چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم

 

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

تمام افرادی که مالک یک سایت می باشند یکی از آرزوهایشان قرار گرفتن در صفحه اول گوگل است .طراحی سایت چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم  بهترین گزینه یرای دارندگان سایت است. این آرزوی بزرگ دارای چالش هایی نیز است، طراحی سایت در این زمینه کمک شایانی به دارندگان طراحی سایت خواهد کرد که چگونه این چالش را طی کنند.  کار کردن با الکسا که از جدید ترین مقالات وب سایت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

تکنیکهای چگونگی قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به شرح زیر می باشد:

  • کوتاه بودن نام دامنه

در اصل یعنی استفاده از کلمات کلیدی برای کاربران و موتورهای جستجو ، هر چند نام دامنه از نظر مفهوم به برندینگ بودن آن کمک میکند و ممکن است کوتاه نباشد .استفاده از کلمات معادل انگلیسی نیز دربهینه سازی سایت شما کمک خواهد کرد.

  • عنوان صفحه

اولین مکانی که توسط گوگل مورد برسی قرار می گیرد عنوان صفحه است که باید بین 30تا 60کارکتر باشد .

  • توضیحات سایت

کاملا این موضوع مشخص است که توضیحات سایت در صفحه اول سایت نشان داده نمی شود ولی در نتایج جستجو گوگل نمایش داده می شود و باید مشخص شود که محتوا اصلی سایت در مورد چه موضوعی است .معمولا بین 70تا 150کارکتر است.

  • عنوان مقاله سایت اچ 1

که در بالا ی محتوا سایت قرار می گیرد که عنوان مقاله با عنوان سایت باید متفاوت باشد به صورت سئو نوشته نشود ، میتواند کلمات کلیدی در آن به کار رود ولی در کل باید کاربر پسند باشد .پس تگ اچ 1به کاربران و گوگل کمک می کند که عنوان سایت را پیدا کنند پس به کار گیری تگ اچ 1در صفحه نخست مقاله بسیار مهم است .

  • استفاده از کلمات کلیدی داخل متن

ازمهمترین مسایل قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل استفاده از کلمات کلیدی است . قانون استفاده از کلمات کلیدی بسیار مهم است چرا که استفاده بیش از حد کلمات کلیدی در مقاله از جانب گوگل جریمه را به همراه دارد . معمولا یک مقاله باید 500کارکتر داشته باشد که از جانب گوگل به عنوان مقاله شناخته شود .

  • استفاده از ای ال تی در جستجو عکس

هنگامی که کاربر در جستجو عکس در گوگل است استفاده از تگ ای ال تی عکس مانند تگ توضیحات و تگ مقاله  در بالا اوردن عکس در صفحه اول بسیار مهم است البته نکته بسیار مهم  عکس باید مرتبط با موضوع باشد و تگ ای ال تی هر عکس با عکس دیگر متفاوت باشد.

  • استفاده از لینک های داخلی

لینک داخلی ، لینکی است که موجب اتصال صفحات داخلی سایت با یکدیگر میشود .واز لحاظ  موضوعی مرتبط بودن محتوا لینک داخلی باهم است این موضوع ، با عث می شود که در جستجو کاربران شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرید .

 

 

استفاده از لینک خارجی برای طراحی سایت

استفاده از لینک هایی که شما به سایت دیگر می دهید. مناسب بودن متن محتوا شما با سایت های دیگری که به آنها لینک می دهید در بالا آوردن صفحه شما در صفحه اول گوگل بی تاثیر نخواهد بود. بالا بودن سرعت سایت یکی دیگر از عوامل موثر در قرار گرفتن سایت شما در صفحه نخست گوگل بالا بودن سرعت سایت شماست . اگر همه موارد بالا را رعایت کرده باشید ولی سرعت سایت شما پایین باشد نتیجه منفی در بار گزاری سایت شما خواهد داشت.