ورد پرس بهتر است یا

 

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

انتخاب یک سیستم مدیریت محتوای مناسب در طراحی سایت بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. در طراحی سایت با هر کدام از سیستم های مدیریت محتوا و مزیت ها و معایب دارد که طراحان سایت با سلیقه و انتخاب خود یکی از آن ها را انتخاب می کنند معایب طراحی سایت با وردپرس در این مقالهتزتهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشدکه مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

طراحی سایت با ورد پرس یا جوملا

ورد پرس دارای قابلیت ها و افزونه های بیشتری نسبت به جوملا می باشد اما گاهی به دلیل ازدیاد تعداد افزونه هاه مشکلات و اشتباهاتی در کد گذاری به وجود می آید که باعث کاهش امنیت و بالا رفتن احتمال حمله هکر ها می شود. در طراحی سایت با ئرد پرس تعداد قالب های بیشتری در اختیار دارید که امکان استفاده و کار کردن با آن آسان تر از طراحی سایت با جوملا می باشد. به علاوه سئو سایت با ورد پرس بسیار قوی تر از حوملا می باشد و در طراحی سایت با ورد پرس رنکینگ بهتری در گوگل کسب می کنید. اما این نکته بسیار قابل توجه است که طراحی سایت با جوملا برای سایت های بزرگ و شرکت های تجاری بسیار مناسب تر از ورد پرس می باشد.

 

 

طراحی سایت با ورد پرس یا دروپال

سیستم مدیریت محتوا ورد پرس از لحاظ فنی از دروپال ضعیف تر است اما با این حال به دلیل مزیت های دیگری که دارد محبوبیت خود را میان کاربران از دست نداده است. دروپال سرور های ارزان تر و سورس های فشرده کم تری دارد به همین دلیل سرعت لود صفحات در طراحی سایت با دروپال سریع تر است. رفع مشکلات در ورد پرس بسیار آسان تر بوده و بدون نیاز به دانش و اطلاعات خاصی می توان مشکلات را بر طرف کرد در صورتی که این مسئله در طراحی سایت با دروپال کاملا بر عکس می باشد.

 

محبوبیت طراحی سایت با ورد پرس

در پایان و نتیجه گیری ها طراحی سایت با ورد پرس به دلیل سهولت در نصب و استفاده و این که حتی برای افراد مبتدی نیز به راحتی قابل استفاده است و همچنین وجود قالب های فراوان از استقبال زیادی بر خوردار است.