کار کردن با الکسا

 

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در این مقاله سعی بر آن داشته ایم تا شما را با نحوه ی کار کردن با الکسا آشنا کنیم تا از آن در بالا بردن رتبه ی طراحی سایت خود استفاده نمایید. ابتدا می بایست توضیحی اجمالی در خصوص الکسا و کارکرد آن ارائه دهیم قوانین گوگل برای نمایش طراحی سایت از جمله موارد مهمی است که باعث افزایش الکسا وب سایت شما خواهد شد مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

الکسا چیست و چگونه کار می کند؟

الکسا خود وب سایتی است که به طراحی سایت های اینترنتی بر حسب بازدید کاربران آنها رتبه می دهد اما تنها بازدید کاربرانی را بر می شمارد که الکسا را در سیستم خود نصب نموده باشند. در واقع کار اصلی الکسا ، رتبه بندی طراحی سایت ها با یکدیگر و مقایسه ی آنها با هم می باشد.

 

 

کار کردن با الکسا چگونه می باشد؟

افزایش رتبه ی طراحی سایت در گوگل بر افزایش مخاطبین و مشتریان و معروفیت بیشتر کسب و کار شما کمک می کند . اگر شما به دنبال بالا بردن رتبه ی طراحی سایت در قدم اول می بایست تولبار الکسا را برای خودتان نصب نمایید و در قدم بعدی فایل تولبار الکسا را همراه با ارائه ی مقاله در طراحی سایت خود قرار بدهید و کاربرانتان را به دانلود و نصب آن تشویق نمایید.در ادامه به آموزش کارکردن با الکسا پس از نصب الکسا می پردازیم .

 

مراحل کار کردن با الکسا :

  1. برای کار کردن با الکسا در مرحله ی اول ، وارد طراحی سایت وب مستر شده و طراحی سایت خودتان را در جستجوگر آن پیدا نمایید . اگر از وب مستر استفاده می کنید بر روی گزینه ی سایت کلیک نمایید.
  2. برای کار کردن با الکسا در مرحله ی دوم ، کمی صبر نمایید تا نمای کلی و آمارو ارقام طراحی سایت شما نمایش داده بشود.
  3. برای کار کردن با الکسا در مرحله ی سوم ، در Audience Geography، می توانید نواحی زندگی مخاطبین طراحی سایت خود را بدانید .
  4. برای کار کردن با الکسا در مرحله ی چهارم ، در How engaged are visitor to سه ستون برای شما نمایش داده می شود که شامل موارد زیر می باشد :
  • امتیاز طراحی سایت شما
  • تعداد صفحات دیده شده از طراحی سایت شما بر حسب تعداد کاربران شما
  • زمان صرف شده در طراحی سایت شما