بازاریابی ویدیویی در طراحی سایت

یافتن استراتژی های جدید برای ارتقاء رشد شرکت شما کار ساده ای نیست. این واقعیت که رقابت با همان استراتژی ها پیاده سازی می کند آن را حتی سخت تر می کند. با این حال ، شما باید راهی را برای تمایز خود از رقابت خود بیابید. بارها و بارها نمی توانید از همان استراتژی ها در طراحی سایت استفاده کنید. اگر می خواهید مشتریان جدیدی کسب کنید باید قالب ها و سیستم عامل های جدید را امتحان کنید. فیلم زنده یکی از این قالب هاست.

فیلم های زنده آینده بازاریابی آنلاین هستند همه می دانند که شما می توانید تناوب ترافیک ، نمایش فیلم و درگیری با فیلم زنده داشته باشید. کاربران هر روز میلیاردها ساعت فیلم زنده در فیس بوک و یوتیوب مشاهده می کنند. فیلم های عادی هنوز مصرف می شوند ، اما فیلم های زنده به طور فزاینده ای محبوب می شوند. کنون کاربران حتی فیلم های زنده بیشتری را نسبت به فیلم های تولید شده در طراحی سایت مصرف می کنند.

 

124 web design

 

اهمیت فیلم های زنده در طراحی سایت

بیشتر و بیشتر بازاریابان و شرکت ها ترجیح می دهند فیلم تولید کنند تا پست های وبلاگ. با فیلم ها می توانید میزان تعامل بهتری نمایش ویدیو و ترافیک بیشتر داشته باشید. فیلم های زنده از قبل محبوبتر از پست های وبلاگ هستند. لیواستریم با همکاری مجله نیویورک تحقیقاتی را انجام داد تا دریابید که چرا فیلمهای زنده دست برتر را در طراحی سایت بدست می آورند. در حال حاضر از کاربران ترجیح می دهند یک ویدئو را تماشا کنند.

یک مقاله بخوانند طرفداران و مشتریان شما قطعاً خواهان فیلم های بیشتر و مقالات وبلاگ کمتری در طراحی سایت هستند. دیگر نمی توانید صبر کنید شما همچنین باید فیلم های زنده ضبط کنید چند شرکت وجود دارد که می توانید ایده های بازاریابی ویدیویی را از آنها دریافت کنید. اکنون می خواهم به شما نشان دهم که چرا باید فیلم های زنده بسازید و چگونه از آنها استفاده کنید تا از رقابت شما در طراحی سایت بهتر استفاده کنید.

 

بررسی انواع سیستم عامل ها در طراحی سایت

طبق مطالعه لایو استریم و مجله نیویورک فیس بوک و یوتیوب به ویژه محبوب هستند. در اینجا داده های هر دو سیستم عامل یوتیوب بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد. فیس بوک بیش از دو میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد. اکنون قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه فیلم ها را در فیس بوک و یوتیوب قرار دهید برای پیروزی در رقابت خود از این استراتژی در طراحی سایت استفاده کنید. نحوه ضبط فیلم های زنده جهت طراحی سایت است.

سیستم عامل های بیشماری وجود دارد که می توانید فیلم های زنده را تغییر دهید. شما باید روی دو سیستم عامل محبوب متمرکز شوید تا از منابع خود نهایت استفاده را ببرید. اگر فقط می خواهید از یک پلتفرم در طراحی سایت استفاده کنید ، فیس بوک لایو بهترین انتخاب است زیرا این پلت فرم بیشتر از هر سیستم عامل دیگر ماهانه کاربران فعال تری دارد و فیلم های زنده بسیار شلوغ هستند. تغییر جریان مستقیم نیز بازی کودک است.

 

1093

 

نقش فیلم های یوتیوب در طراحی سایت

حتی نمایش های ویدئویی خرابکاری نیز وجود دارد و بسیاری از این نمایش ها میلیون ها بیننده دارند. کاربران عاشق بینش های پشت صحنه هستند و از تماشای شرکت ها برای تولید محتوای خود لذت می برند. مشتریان شما می خواهند بدانند که شرکت شما چگونه کار می کند. آنها به مشکلات شما و کارهای روزمره در شرکت شما علاقه مند هستند. محتوای شخصی شده در حال حاضر همه عصبانیت است و نگاه های پشت پرده است.

شرکت شما برای به اشتراک گذاشتن شخصا با طرفداران شما در طراحی سایت بسیار عالی است. می توانید از رایانه شخصی یا تلفن همراه خود استفاده کنید. اگر از تلاش گسترده تولید نمی ترسید ، باید از دوربین های خارجی و میکروفون در طراحی سایت استفاده کنید. فیلم های زنده به مشتریان این امکان را می دهند تا با مارک مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند که این امر با یک فیلم معمولی یا یک پست وبلاگ امکان پذیر نیست.

 

بافرها در طراحی سایت

این مطالبی است که کاربران شما به آن علاقه مند هستند شما می خواهید بدانید که کارهای روزمره در شرکت شما چگونه به نظر می رسد. شما می خواهید بدانید که در پشت صحنه شرکت شما چه می گذرد. به همین دلیل جریان زنده بافر بیش از بیننده داشت. تولید پیچیده نیست. شما به یک استودیو یا تجهیزات دوربین گران قیمت در طراحی سایت احتیاج ندارید. در یک فیلم زنده ، شما اغلب به طور مستقیم به نظرات پاسخ می دهید.

باعث می شود نام تجاری و شرکت شما انسانی تر ظاهر شوند. اکنون می خواهم چند نمونه از فیلم های زنده خوب را به شما در طراحی وب سایت نشان دهم. جریان مستقیم به بینندگانی که نمی توانند حضور داشته باشند اجازه می دهد تا در این رویداد شرکت کنند. می توانید از فیلم های زنده برای به اشتراک گذاشتن طرفداران و مشتریان با یک رویداد در طراحی سایت استفاده کنید. از پخش مستقیم استفاده کنید تا در پشت صحنه شرکت شما نگاهی اجمالی به مشتریان خود بیندازید.

 

985

 

ایجاد پست در طراحی سایت

می توانید پست های وبلاگ را به فیلم های زنده تبدیل کرده و از این طریق از محتوای مجدد استفاده مجدد کنید. می توانید از موارد مورد علاقه خود فیلم یا اینفوگرافی درست کرده و ترافیک جدید کسب کنید. دو برابر ترافیک فقط با نیمی از کار با این حال قبل از اینکه نگاهی دقیق تر به این موضوع بیندازیم ، می خواهم به طور مختصر درباره وضعیت فعلی صنعت بازاریابی در طراحی سایت صحبت کنم. شما احتمالاً وضعیت زیر را می دانید.

ساعت ها وقت صرف تحقیق در مورد یک موضوع جدید کردید شما لیستی را گردآوری کرده اید و موضوعات پست جدید وبلاگ را پیدا کرده اید. سپس شما سرفصل ها را نوشتید و چند مقاله نوشتید. اگر مقاله شما بیش از کلمه دارد احتمالاً به شش ساعت یا بیشتر نیاز خواهید داشت. و سپس شما همچنین باید تصاویر مناسب را پیدا کنید. شما مقاله نهایی را منتشر می کنید و آن را در شبکه های اجتماعی در طراحی سایت به اشتراک می گذارید.

 

نحوه بهینه سازی صفحه اصلی طراحی سایت

صفحه اصلی طراحی سایت شما برای کسب مشتری ایده آل است اگر کاربر یک عبارت خاص در موتور جستجو وارد کند و صفحه شما در نتایج جستجو ظاهر شود می توانید این کاربر را به عنوان مشتری برنده شوید. متأسفانه ، همه چیز به این راحتی نیست. ادرول می گوید که بازدید کننده هایی که برای اولین بار در صفحه اصلی شما فرود می آیند تبدیل نمی شوند. ترافیک ارگانیک که بسیار سخت برای آن مبارزه کردید.

مجدداً طراحی سایت خود را ترک می کنید بدون اینکه چیزی برای محتوای خود به جای بگذارد. اگر می خواهید این بازدید کنندگان را تغییر دهید باید با بهینه سازی تبدیل آشنا شوید. اما شما قطعاً برای استخدام یک متخصص برای این کار وقت یا پول ندارید. شما همچنین نمی خواهید مشتریان بالقوه را از دست بدهید. با این حال ، ما می دانیم که اکثریت قریب به اتفاق بازدید کنندگان تبدیل نمی شوند. عملکرد نرخ تبدیل صفحه اصلی در طراحی سایت است.

 

daynamic 02

 

استراتژی های طراحی سایت

یافتن استراتژی های جدید برای ارتقاء رشد شرکت شما کار ساده ای نیست رقبای شما همچنین به دنبال استراتژی های جدید بازاریابی هستند. اگر می خواهید شغل شما رشد کند ، باید راهی پیدا کنید تا بتوانید خود را از رقابت متمایز کنید. شما نمی توانید دوباره و دوباره از همان راهبردها استفاده کنید و انتظار دارید نتایج متفاوتی کسب کنید. تقریباً هر شرکتی از همان استراتژی های بازاریابی در طراحی سایت استفاده می کند.

شما باید از سیستم عامل های جدید شلیک کنید و استراتژی های جدیدی برای موفقیت پیدا کنید ، بنابراین باید فیلم های زنده بروید. فیلم های زنده به طور فزاینده ای محبوب می شوند. من از سه استراتژی می دانم که می توانید برای جذب مشتری بیشتر در طراحی سایت استفاده کنید. من سال است که از این راهکارها در صفحه اصلی خود استفاده می کنم و به نتایج بسیار خوبی رسیده ام. من حتی می گویم که آنها شرکت من را از شکست نجات دادند.

 

نتیجه گیری

اکنون به شما نشان خواهم داد که چگونه می توانید بازدید کنندگان را در صفحه اصلی طراحی سایت خود نگه دارید و آنها را به مشتری تبدیل کنید. در همین حال فیلم ها بیشتر از مقالات مصرف می شوند. اما این بدان معنی است که شما باید فیلم های زنده سریع را تغییر دهید. بهترین کار بلافاصله است. به بینندگان خود نگاهی اجمالی در پشت صحنه شرکت شما بیندازید و با آنها ایده هایی را در طراحی سایت مبادله کنید.

پست های قدیمی وبلاگ را به یک فیلم زنده تبدیل کنید کاربران ترجیح می دهند به جای خواندن پست وبلاگ ، یک ویدیو را تماشا کنند. برای به دست آوردن ترافیک بیشتر به موضوعات و رویدادهای فعلی پاسخ دهید. آخرین اخبار بسیار خوب دریافت شده است. شما باید فیلم های پرسش و پاسخ تهیه کنید و میهمانان مشهور را برای دریافت میزان جذابیت عالی دعوت کنید.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .