افزایش کلیک طراحی سایت

هر چه تعداد بازدید کنندگان طراحی سایت بیشتر باشد رتبه سایت در لیست نتایج گوگل افزایش می یابد. حتی با افزایش کلیک خوری وب سایت می توانید تا حد زیادی به افزایش نرخ ترافیک سایت کمک کنید. امروزه یکی از دغدغه های مدیران سایت ها بهبود وضعیت طراحی وب سایت است و از آن جا استفاده از اینترنت گسترش چشمگیری پیدا کرده است فضای رقابتی بسیار تنگاتنگ شده و برای پیشبرد اهداف خود می بایست به صورت تخصصی فعالیت های خود را انجام دهید. همان طور که می دانید کاربران با جستجو در اینترنت از اولین سایت های پیشنهادی گوگل بازدید می کنند و کمتر کسی به صفحات دوم و سوم می ورد به همین دلیل است که مبحث سئو از ارکان اصلی هر وب سایتی می باشد. البته ناامید نشوید صفحه اول گوگل جای 10 لینک را دارد و خیلی دور از دسترس نیست که جز یکی از 10 سایت برتر باشید.

 

946

 

افزایش ترافیک طراحی سایت

افزایش ترافیک سایت به این معنا ست که هر تعداد آی پی های متعدد وارد سایت شوند و مدت زمان بازدید و ماندگاری هر کاربر مشخص می شود که این هر چه این تعداد بیشتر و طولانی تر باشد به معنای محوبیت سایت نزد کاربران است که موجب بهبود رنک وب سایت در نتایج گوگل و آمار های الکسا می شود. انجام پروسه سئو سایت و بهینه سازی با توجه به قوانین و استاندارد های گوگل از مهم ترین اقداماتی است که باید برای موفقیت طراحی سایت انجام داد. البته چیزی که گوگل از شما می خواهد این است که سایت برای کاربران بهینه سازی شود نه این که صرفا برای بهبود رتبه برای موتور های جستجوگر بهینه سازی شود. به طور کلی پروسه سئو و هر اقدامی که برای بهبود وضعیت طراحی سایت خود انجام می دهید نتیجه آن طی دو الی سه ماه مشخص می شود و اگر به صورت استاندارد فعالیت دارید نباید توقع دریافت نتیجه در مدت زمان خیلی کوتاه داشته باشید چرا که اغلب روش های سیاه و غیر استاندارد شما را در زمان کوتاه به هدفتان می رسانند اما به یاد داشته باشید که نتیجه پایداری نیستند.

 

راهکار های افزایش بازدید از طراحی سایت عبارتند از:

 

  • اشتراک

یکی از راه های افزایش بازدید از مطالب طراحی سایت فعالیت در شبکه های اجتماعی و امکان به اشتراک گذاشتن مطالب است. به این ترتیب کاربرانی که مطالب شما را می پسندند این امکان را دارند که برای دوستان خود نیز ارسال کنند و یا در صفحه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند که همین امر نرخ ترافیک سایت را افزایش می دهد.

  • تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل از دیگر روش های افزایش نرخ ترافیک است که امروزه راه های زیادی برای تبلیغات اینترنتی وحود دارد که هزینه کمتری نسبت به تبلیغات سنتی دارند و موجب دیده شدن بیشتر برند شما می شوند.

  • به روز رسانی

به روز رسانی مطالب و مقالات قدیمی از ابتدایی ترین اقداماتی است که برای بهبود طراحی سایت و افزایش بازدی می توان انجام داد چرا که گوگل برای نمایش مطالب به تاریخ انتشار آن ها نیز توجه می کند و علاوه بر این کاربران مطالب جدید را از معتبر تر می دانند.

  • سرعت

سایت خود را شلوغ نکنید و از المان های گرافیکی با حجم بالا استفاده نکنید چرا که موجب کاهش سرعت بارگذاری سایت می شوند. می بایست در همان ورود اول رضایت کاربر را جلب کنید و با سرعت هر چه سریعتر به هدف مورد نظرشان برسانید. در عیت حال که زیبایی طراحی سایت را حفظ می کنید حجم المان های خود را تا حد ممکن کاهش دهید که سرعت لود خوبی داشته باشید.

  • بک لینک

گرفتن بک لینک با ارزش موجب افزایش اعتبار و رنک سایت شما می شود و همان طور که می دانید رتبه های برتر گوگل به صورت طبیعی نرخ ترافیک زیادی را روانه طراحی سایت شما می کند.

 

web 2121

 

سوالات رایج در خصوص افزایش بازدید از طراحی سایت

 

دلیل افت ناگهانی وب سایت چیست؟

افت ناگهانی رتبه سایت دلایل گوناگونی دارد مانند دور زدن قوانین گوگل، عدم بک لینک سازی، قدیمی بدون بیش از حد مطالب، محتوای بی کیفیت، اسپم شناخته شدن سایت و... که با آنالیز وب سایت قابل شناسایی و بهبود هستند.

شبکه های اجتماعی تاثیری دارند؟

شبکه های اجتماعی به شرطی که دنبال کنندگان زیادی داشته باشید می توانند در افزایش کلیک خوری طراحی سایت موثر باشند و علاوه بر شبکه های اجتماعی پر طرفدار شرکت در انجمن های پر بازدید نیز از دیگر روش های افزایش بازدید کننده و کلیک خوری وب سایت به شمار می رود.

لینک سازی داخلی خوب است یا خیر؟

لینک سازی داخلی به شرطی که در آن افراط نشود می توان نتیجه مثبتی داشته باشد می توانید به صورت روتین به مقالات خود لینک های داخلی بدهید ولی با تعداد کم اما این که گاهی اوقات به صورت ناگهامی تعداد زیادی از لینک های داخلی به مقاله خود بدهید نتیجه جالبی نخواهد داشت.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .