طراحی سایت دیوار

امروزه تبلیغات و شناساندن کالا و خدمات قابل عرضه به مشتریان از ابتدایی ترین اصول تجارت محسوب می شود طراحی سایت جزو جدا نشدنی تجارت مدرن به شمارمی آید البته که یکی از شیوه های قدیمی تبلیغات چسباندن آگهی و برچسب بر دیوار بوده است این شیوه شاید ایده ی اولیه ایجاد دیوار محسوب شود و تجربه خوبی که در طراحی سایت دیوار به دست آمده افراد زیادی را بر آن داشته تا سایتی مشابه دیوار طراحی کنند البته باید توجه داشت که در بازار اینترنت داشتن یک ابزار خوب به تنهایی کافی نیست بلکه تمامی سایت ها اعم از تبلیغاتی و غیره باید با توجه به شیوه های اصولی سئو اقدام به بهینه سازی در طراحی سایت خود کنند.

 

موفقیت هایی که با طراحی وب سایت دیوار به دست آمده به شرح زیر است

  • بارگذاری آگهی ها بدون نیاز به ثبت نام
  • درج آگهی ها با عنواین مختلف
  • قابلیت جستجو در استان های مختلف
  • نمایش آگهی ها به صورت لیستی و جعبه ای
  • پشتیبانی تمام وقت

 

 

دیوار واقعا چیست ؟

دیوار بیشتر از این که یک طراحی سایت خوب باشد یک اپلیکیشن آندرویدی ست که در 43 شهر فعال است و به طور میانگین روزانه 30 هزار آگهی بر روی آن قرار می گیرد و یکی از اپلیکیشن های فعال این حوزه به شمار می آید آیا شرکت طراحی سایت می توانند سایتی شبیه به دیوار طراحی کنند ؟ باید گفت که دیوار هم اکنون حدود 100 کارمند دارد که نیمی از آنها توسعه دهنده ی اپ و موبایل هستند پس دادن یک پروژه این چنینی به یک شرکت طراحی سایت حتی با 30 کارمند نیز نمی تواند امکان رقابت به شما را با طراحی سایت دیوار بدهد متاسفانه برخی شرکت ها به جای توجیه مشتری بیشتر سعی در فروش نرم افزار های خود می کنند اما حقیقت این است که عنوان راه اندازی سایتی شبیه دیوار بیشتر از این که برای کاربران سود داشته باشد برای شرکت طراحی سایت بار مالی خواهد داشت

 

قبل از طراحی سایتی شبیه دیوار چه سوالاتی باید مطرح شود ؟

آیا مطمئن هستید که ایده های شما بهتر از فید بک هایی ست که این سایت از هزاران مشتری خود دریافت می کند؟ چه مزیت رقابتی در طراحی سایت تهران خود اضافه می کنید که در دیوار وجود ندارد؟ در صورت موفقیت در طراحی سایت یا اپلیکیشن چگونه مانع فروش آن توسط شرکت طراح به سایرین می شوید؟ مشتری های ثابت و وفادار دیوار را چگونه قانع می کنید که طراحی سایت یا اپلیکیشن شما موثرتر است؟

 

اهمیت اصول سئو در طراحی سایت دیوار

برای اینکه یک طراحی سایت دیده شود و در نتایج جستجوی گوگل در صفحات اول قرار گیرد باید از سئو سایت بالایی برخوردار باشد ، سئو و بهینه سازی سایت مجموعه فعالیت هایی می باشد که به دیده شده بهتر وب سایت منجر می شود سئو سایت به دو روش انجام می شود : سئو درون صفحه ای و سئو برون صفحه ای، سئو درون صفحه ای مجموعه ای از فعالیت هایی می باشند که درون سایت و در صفحات سایت انجام می شود که در نهایت منجر به دیده شدن سایت میشود ، سئو برون صفحه ای نیز مجموعه ای از فعالیت هایی می باشند که در بیرون از سایت انجام می شود مثل فعالیت در انجمن های فارسی و انگلیسی ، فعالیت در شبکه های اجتماعی ، رپورتاژ و تبلیغات و ...  تمامی این کارها در کنار یک دیگر به بهبود سئو سایت کمک کرده و باعث دیده شدن طراحی سایت شما می شود.

 

طراحی سایت با شرکت نونگار پردازش

شرکت طراحی سایت نونگار پردازش که در شهر تهران با سابقه بسیار طولانی در مدت زمانی نزدیک به دو دهه در حال فعالیت می باشد، تا کنون نمونه کارهای بسیار موفقی را در کارنامه درخشان خود قرار داده است این مجموعه همچنین با دارا بودن بهترین و مجرب ترین برنامه نویس ها ، طراحان و گرافیست ها و سئو کاران و ... به مشتری های عزیز خود این امکان را می دهد تا پروژه درخواستی آن ها را در کمترین زمان با بالا ترین کیفیت کاری و با رعایت تمامی اصول اولیه سئو به آن ها در زمان مقرر تحویل دهد همچنین تمامی وب سایت های طراحی شده توسط نونگار سئو بیس بوده و تمامی اصول و قوانین اولیه طراحی سایت در آن ها رعایت شده است.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .