طراحی سایت

3 ترفند برای داشتن یک طراحی سایت بهتر : در مقاله ای که امروز برای شما کاربران عزیز وب سایت آیدیا سافت در نظر گرفته ایم قصد داریم شما عزیزان را با نکاتی مهم و کلیدی در راستا بهتر کردن یک وب سایت آشنا نماییم . بر همین اساس تا انتهای این مبحث با ما همراه باشید .

به روز بودن در مطالب طراحی سایت :

اگر می خواهید رضایت کامل کاربران تان را داشته باشید می بایست همانند وب سایت های موفق جهانی اطلاعات و مطالب وب سایت تان را به روز نگه دارید . اگر می خواهید کاربران را متوجه این امر سازید بهتر است اخبار و مطالب جدید را در بخشی از طراحی سایت قرار دهید که کاربران در بدو ورود به وب سایت با آن رو به رو شوند .

طراحی سایت

رعایت نگات دستوری در مطالب طراحی وب سایت :

وجود اشتباهات املائی در محتوای یک وب سایت به شدت کاربران وب سایت را آزار می دهد . نباید از کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت تان انتظار داشته باشید که اشتباهات نگارشی و املائی وب سایت تان را به شما گوشزد کنند بر همین اساس می بایست پیش از بارگذاری مطلب در وب سایت تان آن را بار ها و بار ها مرور نمایید . این مسئله برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد بر همین اساس توجه ویژه ای به آن داشته باشید .

طراحی سایت و تحلیل لینک های وب سایت :

لینک هایی از وب سایت تان که دارای اشتباه و یا خرابی می باشند یکی دیگر از بزرگ ترین امتیاز های منفی برای طراحی سایت شما به حساب می آیند . همیشه این سوال را از خود بپرسید که به چه دلیل یک بازدیدکننده باید برای وب سایتی اهمیت قائل باشد که از دیدگاه وی حتی برای صاحبش هم از اهمیت کمی برخوردار می باشد . برای تحلیل و یافتن لینک های مخرب موجود در یک طراحی وب سایت این روزها در فضای مجازی روش های گوناگونی موجود می باشد که به بهترین نحو همراه و یاری رسان شما در این مسیر خواهند بود .

 

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .