طراحی سایت داینامیک

باید ها و نباید ها در طراحی سایت داینامیک : در وب سایت هایی که به شکل داینامیک طراحی شده اند محتوای وب سایت را می توان پس از تولید توسط افرادی که به cms یا سیستم مدیریت محتوای طراحی سایت دسترسی دارند تغییر داد . زبانی که برای کد نویسی این دسته از طراحی سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد متناسب با نیاز و خواسته ی کارفرما می تواند متغیر باشد . بر اساس آمار های به دست آمده زبان هایی که بیشتر در این زمینه مورد استفاده قرار گرفته اند PHP ، ASP.net و ASP می باشند . در کنار این زبان های کد نویسی از زبان های دیگری نیز به عنوان زبان کمکی استفاده می شود که عبارت اند از Ajax ، CSS و Silver light . اگر بخواهیم برای شما کاربران عزیز توضیحی کلی از روند یک طراحی سایت داینامیک را داشته باشیم این گونه می توان گفت که در این سایت ها ابتدا اسکلت وب سایت تولید شده و سپس محتوای وب سایت توسط مدیران سایت در آن بارگذاری می گردد .

طراحی سایت داینامیک

 

خرج و مخارج طراحی وب سایت داینامیک :

از آن جایی که این نوع از طراحی سایت دارای ریزکاری ها و پیچیدگی های به خصوصی در کد نویسی می باشد نسبت به دیگر روش های طراحی سایت از هزینه های بالاتری برخوردار می باشد . عوامل تاثیرگذار در میزان هزینه ی یک وب سایت داینامیک با توجه به کیفیت نهایی و تیم برنامه نویس مشخص می شود . عوامل دیگری نیز هم چون حجم و میزان کد نویسی وب سایت و میزان مهارت شخص برنامه نویس  در میزان هزینه های طراحی وب سایت موثر می باشند . کد نویسی به عنوان یکی از پیچیده ترین شغل ها شناخته شده است لذا می بایست در انتخاب شرکت برنامه نویس دقت بسیاری را به خرج دهید . امروزه وب سایت هایی که طراحی سایت آن ها به صورت داینامیک صورت گرفته است نسبت به وب سایت های استاتیک از امکانات بیشتری برخوردار می باشند . در واقع در وب سایت های داینامیک همان طور که در بالا به آن اشاره داشتیم مدیران وب سایت می توانند به آسانی تغییرات مورد نیاز را در وب سایت خود اعمال نمایند .

 

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .