هزینه تبلیغات طراحی سایت در اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی عالی برای تبلیغات است و اکنون به اندازه شرکت مادر فیس بوک ، بزرگ و موفق است. در آوریل اینستاگرام به بیش از میلیون کاربر فعال ماهانه رسید. این بیش از دو برابر تعداد کاربران فعال در سیستم عامل توییتر است. برای موفقیت در اینستاگرام شما باید عکس های زیبا و با کیفیت به اشتراک بگذارید. این رویکرد به شرکت های بی شماری تعداد نامحدودی از امکانات را ارائه می دهد. حتی شرکت هایی که در یک صنعت نسبتاً کسل کننده است.

فعالیت می کنند می توانند تصاویر و فیلم های زیبایی را جهت طراحی سایت به اشتراک بگذارند. برای این منظور به کالای فیزیکی احتیاج ندارید. شما می توانید با یک هشتگ مارک یا مضمون به مشتریان ایده آل خود برسید. با این حال ، اگر با اینستاگرام آشنا نباشید ، می تواند گیج کننده باشد. اگر نمی دانید تبلیغات در اینستاگرام چگونه کار می کند یا این تبلیغات چقدر گران هستند ، باید در ادامه مطلب بخوانید و بدانید که چگونه می توانید.

 

955

 

اهمیت اینستاگرام جهت تبلیغات طراحی سایت

اینستاگرام به سرعت و به طور مداوم در حال رشد است در پایان نیز هیچ خبری نیست تعداد شرکت هایی که در اینستاگرام تبلیغ می کنند از سال تقریباً دو برابر شده است. در مارس سال میلیون شرکت تبلیغات را در آن قرار دادند. در مارس یک سال قبل فقط شرکت وجود داشتند. تعداد تبلیغ کنندگان در اینستاگرام تنها در یک سال برابر شده است اما دلیل خوبی برای این وجود دارد ، زیرا این بستر نتایج را در طراحی سایت به همراه دارد.

با کمی هزینه تبلیغات تبلیغاتی موثر در اینستاگرام را برای طراحی سایت اجرا کنید طبق مطالعه ای که توسط مارکتر انجام شده است ، درآمد تبلیغاتی موبایل اینستاگرام به زودی می تواند به میلیارد دلار برسد. این از درآمد تبلیغات فیس بوک خواهد بود. این مطالعه همچنین پیش بینی می کند که اینستاگرام باعث افزایش فروش خالص تبلیغات صفحه نمایش تلفن همراه در ایالات متحده از گوگل یا توییتر خواهد شد. بسیاری از مارک های تبلیغاتی است.

 

تبلیغات در طراحی سایت

شما می توانید برای هدف قرار دادن فیس بوک به توابع دسترسی پیدا کنید زیرا فیس بوک شرکت اصلی اینستاگرام است. گزینه های هدف گذاری بی پایان است. شرکت ها می توانند با مشتریان بالقوه تبادل نظر کنند.تبلیغات مانند تبلیغات به نظر نمی رسند و از این رو محبوب تر هستند. بر روی این پلتفرم به دلیل پرداخت هزینه پرداخت می کنند. لازم نیست یک شرکت چند میلیون دلاری برای تبلیغ باشید ، زیرا تبلیغات در اینستاگرام می تواند.

در طراحی سایت ارزشمند باشد به خصوص برای شرکت های کوچک هدف شما ممکن است باشد ، چه تقویت ادراک برند چه بازدید کننده بیشتر برای طراحی سایت شما مشتریان بیشتر بارگیری آخرین کتاب الکترونیکی شما ، می توانید با گروه هدف مناسب با اینستاگرام خود آدرس دهید. برای این کار شش قالب تبلیغاتی موجود است ، چهار مورد برای فید اینستاگرام و دو مورد برای داستانهای اینستاگرام. اکنون می خواهم نحوه استفاده دارد.

 

124 web design

 

بررسی فرمت های تبلیغاتی در طراحی سایت

در اینجا فرمت های تبلیغاتی برای فید اینستاگرام آورده شده است تبلیغات عکس تبلیغات ویدیویی تبلیغات نمایش اسلاید تبلیغات چرخ فلک از هر یک از این قالب ها را به شما نشان دهم ما با تبلیغات برای فید اینستاگرام شروع می کنیم. تبلیغات عکس در طراحی سایت شما می توانید تا شش تبلیغ در طراحی سایت ایجاد کنید ، هر کدام یک عکس تبلیغات عکس با یک تصویر می تواند به سرعت و به راحتی ایجاد شود. ابتدا تصویر یا تصاویر را برای تبلیغ های خود انتخاب کنید.

می توانید از کتابخانه خود تصویری استفاده کنید یک عکس جدید آپلود کنید یا از یک عکس رایگان برای سهام استفاده کنید. سپس متنی بنویسید. توضیحات شما می تواند تا نویسه طول داشته باشد. بعد از خط سوم ، متن پنهان می شود کاربر پس از آن مجبور است متن را با یک کلیک باز کند تا بقیه را بخواند. فیس بوک استفاده از بیش از کاراکتر را توصیه نمی کند. اگر می خواهید بازدید کنندگان را به طراحی سایت خود ارسال کنید باید را وارد کنید.

 

تبلیغات ویدیویی در طراحی سایت

تبلیغات ویدیویی می تواند از یک فیلم یا یک گیف تشکیل شود قالب را انتخاب کنید و سپس یک ویدیو بارگذاری کنید یا یک فیلم از کتابخانه خود انتخاب کنید. تصویر کوچک را از پیش نمایش فیلم خود تنظیم کنید یا یک تصویر کوچک را بارگذاری کنید. اگر می خواهید ویدیوی شما زیرنویس داشته باشد ، می توانید یک فایل اس آر تی بارگذاری کنید. همچنین می توانید توضیحی مختصر در اینجا اضافه کنید ، اما این بار حد شخصیت اعمال می شود.

اگر می خواهید بازدید کنندگان را به طراحی سایت خود بفرستید ، مجدداً یو ار ال را وارد کنید و یک تماس برای اقدام انتخاب کنید. اکنون می خواهم وارد تبلیغات نمایش اسلایدی شوم یو ار ال خود را وارد کنید و یک تماس برای اقدام انتخاب کنید. تبلیغات نمایش اسلاید در طراحی وب سایت تبلیغات نمایش اسلاید فیلم ها در یک حلقه یا تبلیغات است که شامل ده تصویر با موسیقی است. فرمت بسیار شبیه به است و به خودی خود حرکت می کند.

 

1028

 

تبلیغات چرخ فلک در طراحی سایت

تبلیغات چرخ فلک می تواند حاوی چندین تصویر یا فیلم باشد. توضیحی بنویسید این توضیحات برای کل نمایشگر صدق می کند و نمی تواند متناسب با تصاویر یا فیلم های فردی باشد. حالا باید کارت درست کنید. در یک تبلیغ می توانید از حداکثر کارت چرخ فلک استفاده کنید. می توانید در هر کارت یک تصویر ، فیلم یا نمایش پرده ای را در طراحی سایت بارگذاری کنید سپس برای هر کارت عنوان و توضیحی کوتاه بنویسید.

شما می توانید یو آر ال های نمایش بیشتر و نمایش بیشتر یو آر ال را نادیده بگیرید ، زیرا این موارد فقط مربوط به تبلیغات چرخ فلک در فیس بوک است. یک نمایش پرده ای را بارگذاری کنید یا یک نمایش پرده ای جدید در مدیر تبلیغات فیس بوک ایجاد کنید.تصاویر را بارگذاری کنید هر تصویر را به مکان مناسب منتقل کنید ، تنظیمات را ویرایش کنید و سپس موسیقی را جهت طراحی سایت انتخاب کنید. یک تصویر کوچک را انتخاب کنید.

 

فرم های تبلیغات در طراحی سایت

هر یک از تبلیغات شما صرف نظر از قالب انتخاب شده ، باید حاوی فرم تبلیغات سرب باشد. می توانید از فرم موجود استفاده کرده یا فرم جدیدی ایجاد کنید. اگر می خواهید یک فرم جدید در طراحی سایت ایجاد کنید ، باید مناطق زیر را پر کنید توضیحات خوبی بنویسید و یو آر ال خود را وارد کنید. حتی می توانید یک پست از فیس بوک به اینستاگرام تبلیغ کنید. اگر یک پست در فیس بوک نتایج خاصی داشته است ، باید این استراتژی را در طراحی سایت در نظر بگیرید.

با تبلیغات می توانید همزمان چندین عکس و فیلم نمایش دهید سی تی ای را انتخاب کنید که برای کل صفحه چرخ فلک معتبر باشد ، زیرا نمی تواند برای کارتهای انفرادی سازگار باشد. برای توصیه ها ، کمک ها و ایده های مربوط به تبلیغات چرخ فلک ، می توانید بخش راهنمای تبلیغات را در فیس بوک بخوانید. هر یک از تبلیغات شما باید حاوی فرم تبلیغات سرب در طراحی وب سایت باشد تصویر عنوان تصویر طرح سوالات دستورالعمل داده است.

 

970

 

ایجاد متن دکمه در طراحی سایت

پس از اتمام فرم روی پایان در بالا سمت راست کلیک کنید دیگر نمی توانید فرم را پس از تکمیل ویرایش کنید ، اگر هنوز کامل نشده است بلکه باید آن را ذخیره کنید. اکنون فرمت های تبلیغاتی را در فید اینستاگرام می دانید. اکنون می خواهم شما را با قالب های داستان در طراحی سایت آشنا کنم. صفحه متشکرم پیوند وب سایت که کاربران می توانند پس از تکمیل فرم روی آن کلیک کنند. تبلیغات طراحی سایت در استوری های اینستاگرام هم اکنون اینستاگرام دارد.

امکان تبلیغات را در استوری ها قرار می دهد این تبلیغات بین داستانهای عادی نشان داده شده است. دو قالب تبلیغاتی برای داستانها وجود دارد تک تصویر یا فیلم تک شما باید گروه هدف را تعریف کرده و مکان خود را انتخاب کنید عکس واحد در طراحی سایت با یک تصویر می توانید حداکثر شش تبلیغ را نشان دهید. تبلیغات مانند داستانهای عادی اینستاگرام هستند اما دارای برچسب اسپون سورد هستند. ایجاد آگهی برای استوری های اینستاگرام بسیار ساده است.

 

فیلم تک در طراحی سایت

این قالب اجازه می دهد تا یک فیلم ثانیه یا گیف باشد یک گیف یا ویدیو را بارگذاری کنید و تصویر کوچک را انتخاب کنید. تصویر کوچک یک تصویر کوچک است که قبل از شروع پخش فیلم ظاهر می شود ، بنابراین یک تصویر خوب و واضح را انتخاب کنید. اگر می خواهید پیکسل یا ردیابی آفلاین را فعال کنید می توانید دوباره آن را در قسمت گزینه های پیشرفته در طراحی سایت تنظیم کنید. اکنون فرمت های مختلف تبلیغاتی را در اینستاگرام می شناسید.

احتمالاً تعجب می کنید که هزینه آنها چقدر است شما فقط باید یک تصویر را بارگذاری کنید اگر می خواهید ردیابی پیکسل یا آفلاین را فعال کنید ، می توانید این کار را در زیر گزینه های پیشرفته در طراحی سایت انجام دهید. حالا قصد دارم نحوه ایجاد تبلیغات ویدیویی برای استوری های اینستاگرام را به شما نشان دهم.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .