طراحی سایت آموزشگاه

آنچه در طراحی سایت آموزشگاه باید بدانید : امروزه در سراسر کشور آموزشگاه ها و موسسات گوناگونی تاسیس شده اند که به منظور گسترش علم و فرهنگ ، مشغول به فعالیت می باشند . آموزشگاه ها به عنوان اصلی ترین عامل در آموزش نیروی کار کشور به حساب می آیند . به بیان دیگر این مسئله برای هیچ یک از افراد جامعه غیر واقعی به نظر نمی رسد زیرا بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه برای پیوستن به محیط کار به آموزشگاه ها مراجعه می نمایند . انجام طراحی سایت آموزشگاه می تواند در افزایش بازدهی آموزشگاه ها نقش موثری داشته باشد زیرا امروزه فضای مجازی و اینترنت ، کاربران بسیاری را به خود جذب نموده است لذا فعالیت در این حوزه افراد بیشتری را جذب آموزشگاه شما خواهد نمود . در ادامه ی مقاله تفصیلی از طراحی سایت آموزشگاه را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد .

معرفی موسسه :

اولین مزیتی که انجام طراحی سایت برای شما به همراه خواهد داشت ، معرفی آموزشگاه شما می باشد . در واقع با استفاده از طراحی سایت قادر خواهید بود شمار بسیاری از کاربران را از وجود آموزشگاه تان با خبر سازید و اطلاعاتی نظیر میزان شهریه ، مکان برگزاری دوره ها ، معرفی اساتید ، اطلاعات تماس و مواردی این چنین را در اختیار آن ها قرار دهید .

درج نظرسنجی برای دوره های موسسه :

انجام این امر رشد کیفی در حوزه ی آموزشی را به همراه خواهد داشت . با استفاده از این کاراکتر کاربران تان می توانند برای دوره ی برگذار شده امتیازی در نظر بگیرند و باعث مشخص شدن تفاوت اساتید موسسه شوند .

طراحی سایت آموزشگاه

آموزش ویدئویی :

شما می توانید از دوره های آموزشی خود ویدئو تهیه نمایید و این ویدئو ها را در طراحی سایت تان به طور فروشی یا رایگان قرار دهید . با انجام این امر بر خلاف دوره های حضوری می توانید تنها با یک بار برگذاری دوره آموزشی صد ها نفر را آموزش داده و در قبال آن هزینه ای دریافت نمایید .

اختصاص بخشی از وب سایت به فروشگاه آنلان :

در یک موسسه آموزشی همیشه مواردی برای قرار دادن در فروشگاه آنلاین وجود دارد . برخی از این موارد عبارت اند از جزوه های آموزشی ، دوره های مجازی و کتاب های آموزشی .