجه طراحی وب سایت برای کاربران عجول و بی حوصله است به گونه ای تمام آیتم ها در دسترس کاربران قرار گیرد و به راحتی در سایت به گشت و گذار بپردازند علاوه بر این به سهولت به آنچه می خواهند دسترسی داشته باشند.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .