طراحی سایت

طراحی سایت در حوزه تجارت آنلاین : از علاقه انواع کسب و کار ها برای ارائه خدمات و فروش محصولات شان به صورت آنلاین نمی توان چشم پوشی داشت . این علاقه باعث شده است تا این حوزه رونق بسیاری پیدا نماید . لازم به ذکر است بدانید بر اساس آمار های کسب شده می توان گفت نرخ رشد فروش آنلاین سالانه افزایش قابل توجهی دارد .

یکی از عواملی که وجود انواع کسب و کار ها در فضای رقابتی تجارت الکترونیک چندین برابر می نماید ، افزایش کاربران متصل به اینترنت و گسترش دستگاه های هوشمند می باشد .

عوامل موفقیت طراحی سایت تجاری آنلاین :

کاراکتر های مختلفی در طی مسیر موفقیت یک طراحی سایت تجارت آنلاین تاثیرگذار می باشند . از جمله عواملی که موجب سود دهی وب سایت شما می شوند تجربه کاربری موفق و شمار کاربران تبدیل شده به مشتری می باشد . اگر می خواهید در این مسیر به بهترین نحو عمل کنید بهتر است به شرکتی معتبر و با تجربه مراجعه نمایید . اصلی ترین هدف یک طراحی سایت می بایست افزایش میزان تبدیل مخاطب به خریدار و مشتری باشد . طراحی صفحاتی از وب سایت که مربوط به کالا ها و جزئیات آن ها می باشد می بایست از جذابیت خاصی برخوردار باشد .

طراحی سایت

تصاویر کالا ها در طراحی سایت :

تصاویری که از کالا های وب سایت تان تهیه می کنید می بایست از وضوح قابل قبولی برخوردار باشند و سرعت بارگذاری آن ها در کم ترین حالت ممکن باشد . اگر کاربران بتوانند به آسانی به منو ها و بخش های گوناگون وب سایت شما دسترسی داشته باشند درصد خرید از سایت تان رو به افزایش خواهد رفت . علاوه بر موارد ذکر شده مراحل مربوط به ثبت خرید های کاربران را تا حد امکان کوتاه نمایید .

سیستم مدیریت محتوا طراحی وب سایت :

سیستم مدیریت محتوایی که در وب سایت تان استفاده می نماید بسته به نوع کسب و کار ، وسعت کالا ها و مشتریان هدف شما می تواند متفاوت باشد . در یک طراحی وب سایت تعداد کالا ها و طبقه بندی آن ها بسیار حائذ اهمیت می باشد و نقشی به سزا در استراتژی فروش شما خواهد داشت . آشنایی با مشتریان هدف کسب و کار شما و گروه مخاطبین مورد نظر وب سایت شما می تواند در نوع راهبری کاربر و رنگ های سایت تاثیر گذار باشد .