نمایش سایت در صفحه اول گوگل

 

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

تمام اشخاصی که مالک یک وب سایت هستند آرزو دارن سایت آنها در صفحه اول گوگل دیده شود طراحی سایت، نمایش سایت در صفحه اول گوگل به کسانی که دارای سایت هستند این امکان را می دهد از چه ابزار و تکنیکی برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل استفاده کنند. همانطور که میدانیم طراحی سایت زمانی به اهداف خود نزدیک می شود که کاربران بیشتری از آن بازدید کنند. افزایش و جذب تعداد بازدید کننده در طراحی سایت ملزم به این است که شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. موتور جستجو گر گوگل سایت رابر اساس کلمات کلیدی رتبه بندی می کند. چون اکثر جستجو گران مطلب خود را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند واز بازدید صفحات دیگر اجتناب می کنند بنابر این سایت شما باید در صفحه اول گوگل قرار بگیرد تا شانس بازدید از آن بالا برود.

 

 

 

راه های نمایش سایت در صفحه اول گوگل

تبلیغات گسترده در گوگل، گوگل ادوردز نام تبلیغاتی سرویس گوگل است. در واقع سیستم نمایش آگهی های بازرگانی و آگهی های تبلیغاتی و وب سایت ها در گوگل است. نحوه کار گوگل ادوردز بستگی به تعداد کلمات کلیدی استفاده شده در هر آگهی دارد. با توجه به مبلغی که در حساب آگهی شارژ شده به ازای هر کلیک بروی کلمه کلیدی از شارژ حساب کاسته می شود و زمانی که رقابت سخت تر باشد کلیک بروی کلمات  کلیدی بیشتر است و این روش یکی از موثرترین روش نمایش طراحی سایت در صفحه اول گوگل است البته ناگفته نماند با گذشت زمان هزینه سنگینی را به دنبال خواهد داشت قیمت طراحی سایت وردپرس که از مقالات خواندنی وب سایت به حساب میاید را نیز مطالعه نمایید.

 

 

نمایش طراحی سایت در صفحه اول گوگل با نونگار

با توجه به توضیحاتی که در بالا ارائه کردیم و اطلاعاتی که در اختیار شما قراردادیم قطعا متوجه این موضوع خواهید شد که طراحی سایت و نمایش سایت در صفحه نخست گوگل دارای تخصص خاص خود است که شرکت نونگار با 20 سال سابقه در امر طراحی سایت بزرگ ترین و قدیمی ترین شرکت طراحی سایت که می تواند تضمین کند سایت شما با حداقل هزینه در نتایج جستجو گوگل در صفحه اول قرار بگیرد.

 

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .