اصطلاحات کاربردی در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

شما برای اینکه بتوانید یک طراحی  سایت موفق داشته باشید باید تا حدودی با اصطلاحات طراحی سایت آشنا باشید و ما در این مقاله تقریبا شما را با مواردی از اصطلاحات طراحی سایت آشنا می کنیم. در خواست برای اقدام در طراحی سایت چیست ؟ معمولا در طراحی سایت های موفق باید برای اقدام در جذبیک صفحه  شفاف داشته باشند که بتوانند قیمت تبدیل مشتری را بالا ببرد یا رفتار متناسب کاربر را بر انگیزد و حال منظور از رفتار مطلوب کاربردر طراحی سایت  پر کردن فرم تماس و تماس گرفتن با شرکت است . امانت داری در طراحی سایت از مقالات کاربردی وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

منظور از فونت در طراحی سایت چیست ؟

به مدل نوشتن متن طراحی سایت فونت می گویند که دارای زیر مجموعه یا خانواده بزرگتر است در موقع انتخاب فونت برای نوشتن باید سبک برند و لحن نوشتن با فونت مورد نظر در طراحی سایت مورد برسی قرار بگیرد و فاصله بین خطوط رعایت بشود .

 

 

اثر محو شدگی در طراحی سایت چیست ؟

در طراحی سایت شیب یک تکنیک است که در آن چند رنگ با هم محو می شوند و این کار را نیز می توان بروی تصاویر انجام داد در اکثر مواقع این اثر برای ایجاد جذابیت بصری بروی صفحات طراحی سایت استفاده می شود با این کا ر شما می توانید صفحات بیشتری را برای اختصاص دادن به مطالب در اختیار داشته باشید.

 

تگ های عنوان در طراحی سایت چیست ؟

در اکثر مواقع به اصطلاحات بهینه سازی موتور جستجودر طراحی سایت اشاره دارد تگ H1تو htmlمیشه عنوان اون صفحه یا پست و وبلاگ .و تگ های H2،H3،H4،هم به سر فصل های فرعی متن اشاره کرد .از تگ های عنوان در طراحی سایت برای نشان دادن سلسله مراتب متن استفاده می شود

 

 

مسیر یابی در طراحی سایت چیست ؟

در حقیقت مسیر یابی همان فهرست اصلی در طراحی سایت است و می تواند بالای صفحه سایت دیده شود یا در پایین طراحی سایت دیده شود که به شکل همبرگری دیده می شود و به بازدید کننده کمک می کند تا بدون نیاز به انکور تکست بتواند به همه صفحات دسترسی داشته باشد .

 

فضای منفی در طراحی سایت چیست ؟

به فضای خالی در اطراف تصاویر یا طراحی را در طراحی سایت فضای منفی می گویند البته در مواقعی به  این فضا فضای سفید نیز گفته می شود در طراحی سایت وجود این فضا ضروری است چرا که طراحی سایت گیج وشلوغ کننده به نظر می رسد .

 

 

متن pdf در طراحی سایت چیست ؟

به متن های قابل حمل در طراحی سایت که غیر قابل ویرایش باشد و از دستور العمل قابل دانلود بروی سایت b2bبرای قابل دسترسی بودن آن درطراحی  سایت استفاده می شود .

 

پیکسل در طراحی سایت چیست ؟

هر تصویر در طراحی سایت از تعداد زیادی پیکسل تشکیل شده است وبرای بیان اندازه تصاویر از کلمه پیکسل استفاده می شود .

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .