ویژگی طراحی سایت حرفه ای

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

شاید این سوال نیز برای شما پیش آمده باشد که اهمیت طراحی سایت اختصاصی در چه چیزی می تواند باشد  ومی توان به راحتی از یک قالب آماده برای راه اندازی طراحی سایت شخصی ویا تجاری استفاده نمود. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که چند دقیقه و یا حتی چند ثانیه پس از ورود به یک طراحی سایت فورا از آن خارج شده باشید این اتفاق اصولا زمانی رخ می دهد که طراحی سایت انجام شده باشد که کاربر در آن احساس راحتی نکند همه چیز درباره طراحی سایت را مطالعه نمایید.

همچنین ممکن است کاربر با یک جستجو ساده در موتور جستجو به طراحی سایت شما دست پیدا کند اما پس از ورود متوجه شود که نتیجه در خواستی در طراحی سایت شما وجود ندارد. از این رو شرکت های زیادی هستند که از مشتری هزینه های بالایی را برای طراحی سایت درخواست می کنند اما در نهایت چیزی به آنها تحویل خواهند داد که از استانداردهای لازم برخوردار نیست در ادامه به نکاتی  که در طراحی سایت حرفه ای نقش دارند می پردازیم.

 

 

طراحی قالب طراحی سایت

بسیاری از شرکت های طراحی سایت  با ترفند های مختلف از جمله هزینه های بسیار پایین ، مشتریان را ترغیب به استفاده از خدمات خود می کنند .اما پس از مدتی کاربر در می یابد طراحی سایتی که برای وی انجام شده است هیچ بازدهی برای او نخواهد داشت بنابراین باید دوباره هزینه ای را بابت طراحی سایت مجدد پرداخت نماید. شرکت ها معمولااز قالب اماده استفاده می کنند ویا تنها تغیرات کوچکی در ان ایجاد کرده وبه مشتری ارائه می دهند .این در حالی است که طراحی سایت حرفه ای باید دارای یک قالب اختصاصی با رابط کاربری منحصر به فرد باشد .

برای مثال پالت رنگ به کار برده شده در آن باید با توجه به نوع فعالیت طراحی سایت انتخاب شود .همچنین قالب طراحی سایت نباید مدت زمان زیادی را برای لود شدن ( بار گذاری ) به خود اختصاص دهد که این موضوع علاوه بر قالب به محتوای طراحی سایت نیز مربوط می شود در صورتی که قالب طراحی سایت سئو شده باشد می تواند کمک بسیار زیادی به نمایش طراحی سایت شما در نتایج موتورهای جستجو کند .

 

 

طراحی سایت ریسپانسیو

امروزه کاربران تنها از طریق کامپیوتر با دنیای طراحی سایت و وب در ارتباط نیستند واز دستگاهای مختلفی برای ورود به طراحی سایت استفاده می کنند.هریک از این دستگاهها نیز دارای صفحه نمایشی با سایز متفاوت هستند  که نیاز به تنظیم شدن با دستگاه مورد استفاده رادارند .اما این کار تنها در صورتی انجام می پذیرد که قالب طراحی سایت شما به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) طراحی شده باشد با این کار شمامی توانید صفحات طراحی سایت خود را در هر دستگاهی به خوبی وبدون بهم ریختگی مشاهده کنید.

 

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .