قیمت طراحی سایت

 

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

تعداد فروشگاه های اینترنتی هر روز در حال افزایش می باشد بنابراین شما باید نوع کالای قابل فروش خود را مشخص نمایید و مشتریان خود را بشناسید. بنابراین برای مشخص شدن قیمت طراحی سایت نوع طراحی سایت باید کاملا مشخص شود. بنابراین نمی توان برای طراحی سایت های خبری، طراحی سایت فروشگاه آنلاین، طراحی سایت استریم، طراحی سایت بازی آنلاین، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت های دانلود، طراحی سایت های برون سپاری پروژه و… یک قیمت نهایی تعیین نمود زیرا هر کدام از این طراحی سایت ها ساختار و استراتژی های طراحی خاص خود را دارد. همچنین در راه اندازی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نیز کار به همین شکل می باشد.

 

 

عوامل تعیین کننده در قیمت طراحی سایت عبارتند از:

  • جذابیت و منحصر به فرد بودن در قیمت طراحی سایت
  • رعایت اصولی تمام قوائد و قوانین سئو در قیمت طراحی سایت
  • بالاترین سرعت بارگذاری سایت در قیمت طراحی سایت
  • ریسپانسیو بودن و نمایش صحیح در موبایل و تبلت در قیمت طراحی سایت
  • اجرای صحیح و تایید شده در تمام مرورگرهای وب استاندارد در قیمت طراحی سایت
  • همخوانی و انطباق مهندسی شده سایت با تجارت کارفرما در قیمت طراحی سایت
  • کدنویسی اختصاصی و عدم استفاده از قالب ها و کدهای عمومی در قیمت طراحی سایت
  • تعیین هزینه شفاف و منصفانه برای مشتری در جلسات مشاوره در قیمت طراحی سایت

 

تاثیر هاست و دامنه بر قیمت طراحی سایت

شما می توانید از یک هاست و دامنه رایگان تا یک ابر کامپیوتر بعنوان هاست خود بهره مند شوید. هر چه که برای یک هاست بیشتر هزینه شود، سرعت لود شدن سایت نیز بیشتر می شود. هنگام تهیه هاست توجه به این نکته که آیا شرکت اجاره دهنده هاست از شما بابت پهنای باند استفاده شده هزینه ای دریافت خواهد کرد یا خیر بسیار مهم است. توصیه می شود از دامنه های معمول در طراحی سایت استفاده گردد که شامل می باشد. اگر محصولات خود را به خارج از کشور صادر نخواهید کرد حتما از دامنه ir و هاست داخل کشور بهره مند شوید.

 

 

 

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .