اهمیت آیکون های کم حجم در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران   شرکت طراحی سایت

آیکون ها در طراحی سایت باید به دقت انتخاب شوند تا پیام درست را بفرستند زیرا هدف از مجموعه آیکون حذف نیاز به متن در دستگاه های تلفن همراه است. آیکن ها به کاربران کمک می کنند تا به راحتی در اطراف طراحی سایت و یا برنامه های خود حرکت کنند؛ آنها در تقسیم اطلاعات بصری به منظور کمک به کاربران برای درک و دسترسی به آنچه که به سرعت نیاز دارند، در طراحی سایت موثر هستند. ویژگی های طراحی سایت حرفه ای از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربرن عزیز پیشنهاد می کنیم.

با استفاده از یک طرح تمیز با حداقل طراحی کمک می کند تا کاربران ویژگی های برنامه طراحی سایت شما را ببینند و درک کنند. برای دوران امروز ما طراحی سایت را جستجو کرده ایم تا یک نمایشگاه ظریف از 20 حروف الفبا، نمادها و آیکون های مینیمالیستی برای پروژه طراحی سایت بعدی خود پیدا کنید. هنگام مرور مجموعه آیکون های زیر، الگوی متوالی از طرح های کوچک و ساده اما بیانگر آن را می توانید در تمام طراحی سایت ها، تلفن های هوشمند و دستگاه های قرص مورد استفاده قرار دهید.

 

 

 

ضرورت استفاده از آیکون ها در طراحی سایت

هنگامی که شما در حال حاضر برنامه رنگی خود را در ذهن دارید، می توانید سخت تلاش کنید تا آیکون های مناسب را در طراحی سایت پیدا کنید و ایجاد آیکون ها می تواند بسیار وقت گیر باشد. مجموعه آیکون های مختلفی در همه اشکال، اندازه ها، شیب ها و تنها وجود دارد، گاهی اوقات بهتر است برای نگاهی به مینیمالیستی که می تواند در هر طرح طراحی سایت گنجانده شود.

 این می تواند زمان زیادی را صرفه جویی کند و به افزایش تجربه کاربر در طراحی سایت کمک کند. به نظر می رسد آیکون های یکپارچه گلایف در حال حاضر روند محبوب در طراحی سایت است. درست مانند دیگر طرح های ساده و مینیمالیستی، آیکون های گلیف بسیار ساده هستند؛ این باعث می شود که آنها را به هر طراحی سایت بسپارید. شما این روند را در میان محصولات ای او اس مشاهده خواهید کرد.

 

 

اهمیت مگا پک در طراحی سایت

رولاند گروا، خالق این مجموعه برجسته از موضوعات مختلف گرافیکی، قصد دارد طراحان را با ابزارهای با کیفیت بالا برای تکمیل طرح های طراحی سایت یا برنامه های کاربردی موبایل تجهیز کند. او شامل عبارات متعددی است که به صورت اشکال جامد ارائه می شوند که می توانند از طریق فتوشاپ در طراحی سایت تغییر اندازه داده و سفارشی شوند.

آیکون گلایف یک کتابخانه است که شامل بیش از هشت هزار آیکون در طراحی سایت است. هر آیتم یک شکل بردار است که به نظر می رسد خوب در هر اندازه. همانطور که تیم می گوید، این بسته برای پروژه هایی که باید در مانیتورهای شبکیه نمایش داده شود، حتی با آخرین رزولوشن در طراحی سایت قابل استفاده است. همچنین یک فونت وب اضافی ایجاد شده بر اساس محصول وجود دارد. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

 

 

بررسی پیکسل کامل در طراحی سایت

این بسته شامل نمادهای کوچک اما تمیز و تیز است که مناسب انواع مختلفی از آثار هستند، از جمله رابط های دسکتاپ و طراحی سایت. آنها به صورت گرافیکی بردار ساده ارائه می شوند که می توانند به سرعت ویرایش شوند و به مفاهیم شما در هر ویرایشگر تصویر در طراحی سایت سازگار شوند. شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان!

فری بای شامل 24 آیکون میکروسکوپی است که هدف آنها غنی سازی جعبه های راهبری، پخش کننده های چند رسانه ای و برخی از ابزارهای اساسی در طراحی سایت است. همه آنها تحت یک سقف جمع شده اند و به صورت فایل پی اس دی ارائه می شوند. آنها ساده، جامد و قابل خواندن هستند. اگر شما آن را مفید پیدا کنید، شما همچنین می توانید اولین نسخه را در طراحی سایت دانلود کنید.

 

بررسی زبانه ها در طراحی سایت

تعداد انبوه بیش از سی گلیف که برای پاسخگویی به نیازهای طراحان ای او اس در طراحی سایت ایجاد شده است. آنها به دقت برای دستگاه های آیفون و آی پد بهینه سازی شده و در صفحه نمایش شبکیه چشم عالی هستند. آنها به عنوان یک فایل پی اس دی کاملا قابل تنظیم، قابل ویرایش و بسیار سازمان یافته یا به شکل مشابه سی اس اس در طراحی سایت ارائه می شوند.

 

 

آیکون برنامه ساز در طراحی سایت

دیوید فریرا یک دسته از آیکون های شسته و رفته، تمیز و زیبا را که به چند دسته کلی در طراحی سایت تقسیم می شوند دور می کند. بنابراین، شما می توانید مواد گرافیکی پشتیبانی برای ساخت ویدجت رسانه های اجتماعی، بلوک هوا، لغزنده، بازیکنان، نوارهای ناوبری و خیلی بیشتر در طراحی سایت. هر آیتم دارای ابعاد پیکسل و سه فرمت است. مای می گلایف مجموعه ای از آیکون های کوچک با معماری قوی و نگاه تصفیه شده است.

آنها دستبند و مراقب هستند. اگر چه در اصل، آنها دارای اندازه پیکسل پیکسل هستند، با این حال، بدون افزایش کیفیت، می توان آنها را به آسانی در طراحی سایت افزایش یا حتی کاهش داد. آیکون در سه فرمت استاندارد، در طراحی سایت وجود دارد. پروژه اسم مخزن قرار است یک ابزار مفید برای هر گرافیک و طراح طراحی سایت باشد. هدف آن ایجاد یک حالت بصری طبیعی و قابل درک از ارتباط بین رابط کاربری و کاربر است.

 

 

 

آشنایی با شبکه ها و آیکن ها در طراحی سایت

بسیاری از ما قبلا شاهد اصلی اپل بودیم که در آن سیستم عامل جدید خود را برای دستگاه های قابل حمل خود یعنی ای او اس  7 در طراحی سایت اعلام کرد. همانطور که مردم برای مدت طولانی بحث کرده اند، تیم جونی رابط کاربری را تسریع کرده و برای احساس و طراحی سایت ساده تر رفت. پس از سخنرانی، متخصصان از اپل برای طراحی ضعیف خود، عدم تعادل و تصمیم گیری غلط در بسیاری از عناصر جی یو ای جدید خود انتقاد کرده اند.

اما آنها نمی فهمند که این کل تعمیرات در ماه گذشته انجام شده است. تا زمانی که نسخه نهایی ظاهر شود، همه چیز احتمالا در طراحی سایت بهبود خواهد یافت. در اینجا ما در حال گذراندن چند روز از اینترنت برای پیدا کردن منابع مفید برای شما در ارتباط با ای او اس جدید در طراحی سایت است، زیرا بسیاری از شما ممکن است بخواهید شروع به طراحی رابط کاربری برای برنامه ها یا قالب های طراحی سایت خود کنید.

 

 

 

استفاده از آیکون ها در طراحی سایت

این دو اولین شبکه آیکون برای ای او اس است که شما اساسا می توانید آن را برای ساخت هر آیکون دیگر در بالای آن، و همچنین در پی دستورالعمل های اپل در فرآیند ایجاد آیکون در طراحی سایت خود قرار دهید. هر دوی آنها کاملا مشابه هستند. من نشان می دهد که هر دو، بنابراین شما می توانید از هر یک از آنها یاد بگیرند، متاسفانه تنها اولین برای دانلود در دسترس است.

دو مثال زیر نیز شبکه های آیکون هستند، هر دو آنها برای دانلود در طراحی سایت قابل استفاده هستند، که همچنین می تواند برای همان هدف مورد استفاده قرار گیرد. اولین آن در اندازه های مختلف و برای دستگاه های مختلف مانند اپل و ایپد می آید. شما می توانید تقریبا هر آیکون ای را که می خواهید با شبکه های بالا نمایش داده شود را در طراحی سایت ایجاد کنید. خیلی بیشتر از آن انتخاب شد.

 

 

 

طراحی سایت آیکون برای طراحی سایت

 اما صادقانه گفتم اکثر آنها همانند همانطور که طبیعی است به نظر میرسد، وقت آن نیست که آنها را به نمایش بگذارند. داشتن موارد فوق باید به اندازه کافی باشد بیایید نگاهی به برخی از آیکون های طراحی شده توسط طراحان طراحی سایت مختلف انجام دهیم. بعضی از آنها را می توان به عنوان دانلود کرد و برای اهداف خود مورد استفاده قرار گرفت، اما به مجوزهای خلاقانه در طراحی سایت توجه می شود. در زیر میتوانید منابع مورد نظر برای شما را پیدا کنید.

 بیشتر آنها را به صورت رایگان و می توانید آنها را برای اهداف خود دانلود کنید و آنها را استفاده کنید. فراموش نکنید که به بچه هایی که آنها را طراحی کرده اند و در طراحی سایت اعتبار بدهند. مجموعه به طور مرتب به روز می شود و در حال حاضر شامل یک تن از چیزهای ارزشمند است که به دسته های مختلف در طراحی سایت تقسیم می شود.

 

 

 

بررسی انواع طرح های طراحی سایت

ما در ادامه با طرح های مختلف طراحی آیفون سافاری ادامه خواهیم داد، برخی از آنها ممکن است حتی بهتر از نسخه اصلی آن در طراحی سایت باشند. دو مورد زیر، اگر چه بسیار متفاوت هستند، هر دو نمونه از برنامه مپس در ای او اس  هستند. در زیر سه برنامه طراحی سایت مجدد برنامه تلفن برای آن ها در طراحی سایت وجود دارد. و اکنون، چهار نمونه از طراحی دوباره برای برنامه پیام ها. حتی نمونه های خوبی از طراحی سایت مجدد برای برنامه دوربین وجود دارد. شما می توانید بیشتر در اینترنت پیدا کنید، اما من معتقدم بهترین پنج در زیر نمایش داده می شوند.

دیگر طراحی آیکون ها در زیر دیده می شود. ما با یکی برای برنامه ایمیل و دو برای تقویم شروع خواهیم کرد. همانطور که می بینید بالا، بسیاری از طراحان در حال حاضر طراحی سایت مجدد آیکون های ای او اس 7 را آغاز کرده اند. با شبکه هایی که در ابتدای مقاله دارید، و الهام گرفتن از مثالها، زمان زیادی را صرف نکنید تا زمانی که متوجه نشویم دوباره از شما در طراحی سایت ایجاد شده است. اطمینان حاصل کنید که شما در دستورالعمل های تعیین شده توسط اپل باقی بمانید و جریان خلاقیت خود را بگذارید. بدترین چیز ممکن است اتفاق بیفتد که طراحی سایت شگفت انگیز باشد.

 

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .