طراحی سایت با ما

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت رفته رفته تقریبا همه ی نیاز های مردم با اینترنت و فضای مجازی برطرف می شود و روز به روز به این پیشرفت اضافه می شود. طراحان سایت نیز با پی بردن به این که افراد به چه چیزهایی نیاز دارند اقدام به طراحی سایت و یا اپلیکیشن هایی می کنند تا حدودی به رفع نیاز های افراد بپردازند.

همانطور که می دانید فروشگاه های اینترنتی بزرگی در فضای مجازی وجود دارند که هر کدام کمک خاص خود را به افراد می کنند . طراحی وب سایت با ما نیز جزو این طراحی سایت و اپلیکیشن های خاصی می باشد که در آن به خرید و فروش انواع خودرو ها و انتقال اطلاعات مربوطه و نمایش جزییات خودرو و صاحب خودرو را به بازدید کننده ها منتقل می کند.

 

 

امکانات و ویژگی های مهم طراحی سایت با ما به شرح زیر می باشد:

 

  • درج آگهی به صورت رایگان در طراحی سایت با ما

کاربران می توانند کاملا به صورت رایگان به درج آگهی در آن بپردازند و به نمایش جزییات و عکس های خودروی خود را در آن گذاشته و به دنبال جذب مشتری باشند.

 

  • ریسپانسیو بودن طراحی سایت باما

یعنی مهم نیست بازدید کنندگان شما دارای چه اندازه صفحه نمایشگر می باشند طراحی سایت تهران با ما با ارائه ویژگی خود در همه ی نمایشگرها نمایش داده می شود تا بازدید کننده به راحتی به جستجوی وسیله مورد نظر خود بپردازند.

 

  • ریسپانسیو بودن طراحی سایت

هنگام نمایش طراحی سایت در انواع سایزهای باید هنگام بارگزاری صفحات با طول و عرض مختلف سایت هماهنگ باشد و حتی بدون حذف موارد کوچکی از سایت شکل گیرد.چرا که بازدید کننده وقتی بخواهد با گوشی خود به جستجو بپردازد اگر ببیند که طراحی سایت شما هماهنگی لازم را ندارد به سرعت سایت شما را ترک خواهد کرد و به دنبال سایت های رقیب می رود که در نتیجه منجر به کاهش بازدید کننده که خود منجر به کاهش فروش و مشتریتان می شود.

 

  • دارای سئوی و رتبه عالی

داشتن سئوی خوب و عالی و اینکه از نظر گوگل ذو موتورهای جستجو گر در اولویت بودن کار بسیار حساسی می باشد چرا که باید نظر مشتری را جلب کرده و طبق معیارهای آن ها اقدام به طراحی سایت کنید طراحی سایت با ما با توجه به استانداردها و رعایت تمام عوامل نظر بازدید کننده و به خصوص گوگل را جذب خود کرده که اگر شما در گوگل به جستجوی خرید خودرو و یا فروش خودرو بپردازید طراحی سایت با ما را در اولویت های گوگل مشاهده خواهید کرد.

 

  • سرعت مناسب طراحی سایت

داشتن سرعت بارگزاری بالا یکی از مهمترین ویژگی های یک طراحی سایت می باشد زمانیکه زمان بارگزاری سایت بیش تر از 3 ثانیه به طول انجامد بازدید کننده طراحی سایت را ترک خواهد کرد پس داشتن سرعت مناسب بسیار مهم می باشد طراحی سایت با ما نیز از این امتیاز برخوردار می باشد و سرعت لود ( بارگزاری) به سرعت انجام می گیرد.

 

  • داشتن نظم خاص

در طراحی طراحی سایت ها باید به داشتن نظم آن دقت لازم به عمل آورد زمانی که در طراحی سایتی موارد به صورت پیچیده باشد و بازدید کننده را سردرگم کند و از نظم خاصی پیروی نکند کاربر نمی تواند به راحتی به موارد مورد نظر خود دسترسی پیدا کند که این روند باعث ترک کردن سایت توسط کاربر می شود.طراحی سایت با ما نیز از این ویژگی بهره مند می باشد و به ترتیب قابلیت انتخاب برند مورد نظر قیمت مورد نظر ویژگی های لازم مانند سال ، برند شاسی و... را دارا می باشد.

 

  • قابلیت جستجوی حرفه ای چندگانه 

شرکت طراحی سایت با ما دارای قابلیت جستجوی حرفه ای را دارا می باشد یعنی می توانید با استفاده از موارد مورد نظری که مد نظرشان می باشد را انتخاب کرده و به راحتی به آگهی های خود دسترسی پیدا کنند.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .