اشتباهات رایجی که باعث نابودی طراحی سایت فروشگاهی می شود

این روزها فقط ساخت یک طراحی سایت برای پیشرفت کسب و کار کافی نمی باشد بلکه هزینه و وقت گذاشتن بر روی سئو و اولویت بودن در نتایج گوگل بسیار حائز اهمیت می باشد. در کنار این موضوع برای جذب مشتری و فروش بیش تر محصولات باید بر روی ساختار کلی سایت فروشگاهی خود کار کنید تا بهترین طراحی سایت را ارائه دهید حال یکی از موضوعات مهمی که ذهن مشتریان و صاحبان سایت را درگیر می کند این است که چه کارهایی برای افزایش بازدهی طراحی سایت فروشگاهی خود انجام دهند تا به نتیجه مطلوب برسند.

یکی از سریع ترین مسیر های از دست دادن شهرت برند کسب و کار آزار دادن مشتریان سایت های فروشگاهی می باشد. اگر شما سریعا با این مشکلات برخورد نکنید امکان پیشرفت و رشد کسب و کار شما دشوار خواهد بود. ما در این بخش شما را با مشکلاتی را که می تواند موجب نابودی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما باشد را آشنا کنیم تا در هنگام مواجه با آن مشکلات اقدانات لازم را انجام دهید.

 

 

برخی از رایج ترین اشتباهات عبارتند از:

 

پیشنهاد منحصر به فردی برای طراحی سایت خود ندارید

همیشه خود را جای مشتری و بازدید کننده قرار دهید و به خود بگویید که چرا باید از سایت فروشگاهی شما خریداری کند فرق سایت شما و دیجی کالا و بقیه سایت های فروشگاهی چی می باشد مثلا آیا محصول شما ارزان تر است خدماتی که ارائه می دهید نسبت به بقیه طراحی وب سایت ها مهم و به درد بخور می باشد و یا کیفیت و کارایی را نسبت به بقیه سایت ها تضمین می کنید.

 

تعداد عکس ها کافی نمی باشد

مشتریان برای خرید محصولی نیاز دارند که عکس های با کیفیت آن را ببینند و کالایی را که می خواهند خریداری کنند باید از همه ی زوایا در ذهن خود تصور کنند این موضوع یکی از مهمترین عوامل جذابیت مشتری نسبت به طراحی سایت فروشگاهی شما می باشد پس حتما در قرار دادن عکس های با کیفیت در طراحی سایت تهران دقت لازم را به عمل آورید.

 

در طراحی سایت توضیحات کافی برای محصولات خود نمی نویسید.

زمانی که بحث خرید اینترنتی و شرکت طراحی سایت فروشگاهی به میان می آید کلمات بسیار مهم می باشند شما حتما باید طوری درباره ی محصول خود توضیحات لازم را بدهید و آن محصول را با دیگر محصولات مقایسه کنید تا سوالاهای ابهام مشتری را پاسخگو داده باشید و با خواندن توضیحات شما کاملا به محصول مورد نظر خود اشراف داشته باشد.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .