اصول مدیریت طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت 

حالا برای اضافه کردن محتوای طراحی سایت برای این، من شما را به پانل ناوبر معرفی می کنم. این در سمت راست صفحه است، در برگه سوم از سمت چپ شما می توانید از آن به عنوان نسخه طراحی سایت از پانل لایه ها در فتوشاپ و یا طرح، اگر شما با آن ابزار آشنا هستید، فکر می کنم. در پانل ناوبر، آیتم اسلاید را انتخاب کنید اکنون به پانل بروید و در قسمت دکمه طراحی سایت را کلیک کنید بخش جدید به نام ظاهر خواهد شد. وجود دارد، عمودی، سپس دو گزینه مرکزی را انتخاب کنید شما احتمالا چیزی را که اتفاق می افتد متوجه نمی شوید، اما مطمئن باشید، برخی از جادو رخ داده است. برای دیدن جادو در عمل، پانل را باز کنید و عنوان را به اسلاید بکشید. عنوان باید مرکز مرده را در اسلاید طراحی سایت بنشیند با عرض پوزش هیجان من فقط نمی توانم بر این واقعیت است که، در چند کلیک، شما فقط یک مشکل را حل کرد که طراحان وب را در همه جا به مدت طولانی تحت الشعاع قرار داد. حالا عنوانی را که به اسلاید اضافه کرده اید را انتخاب کرده و طراحی سایت ویرایش کنید تا ما را منحصر به فرد کند باز هم قفل کلاه خود را روشن نکنید سپس روی فیلد کلیک کنید و همه را انتخاب کنید. به این ترتیب، تمام تغییراتی که شما در مورد آن انجام می دهید، بر تمام سایر ها در طراحی سایت شما تاثیر می گذارند. اکنون این تغییرات را انجام دهید

در نهایت، ما یک دکمه اضافه می کنیم که در قسمت طراحی سایت از پانل قرار می گیرد. آن را در قسمت پایین قرار دهید و متن را ویرایش کنید تا به چگونگی منحصر به فرد بفهمانید و با یک بار دیگر احساس کنید قفل کلاه را نخواهید دید. ما پوشش را در پنل دوباره کنترل خواهیم کرد. حالا تغییرات زیر را انجام دهید در حال حاضر جشن می گیرید شما در نیمه راه طراحی سایت وجود دارد.

 

 

منحصربه فرد بودن طراحی سایت

گام در مورد منحصر به طراحی سایت خود یک دل بنویسید اکنون که ما اسلحه اصلی و اسباب بازی قهرمان داریم، وقت آن است که جزئیات کمی درباره اینکه چگونه ما منحصر به فرد هستیم، اضافه کنیم. برای ایجاد این بخش، پانل طراحی سایت را یک بار دیگر باز کنید، سپس بخش را روی بوم قرار دهید. سپس یک کانتینر را بردارید و داخل بخش قرار دهید. اگر مشکلی در گرفتن آن در جای درست پیدا کنید، می توانید پانل ناویگاتور را دوباره باز کنید و عنصر طراحی سایت را در جای مناسب قرار دهید. در نهایت، یک پاراگراف را از پانل اضافه کنید و آن را داخل بخش قرار دهید. شما بخش مورد علاقه خود اما این کاملا شبیه سایت مدل نیست، بنابراین اجازه دهید طراحی سایت را کمی تنظیم کنیم. شما می توانید متن را با انتخاب پاراگراف و مرکز آن در قسمت تایپوگرافی پانل متمرکز کنید و ما واقعا در یک لحظه این کار را خواهیم کرد. اما ما همچنین باید یک اتاق تنفسی کمی داشته باشیم زیرا در حال حاضر فقط در زیر لغزنده قرار دارد. برای انجام این کار، عنصر طراحی سایت کانتینری خود را انتخاب کنید و در هر چهار طرف آن را از بین ببرید. ارتباط مشتری با طراحی سایت را از مطالب خواندی وب سایت می باشد که به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

 

جذب راحت مشتری به طراحی سایت

ساده ترین راه طراحی سایت این کار این است که دکمه را در حین کشیدن هر یک از میله های جانبی به سمت مرکز بکشید. از آنجا که شما را نگه دارید، تمام چهار طرف مقدار مشابهی از پلاگین را به دست می آورند، همه در همان زمان می خواهید به جای تنظیم چپ و راست یا بالا و پایین نگه دارید گزینه و یا آلت را به عنوان شما بکشید، به جای شیفت طراحی سایت من پیکسل اضافه کردم، اما شما می توانید آن را هر مقدار که می خواهید را بدهد. در حال حاضر بر روی نماد چشم در سمت چپ بالای صفحه طراحی سایت خود کلیک کنید تا حالت پیش نمایش را تغییر دهید و باید چیزی شبیه ما حدود سه چهارم راه را برای تکمیل طرح کاملا یکپارچه، کاملا مورد انتظار درخواست بسیار درخواست می کنیم مرحله ایجاد بخش سه ستون هیچ یک از طراحی سایت واقعا یکپارچه بدون بخش سه ستون است که چیزی مهم را که در سه مورد آمده است، مشخص میکند. این می تواند محصولات شما، خدمات شما، چند توصیف، یا شاید فقط سه ویژگی عالی از محصول طراحی سایت شما باشد.

 

 

رعایت اصول فنی در طراحی سایت

فقط تا زمانی که شما می توانید طراحی سایت را در سه ستون با سرفصل های فوق العاده کوتاه و فقط کمی کپی همانطور که با قدم قبلی، ما با پرتاب بخش بر روی بوم شروع می کنیم. این یک نیاز به یک پس زمینه سیاه و سفید برای مطابقت با ما را دارد، بنابراین من یک کلاس بخش سیاه، من آن را طراحی سایت می نامم اضافه می کنم، آن را رنگ پس زمینه سیاه و سفید، و سپس اضافه کردن برخی از برای مطابقت با فاصله بخش قبلی ما، من پیکسل طراحی سایت در بالا و پایین آن را می دهم. بعد، ما به این سه ستون نیاز داریم. بنابراین من یک ظرف را بر روی بوم بریزم، آن را نامگذاری کنم، تنظیمات صفحه نمایش خود را تنظیم می کند تا انعطاف پذیری را تنظیم کند، منحنی فلش را به سمت افقی تنظیم کند و برای هر دو توجیه و تراز طراحی سایت را تنظیم کند.

سپس سه بلوک دیو را به داخل ظرف ببرید و عناصر تصویر عنوان و عبارات طراحی سایت را به هر اضافه کنید. شما باید اساسا آنچه که من در بالا ذکر کردم را ببینم. شما می توانید متن را ترتیب دهید تا آن را با رویکرد محتوای همیشه کوتاه از طراحی سایت های مدرن مطابقت دهد و به خوبی، شما اساسا انجام می شود.