طراحی سایت

راهکار های افزایش فروش در طراحی وب سایت : اگر قصد راه اندازی و طراحی یک وب سایت را دارید می بایست با برنامه ریزی و داشتن هدف پیش روید زیرا در غیر این صورت به طور قطع هزینه و زمان تان را از دست خواهید داد . در مقاله ای که امروز برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم نکاتی را جمع آوری نموده ایم که با رعایت آن ها می توانید میزان فروش وب سایت تان را افزایش دهید .

اخذ جزئیات کاربران در طراحی سایت :

در زمان ثبت نام از کاربران تان شماره تماس و نام آن ها را دریافت نمایید . با استفاده از این راهکار می توانید در بازه های زمانی مختلف برای آن ها پیام های حاوی تبلیغات ارسال نمایید . با انجام این امر به صورت مداوم کاربران بیشتری را جذب خواهید کرد .

عناوین به کار رفته در طراحی  وب سایت :

به طور اصولی عنوان یک مطلب نماینده ای برای آن مطلب می باشد . از این رو برای مقالات وب سایت تان از عناوین جذاب و کاربردی استفاده کنید تا کاربران را شیفته خود کنند .

تصاویر گرافیکی در طراحی سایت :

اگر از تصاویر گرافیکی نا مربوط به موضوع وب سایت تان استفاده نمایید مطالعه مطالب را برای کاربران وب سایت دشوار خواهد کرد و رفته رفته بازدیدکنندگان تان را از دست خواهید داد . لازم به ذکر است بدانید اگرچه انجام این امر در جلب توجه افراد نقش به سزایی خواهد داشت اما باید در طراحی وب سایت استفاده از تصاویر گرافیکی را محدود کرده و حجم محتوایی آن را افزایش دهید و نهایتا عناصر لازم برای جلب توجه را به وضوح برجسته کنید .

طراحی وب سایت منحصر به فرد :

اگر طراحی سایت تان را دقیقا مشابه طراحی وب سایت رقیبان تان انجام داده باشید بدون شک این وب سایت برای شما هیچ گونه سود و منفعتی نخواهد داشت . در واقع یک وب سایت هنگامی کاربران را به خود جذب می کند که منحصر به فرد باشد . اگر می خواهید وب سایت تان را خاص کنید به نیاز کاربران توجه ویژه ای داشته باشید و در راستای رفع آن ها تلاش کنید .