سه اشتباه رایج در طراحی سایت

 

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران شرکت طراحی سایت 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فونت طراحی سایت بررسی کنید که چگونه بهترین فونت را برای سایت خود انتخاب کنید در غیر اینصورت در طرح های خود چندین جفت متفاوت را تجربه کنید و ببینید که چگونه با یکدیگر کنار می آیند می تواند برای این طراحی سایت فوق العاده مفید باشد راهنمایی طرفدار مراقب مخلوط کردن فونت های بدون سرصفحه و سریف باشید مگر اینکه در توانایی های جفت خود اعتماد داشته باشید زیرا آنها می توانند به راحتی برخورد کنند همچنین می خواهید از دو جفت فونت مشابه نوع به عنوان مثال، دو بدون سرصفحه طراحی سایت یا دو قلم استفاده کنید زیرا آنها اغلب خیلی شبیه به راحتی قابل تشخیص هستند فقط با تلاش فونت طراحی سایت خود را انجام ندهید در حداکثر سه فونت متفاوت در طرح های خود قرار دهید هر چیزی که بیشتر به نظر می رسد مشغول است.

می تواند کاربران را در مورد سلسله مراتب خود اشتباه بگیرد منابع فونت طراحی سایت مکان برای یافتن فونت این سرویس میزبان و مجموعه ای وسیع از فونت های حق بیمه برای طراحی سایت ها می باشد و آنها آسان به وب ادغام می شوند گوگل فونت های وب این مجموعه عظیم از فونت های رایگان شامل سهم منصفانه خود از است اما همچنین دارای برخی از سنگ های زیبا و انعطاف پذیر مانند بسیاری از طراحان فونت عالی خود را برای شما به صورت رایگان در طراحی سایت دانلود کرده است آشنایی با ساختار اصولی طراحی سایت کمک می کند تا از اشتباهات رایج در طراحی سایت جلوگیری شود.

 

 

خوانا نبودن متون در طراحی سایت

طراحی سایت را به اشتراک می گذارند اماکن برای الهام گرفتن از تایپوگراف سایت تایپوگرافی را انتخاب کرد داستان های دست برگزیده از با دست برداشت شده از نوع فونت های طراحی سایت ابزار فوق العاده برای تست جفت های فونت شما در مقابل به دلایل آشکار، کنتراست بین متن و پس زمینه آن برای خوانایی بسیار مهم است اما ممکن است شما را شگفت زده کند که بهترین ترکیب رنگ برای خوانایی متن خاکستری طراحی سایت در پس زمینه خاکستری روشن است سیاه خالص در سفید خالص این به این دلیل است که متن سیاه در یک زمینه سفید کاملا سفید، موجب تار و پریشانی ظریف و رنگ با توجه به ویژگی های طراحی سایت بازتاب و جذب رنگ می شود و بیایید با آن مواجه شویم سفید خالص می تواند بعد از مدتی به چشم برسد.

طراحی سایت چپ متن سیاه بر روی زمینه سفید راست متن خاکستری تیره در پس زمینه خاکستری روشن من متن را در سمت راست پیدا کردم کمی تیز و ساده تر در چشم اگر چه وسوسه انگیز است سعی کنید از تنظیم نور متن در پس زمینه تاریک برای عبور طولانی طراحی سایت جلوگیری کنید متن نور منعکس کننده نور باعث می شود آن را کمی تار شود، در حالی که متن سیاه نور را جذب می کند و آن را واضح تر می کند راست متن سفید در پس زمینه متن در سمت راست نه تنها کمی تار اما همچنین طراحی سایت را ایجاد می کند.

 

 

عدم رعایت اصول نگارشی در طراحی سایت

اگر شما در تنظیم نور نوعی طراحی سایت در پس زمینه تاریک اصرار دارید یا متن را بر روی یک تصویر نمایش می دهید پس زمینه را به عنوان تاریکی که می توانید ایجاد کنید، و سعی کنید یک متن کوتاه کوچک روی متن سفید اضافه کنید تا آن را پاپ کنید و برای جلوگیری از چنین عباراتی کوتاه است متن در سمت راست یک سایه متن کوچک طراحی سایت اضافه شده است، و من تصویر را تیره کرده ام. بهتر از متن در سمت چپ اما هنوز عالی نیست برای ترجمه های طولانی متن، از نوع تیره در یک پس زمینه نور استفاده کنید ترجیحا اگر متن را روی یک رنگ یا یک تصویر قرار دهید پس زمینه را به عنوان تاریکی ایجاد کنید و سایه متن ظریف طراحی سایت را اضافه کنید. نگاهی به طول خط نگاه دارید طول خط تعداد نویسه ها را در هر خط از متن اندازه گیری می کند به عنوان مانیتورهای رومیزی به اندازه و یا بیشتر این به افزایش نگرانی طراحی سایت تبدیل شده است.

طراحی سایت چه مدت زمانی بیش از حد طولانی است آیا راحت بود که یک کتاب را بخواند که تمام عرض صفحه نمایش لپ تاپ یا مانیتور دسکتاپ شما را پوشانده باشد من فکر نمی کنم همچنین کتاب راحتی نخواهد بود که عرض یک نشانه را بخواند کاراکتر را در هر خط قابل قبول در نظر می گیرند هر چیزی کمتر و خوانندگان طراحی سایت شما از تندرستی به جلو و عقب در میان خطوط خسته می شوند. هر چیزی بیشتر و خواننده ممکن است جای خود را از پایان یک خط به ابتدای بعدی از دست بدهد برای مرجع در پیکسل در با حدود  کاراکتر در هر خط طراحی سایت اجرا می شود همانطور که متن بدن در این مقاله است.

 

 

استفاده از موسیقی متن در طراحی سایت

حفظ قابلیت خوانایی طراحی سایت در ابعاد دستگاه نیاز به تعادل بین اندازه فونت و طول خط دارد بزرگتر فونت خود را تنظیم می کنید، شخصیت های کمتر در خط شما دریافت خواهید کرد در دستگاه های کوچک طراحی سایت این می تواند به تعداد زیادی کاراکتر در هر خط منجر شود هدف برای یک خط کاراکتر در هر خط این در مورد  دقیقه است اگر شما در طراحی سایت پاسخگو کار می کنید وزن فونت خود را تماشا کنید وزن قلم ضخامت یا جسارت هر حرف را مشخص می کند وزن فونت پیش فرض است در حالی که است. بسیاری از فونت آن بسیار نازک و فوق العاده ضخیم تصویر گرفته شده از فونت های گوگل می باشد.

با استفاده از وزن جسورانه برای تأکید یا اضافه کردن درام به قسمت های خاص و جلوگیری از استفاده از وزنه های ناز خارج از تنظیمات صفحه نمایش بزرگ برای طراحی سایت شما می خواهید انتخاب کنید که وزن شما با دقت استفاده کنید بارگذاری تمام به طور جدی می تواند صفحات طراحی سایت شما را کند کند واحدهای خود را درست کنید در برنامه های چاپی مردم اغلب از اندازه فونت طراحی سایت در مورد امتیازات صحبت می کنند اما در وب ما تمایل به استفاده از پیکسل این یک مفهوم مشابه است.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .