ساخت و طراحی سایت

3 نکته ی مهم در ساخت و طراحی سایت : در مبحث امروز 3 نکته را برای شما کاربران عزیز جمع آوری نموده ایم که بهتر است پیش از آغاز ساخت و طراحی سایت نگاهی به آن ها داشته باشید .

عدم استفاده از ترکیب رنگ آبی و قرمز در طراحی سایت :

اصولا استفاده از رنگ قرمز برای متن های یک وب سایت به هیچ عنوان توصیه نمی شود به خصوص برای متن های عظیم این رنگ به هیچ عنوان مناسب نمی باشد . بدترین ترکیب رنگ ، متن قرمز با پس زمینه ی آبی رنگ می باشد . این موضوع که محتوای شما برای کاربر قابل خواندن باشد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .

پاپ آپ های مزاحم در طراحی سایت :

یکی از مسائلی که به شدت کاربران و بازدیدکنندگان فضای مجازی را آزرده خاطر می نماید ظاهر شدن پنجره های پاپ آپ در مانیتور آن ها می باشد . حتی در وب سایت های بزرگ نیز اگر کاربردی به محظ ورود با پاپ آپ ها مواجه شود به احتمال زیاد آن وب سایت را ترک و به طراحی سایت دیگری مراجعه خواهد نمود . این دسته از پاپ آپ ها بسیار آزار دهنده می باشند .

ساخت و طراحی سایت

حذف شمارنده ها از طراحی سایت :

آیا دلیل قانع کننده ای برای نمایش تعداد بازدید کنندگان وب سایت تان دارید ؟ اگر پاسخ شما خیر می باشد از انجام این امر صرف نظر نمایید زیرا به طور کلی نمایش بازدید از یک وب سایت هدف خوبی نمی باشد . فرض کنید وب سایت شما بازدیدکننده کمی دارد ؛ در این صورت اگر طراحی سایت شما دارای شمارنده باشد و کاربران آن را با تعداد پایین مشاهده کنند ، این حس به آن ها منتقل خواهد شد که طراحی سایت شما حاوی اطلاعاتی کاربردی نمی باشد و سایت شما دارای محبوبیت نیست . بر همین اساس کاربران وب سایت شما را به آسانی ترک نموده و به وب سایت های رقبا مراجعه می نمایند . از این رو بهتر است برای پیگیری تعداد بازدید های صورت گرفته از وب سایت تان از نمایش آمار در طراحی سایت استفاده نکنید .

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .