چگونه بازدید کنندگان طراحی سایت را به مشتری تبدیل کنیم

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در این صورت، اگر یک طراحی سایت آزاد یا قیمت دارید، تفاوت زیادی در رقابت تان است، لازم به ذکر است که اوایل مهم نیست که تعداد بازدیدکنندگان در صورتی که آنها را تبدیل نکنند، به صفحات فرود شما ضربه می زنند. بنابراین بیایید به هر یک از این عناصر طراحی سایت یک صفحه فرود قاتل عمیق بکشیم تا بتوانید طراحی سایت سرمایه گذاری کنید در تمام ترافیک که در حال شکستن بانک هستید به آنچه که پیشنهاد می دهید بگویید من فقط عاشق چگونگی دانستند.

آنچه که پس از خواندن یک جمله طراحی سایت می دانم بیش از حد بسیاری از صفحات فرود آن را غیر ممکن است به کشف دقیقا همان چیزی است که محصول انجام می دهد. آنها با بیانات متداول طراحی سایت عمومی که بر احساسات بیش از وضوح تأکید دارند پر شده است چند بار شما یک عنوان را دیده اید، فکایا چگونه طراحی سایت کار شما را متحول می کند و فکر کرد سرد چطور شما هرگز نمی خواهید. آشنایی با بوت استرپ ها جهت طراحی سایت جدید ترین مقاله وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

 

آشنایی با نیاز کاربران طراحی سایت

بازدید کننده طراحی سایت از این سوال بپرسند شما می دانید که کسب و کار شما چیست و چه کار می کند، اما مشتریان شما هیچ نظری ندارند بنابراین توضیح دهید محصول و خدمات طراحی سایت شما چیست آیا یک برنامه دسکتاپ یک برنامه تلفن همراه یک شبکه اجتماعی است آنچه که می کند و مشخص است حتی اگر انقلابی باشد چه کسی برای آن است طراحان طراحی سایت افراد گرسنه چرا مهم است چه چیزی آن را از محصولات مشابه جدا می کند.

واضح، توصیفی و مختصر باشد بنویسید به عنوان اگر با کسی صحبت می کنید که هیچ فکری در مورد محصول طراحی سایت شما نمی کند، زیرا از زمان شما است یک کلمه در اصطلاح در بیشتر موارد، شما می خواهید محصول خود را به همان اندازه که ممکن است، با استفاده از زبان روزمره طراحی سایت توضیح دهید. اما اگر شما به مخاطبان طاقت فرسا فروش می دهید، استفاده از اصطلاحات خاص صنعتی طراحی سایت استفاده می شود.

 

 

بهینه سازی صفحات طراحی سایت

فقط فرض بر این نیست که هر فردی که از صفحه طراحی سایت شما بازدید می کند، درباره آنچه شما در موردش صحبت می کنید را می داند به عنوان مثال، به جای اینکه بگوییم شما یک پلت فرم بهینه سازی طراحی سایت جستجو در زبان طبیعی را ارائه می دهید، می توانید بگویید با استفاده از عبارات جستجو که در واقع از آنها استفاده می کنید، افراد بیشتری را به طراحی سایت خود برسانید از تماس های برجسته و روشن برای اقدام استفاده کنید.

غالبا یک صفحه نمایش طراحی سایت دو راه برای ثبت نام این که آیا شما می خواهید مردم برای ثبت نام برای خبرنامه خود و یا خرید محصول خود، شما باید آنها را به مسیر روشن به مرحله بعدی را به آنها بدهید بنابراین اطمینان حاصل کنید که تماس های شما با عمل از بقیه صفحه طراحی سایت جدا می شوند. به جای یک پیوند متنی ساده طراحی سایت از یک دکمه استفاده کنید. سپس آن را با رنگ قوی و با کنتراست بالا پاپ کنید.

 

 

درج صفحات اصلی در طراحی سایت

و مطمئن باشید که تماس هایتان را در سراسر صفحه طراحی سایت گسترش دهید. پس از همه، بعضی از مردم می خواهند به سمت راست شیرجه بروید، در حالی که دیگران ممکن است نیاز به حرکت در کل صفحه داشته باشند. بعضی ها حتی صفحه طراحی سایت شما را بررسی می کنند، پس برای بررسی نظرات و یا هتتریک رسانه های اجتماعی طراحی سایت فقط برای بازگشت و تبدیل بعدا مجاز می شوند. بنابراین حداقل دو تماس برای عمل وجود دارد یکی بالای بار و دیگری است.

در پایین صفحه طراحی سایت شما همچنین می توانید یک چسبنده ایجاد کنید که مردم را به سمت پایین حرکت می دهد، بنابراین هیچ وقت راهی آسان برای تبدیل آن وجود ندارد یک محیط تبلیغی نباشید دلار باشگاه ممکن است برنده جایزه طراحی سایت شود، اما مطمئنا به نظر یک مرد معمولی است. اجتناب از هرزنامه، یا مردم را بترساند و نام تجاری طراحی سایت و محصولتان را ارزان نگاه دارید.

 

 

جلوگیری از اسپم طراحی سایت

چه چیزی اسپم طراحی سایت به نظر می رسد مانند یک فروشنده ماشین مورد استفاده یا یک آگهی تبلیغاتی بنابراین در مردم فریاد نمی زنید به طور تصادفی کل کپیک به ویژه کلمه طراحی سایت آزاد کپی نکنید و یا چیزهایی را که نمیتوانید تحویل دهید را تحسین کنید واقعی باش مثل یک شخص صحبت کن بنویسید به عنوان اگر محصول طراحی سایت خود را به مادر خود قابل توجه دیگر یا بهترین دوست توضیح دادید اگر شما با مردم واقعی هستید آنها بیشتر احتمال دارد که به شما اعتماد کنند.

و آنچه شما طراحی سایت آنها را به آنها بگویید و لطفا، هیچ پنجره بازشو، گرفتن و یا چراغ بارق آنها فقط مردم را ناراحت می کنند و مردم عصبانی به مشتریان نمی شوند مردم را درگیر کنید به طور موثر آمار بصری زیبا را با اثبات اجتماعی متصل می کند بنابراین صفحه طراحی سایت آنها فقط یک دیوار از متن نیست اگر مردم خسته و یا از دست رفته آنها گزاف گویی طراحی سایت برای بررسی های بچه گربه ناز چند راه برای نگه داشتند.

 

 

سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت

مخاطبان طراحی سایت خود از بارگذاری صفحه به تبدیل واضح باش اطمینان حاصل کنید که محتوای شما روشن و آسان برای خواندن و یا مردم نا امید می شود استفاده از محتوای بصری طراحی سایت بلوک های طولانی از متن می تواند خواندن را به یک کار سخت تبدیل کند. بنابراین کپی خود را به تکه های قابل هضم با لیست طراحی سایت تصاویر و تجسم داده ها مانند نمودار ها، نمودار ها و تقسیم کنید. این نه تنها کمک می کند مردم را به خواندن بسپارند.

بلکه کسانی را که از طریق تصاویر طراحی سایت بهتری می آموزند، درگیر می کنند سرگرم کننده باش اگر شما آنها را لبخند بزنید مردم بیشتر به خواندن ادامه می دهند بیگ شوخی عجی. اما خیلی عجیب نیست نزدیک به خانه لمس کنید با چالش ها ی طراحی سایت و اهداف مخاطبان خود صحبت کنید. آنها خواندن را ادامه میدهند اگر به نظر میرسد شما نه تنها از مشکلات آنها آگاه هستید، بلکه به دنبال حل آنها هستید.

 

 

اثبات اجتماعی طراحی سایت

اثبات اجتماعی طراحی سایت را فراموش نکن اسلحه بزرگ را به ارمغان می آورد منظورم اسم است برای اثبات اجتماعی آن همیشه از یک رستوران زیبا لذت می برید فقط به خاطر اینکه خالی بود یا فقط برای دیدن آنچه که آنها در حال گاوچرانید، به یک جمعیت سرگردانید همه ما داریم اگر دیگران تصمیم طراحی سایت بگیرند که چیزی سرگرم کننده یا مفید باشد، ما بیشتر احتمال دارد آن را امتحان کنیم. ما را مجبور می کند تا خود را برای انجام تکالیف طراحی سایت به کار گیرند.

بنابراین افرادی را که از محصول طراحی سایت خود با نقل قول، توصیفات، فیس بوک و حتی مطالعات موردی بهره می برند، برجسته می کنند. مردم واقعی را در پشت نقل قول های طراحی سایت نشان دهید تا تاثیر گذار و معتبرتر شوند. شامل نام ها، چهره ها و آرم های شرکت اگر شما در حال فروش یک محصول کسب و کار و توصیفاتی را مطابق با پیام خود مطابقت دهید، به این معنی نیست که محصول طراحی سایت شما شگفت انگیز است.

 

 

کسب اطمینان کاربران طراحی سایت

فقط اطمینان حاصل کنید که طراحی سایت ابتدا این افراد را تأیید کنید اگر هرگز آن را تایید نکردید، عجیب تر از سوء تفاهم در چهره یا کلمات خود در وب سایت وجود دارد در نهایت، اگر مشتریان طراحی سایت با مشخصات بالا مانند شرکت های فورچون یا افراد مشهور دارید، می توانید از آنها بخواهید تا آنها را برجسته کند اگر فیس بوک یا باراک اوباما از محصول طراحی سایت خود استفاده کنند.

مردم بیشتر تمایل به اعتماد به آن دارند با قیمت گذاری طراحی سایت بازی کنید من تعجب می کنم که آیا با تنظیم قیمت خود در اندازه فونت کوچکتر از سایر افراد بازی کرده است. قیمت گذاری نه تنها به سلامت کسب و کار شما، بلکه نرخ تبدیل طراحی سایت شما نیز بستگی دارد و این فقط مربوط به قیمت های شما نیست چطور شما طراحی سایت آنها را نیز مورد توجه قرار دهید.

 

 

انتخاب فونت مناسب برای طراحی سایت

به عنوان مثال، احتمالا به خوبی از فریب دلار طراحی سایت به نظر می رسد کوچکتر از دلار است اما در مورد قیمت با هجا کمتر باور کنید یا ن، قیمتی که میتوانید صدای سریعتر را ارزانتر بگوئید حتی اندازه نسبی و موقعیت قیمت می تواند بر مردم تأثیر بگذارد. یک اندازه فونت طراحی سایت کوچکتر باعث می شود که قیمت کوچکتر شود باز می شود قرار دادن قیمت در پایین سمت چپ جعبه و نه بالا سمت راست نیز بر روی تصور طراحی سایت تاثیر می گذارد.

روانشناسی قیمت گذاری طراحی سایت مستحق یک لیست غول پیکر است و خوشبختانه فرد دیگری آن را قبلا قرار داده است آن را چک کنید و راهکار قیمت گذاری کامل طراحی سایت خود را طراحی کنید به مردم گزینه های همیشه به یک فروشگاه بروید زیرا شما یک قیمت بسیار پایین در محصولی را که خارش کرده اید را می بینید و سپس یاد می گیرید که فقط کمی پول بیشتر می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. گاهی اوقات شما دو برابر آنچه را که به آن طراحی سایت اشاره کردید.

 

 

آشنایی با هزینه های طراحی سایت

طراحی سایت هزینه می کنید اما در مورد آن به دلیل اینکه در موارد اضافی ذخیره شده است، احساس خوبی دارید این دقیقا به همین دلیل است که بسیاری از شرکت های طراحی سایت راه اندازی شده و نرم افزار به عنوان یک سرویس ارائه تست های رایگان و محاکمه، اما محدودیت ویژگی های قدرت به سطوح حق بیمه گزینه ارزان، مردم را در درون می گذارد و وقتی که آنها نیمه سرمایه گذاری طراحی سایت شده است، آنها را بسیار آسان تر می کند بعلاوه، برخی از مردم دوست دارند.

بهترین های طراحی سایت را داشته باشند ارائه یک نسخه حق بیمه و آنها را در فرصت پرش فقط گزینه های بیشماری را ارائه ندهید و یا افرادی را که با فلج تجزیه و تحلیل طراحی سایت آشنا هستند ناتوانی در انتخاب، که از داشتن چیزهای بیشماری برای انتخاب انتخاب می کنید را ترک می کند همه اینها را در جهت درست انجام دهید اگر کسی در حال حاضر به طراحی سایت شما راه پیدا کرد.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .