عدم زیبایی طراحی سایت

عناصر موثر در عدم زیبایی طراحی سایت : امروزه با گسترش و پیشرفت تکنولوژی کاراکتر های بسیاری در بازه های زمانی گوناگون در حال تغییر می باشند . وب سایت ها و فرآیند طراحی سایت نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد . با گذر زمان روش های گوناگونی برای یک طراحی وب سایت بهتر و کاربردی تر از سوی شرکت های طراحی سایت ارائه می شود و بسته به کیفیت و کارایی این روش ها برخی از آن ها به طور کامل حذف و برخی دیگر در این حوزه به خوبی باقی مانده و مورد استفاده قرار می گیرند . با این حال برخی از طراحان وب سایت در سطح جهان وجود دارند که از ترفند های تاریخ گذشته و منسوخ شده در پروژه های طراحی وب سایت خود استفاده می کنند که نتیجه آن وب سایتی خواهد بود که از نظر زیبایی ظاهری بسیار ضعیف می باشد و کاربران بسیاری را جذب وب سایت نخواهد کرد . در ادامه ی این مقاله شما کاربران عزیز را با 2 مورد از عواملی که در زیبایی طراحی سایت شما تاثیر منفی خواهند داشت آشنا نماییم پس تا انتها با ما همراه باشید .

عدم زیبایی طراحی سایت

المان های درخشان در طراحی سایت :

چندی پیش در حوزه ی طراحی سایت ، تکنولوژی فلش سرو صدای بسیاری را به راه انداخت . طراحان با استفاده از این تکنولوژی اقدام به تولید وب سایت هایی متحرک به همراه تصاویری درخشان نمودند . از آن جایی که این گونه وب سایت ها نیاز به زمان زیادی برای بارگذاری دارند پس از مدت کوتاهی این روش محبوبیت خود را از دست داد . با این حال هنوز هم طراحانی وجود دارند که برای افزایش جذابیت یک وب سایت از این روش استفاده می نمایند ! این روش کاملا اشتباه می باشد چراکه تنها عقب بودن وب سایت تان از زمان حال را به کاربران نمایش خواهد داد .

به کار گیری فونت های دست نویس در طراحی سایت :

اگر به وب سایت های حرفه ای توجه داشته باشید هیچ گاه در این دسته از وب سایت ها از فونت های دست نویس و کمیک استفاده نشده است زیرا استفاده از این فونت ها برای کاربران به نحوی تمسخر آمیز می باشد .

 

 

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .