رپورتاژ آگهی و ارتباط آن با بهینه سازی در طراحی سایت

 

 

طراحی سایت : معنای واژه ی رپورتاژ به معنی ارائه ی اخبار مبتنی بر تصاویر است. اما رپورتاژ آگهی ارائه ی اخباری است که به فیلم یا تصاویر وابسته است و بیشتر به منظور اطلاع رسانی و آگهی بخشی تولید و ارائه می شود.از این روش بیشتر برای تولید آگهی های خبری و همچنین آگهی های تبلیغاتی استفاده می شود. در این روش هدف تنها آگهی رساندن به محصولات نیست بلکه هدف از رپورتاژ آگهی اطلاع رسانی درست در رابطه با محصولات و درنتیجه افزایش توجه به برند خاصی از محصولات و در نهایت افزایش خرید مشتریان می باشد.  

 

 

 

چگونگی تنظیم و تهیه رپورتاژ آگهی در طراحی سایت

 

 

طراحی وب سایت یک رپورتاژ اگهی در وحله اول باید ارزش خبری داشته باشد . در مرحله ی بعد در هنگام اگهی سازی نباید زیاد بر روی نام برند تاکید کرد و باید کمترین اشاره را داشته باشید و از این طریق برند سازی نمایید. شبکه های خبری  تلویزیونی و شبکه های خبری اینترنتی و یا ماهواره ای شبکه هایی هستند که می توانند از رپورتاژ آگهی استفاده کنند. برای مثال اگر یک شرکت اینرتنتی بخواهد از رپورتاژ آگهی استفاده کند چون در نظر دارد که بیشتر مخاطبانش از اینترنت به سراغ شرکت روند در نتیجه از رپورتاژ آگهی در شبکه های اینترنتی را استفاده می نماید. البته یک شرکت میتواند از طریق ارسال رپورتاژ آگهی به یک مجله در حوزه ی آی تی نیز رپورتاژ آگهی اش را انجام دهد اما با توجه به میزان هزینه ها و اینکه بهتر است شرکت ها برای استفاده از این شیوه ی از موثر ترین شبکه  استفاده کنند.

 

 

اهمیت رپورتاژ آگهی در سئو طراحی سایت

 

 

رپورتاژ آگهی تاثیر مستقیم روی سئو سایت تان نخواهد داشت. اما به طور غیر مستقیم و از طریق تبلیغ برای برند شما باعث افزایش بازدید و همچنین باعث افزایش بازده برای محصول شما خواهد شد. در واقع خریداران از طریق مشاهده ی رپورتاژ آگهی به سایت شما مراجعه می نمایند و با افزایش ورودی های سایت شما باعث بهبود سئو سایت خواهند  شد و هم باعث فروش هرچه بیشتر محصولات تان خواهد شد. در واقع بسیاری از کاربران پس از مراجعه به سایت تان بدون توجه به نام برند شرکت شما اقدام به خرید محصولات تان خواهند کرد و بسیاری از این افراد پس از استفاده از محصولات و در صورت مرغوبیت کالاهای تان در جستجوی نام برند شما و به فکر سازنده ی آنها خواهند بود و بدون شک این افراد بازهم با طور مجدد به سایت شما برای اقدام به خرید مراجعه خواهند کرد و در واقع از این طریق یک بازدید کننده ی معمولی به یک مشتری ثابت برای محصولات تان تبدیل خواهد شد.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .