بهبود طراحی سایت در سال 2019

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت 

طراحی سایت به سرعت و به راحتی به عنوان بسیاری از تغییرات که شما می خواهید از صفحه اصلی سفارشی منتشر کنید و من به شما نشان می دهم که چگونه بدون استفاده از سازنده صفحه طراحی سایت و بدون قالب قالب پیش فرض یا اگر ترجیح می دهید مانند هر کس دیگری انجام دهید. اما چگونه این موتور را ساختید با طراحی صفحه فرود طراحی سایت پویا با استفاده از یا در این مورد و تنها مرحله دارد محتوای خود را طراحی کنید عناصر را در صفحه انتخاب کنید مجموعه های خود را ایجاد کنید یک پایگاه داده را در ایجاد کنید که صفحات طراحی سایت شما دارایی های خود را از آنها بکشند موارد مجموعه خود را ایجاد کنید موارد مجموعه خود را ایجاد کنید یعنی صفحات فرود طراحی سایت شما طراحی صفحه مورد نظر خود را طراحی کنید صفحه واقعی ایجاد کنید که مطالب را از مجموعه شما بکشد زمینه های مجموعه خود را با هم ترکیب کنید عناصر نقشه در صفحه طراحی سایت را به فیلدهای مجموعه سایت خود را منتشر کنید با چند کلیک صفحات خود را به طراحی سایت ببرید برای کمک به شما در کنار من، یک صفحه سیستم صفحه فرود طراحی سایت ایجاد کردم که شما می توانید آن را بسازید و خود را بسازید، اما شما نیز از ابتدا شروع به کار می کنید.

اگر شما تا به حال به کمک در طول راه احساس رایگان به من ایمیل به طور مستقیم ماکارونی مقدس من فقط یک صفحه فرود طراحی سایت در طول این ساخته ام مرحله محتوای خود را طراحی کنید در اینجا شما باید عناصر محتوا طراحی سایت را که برای تبدیل شدن به آنها نیاز دارید را انتخاب کنید. این ها به یک پایگاه داده که کپی صفحه تصاویر، فیلم ها و غیره را ذخیره می کند، نقشه می گیرد.

 

 

رعایت استاندارد در طراحی سایت

طراحی سایت برای این، ما بر برخی از عناصر استانداردی که در مقاله ما در مورد چگونگی طراحی یک صفحه فرود بالا تبدیل شده اند، تکیه می کنیم. ناوبری در حالی که حکمت متعلق به شماست، نباید در صفحه های فرود خود ناوبری کنید، من فکر می کنم بحث قابل بحث است. من نمیدونم یکی از اینها به طور پیوسته طراحی سایت بهتر از دیگران است. بخش قهرمان قهرمان معمولا تیتر، فرعی و یک تصویر یا ویدیوی شما را حفظ می کند همه تمرکز خود را بر گفتن بازدید کننده طراحی سایت در مورد محصول شرکت شما متمرکز می کنند. این باید به نفع تمرکز، نه تمرکز خاص تماس به عمل شما می خواهید این را به عنوان ساده است که ممکن است برای کاهش اصطکاک اجمالی طراحی سایت راه حل کمی عمیق تر به مردم بگویید که محصول شما چگونه است و چگونه حل مشکل شما مشتری مواجه است. این نیز باید منفعت متمرکز نه تمرکز ویژه  ویژگی ها جنبه های کلیدی محصول طراحی سایت خود را شرح دهید که به حل این مشکل کمک می کند. فرم ثبت نام دوم من متوجه شدم که یک فرم ثبت نام دیگر در پایین می تواند نرخ تبدیل برای صفحات خاص طراحی سایت را افزایش دهد.

 

 

استفاده از عناصر ساده در طراحی سایت

طراحی سایت ممکن است به نظر می رسد مانند محتوای بسیار، اما با توجه به اینکه زمان تصمیم گیری افزایش می یابد به شما اضافه کردن پیچیدگی قانون هیک، بسیاری از بازاریاب ها پیدا کرده اند موثر تر به آوردن این صفحات فرود به اطلاعات ضروری است. توجه هیچ یک از این عناصر طراحی سایت اجباری نیست شما باید بر اساس آنچه که برای کسب و کار شما مناسب است، اضافه، حذف و نیشگون گرفتن و کشیدن است و آنچه انجام می دهد به طور طبیعی مرحله مجموعه های طراحی سایت خود را در ایجاد کنید خوب در حال حاضر ما به موتور می آید که این کل سیستم را می شکند سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت این دارایی ها کپی صفحه، تصاویر، ویدئو، و غیره را ذخیره می کند که صفحات اصلی طراحی سایت شما از آن خارج می شود. برای شروع، پرش به را باز کنید، روی کلیک کنید و آن را نامید. حالا یک فیلد که مربوط به نوع محتوا برای هر یک از عناصر محتوایی طراحی سایت که ما در بالا ذکر کردیم را ایجاد کنیم و مجموعه شما را ذخیره کنیم. به بازدید کنندگان و مخاطبین عزیز پیشنهاد می شود طراحی سایت امتحانات را نیز مطالعه نمایید.

 

 

الگو سازی در طراحی سایت

زمینه هایی که در الگو طراحی سایت استفاده می شود عبارتند از سربرگ فیلد متن ساده زیر سرآیند فیلد متن ساده تصویر تصویر قهرمان زمینه تصویر متن دکمه فیلد متن ساده پیوند دکمه زمینه پیوند عنوان فرم فیلد متن ساده فرم دکمه فرم فیلد متن ساد ویژگی ها زمینه چند مرجع اگر می خواهید ویژگی هایی که در هر صفحه نمایش طراحی سایت داده می شود بر اساس مخاطبان هدف متفاوت باشد، می توانید از برای ایجاد آنها نیز استفاده کنید. برای انجام این کار، شما باید یک مجموعه دیگر به نام ویژگی ها با زمینه های طراحی سایت زیر ایجاد کنید نام ویژگی فیلد متن ساده آیکون ویژگی زمینه توضیحات ویژگی زمینه متن غنی توجه داشته باشید که زمینه های مورد استفاده برای ویژگی های شما ممکن است متفاوت باشد، اما این ها یک نقطه شروع عالی هستند.

 حالا که مجموعه طراحی سایت ویژگی های خود دارید، باید آن را به مجموعه صفحات فرود خود متصل کنید پانل مجموعه را باز کنید برای باز کردن تنظیمات مجموعه، روی نماد چرخدنده در سمت راست صفحات فرود طراحی سایت کلیک کنید یک فیلد جدید اضافه کنید انتخاب چند مرجع به عنوان نوع فیلد مجموعه ویژگی ها را به عنوان منبع انتخاب کنید صرفه جویی هنگامی که این کار را انجام می دهید، هنگام ایجاد یک صفحه اصلی طراحی سایت جدید، می توانید هر ویژگی ای را که در مجموعه ویژگی های خود اضافه کرده اید انتخاب کنید.

 

 

 ارزیابی طراحی سایت

راهنمای از دست رفته به زندگی طراحی سایت آزاد در اینجا است یادگیری همه چیزهایی که شما نیاز دارید که در مورد ایجاد جهش برای آزادسازی، از چگونگی پیدا کردن مشتریان برای چگونگی ارزیابی خدمات طراحی سایت خود بدانید. شروع به خواندن کنید مرحله ایجاد اقلام مجموعه خود را اکنون بخشی را که برای هر صفحه ی که میخواهید ایجاد کنید را انجام دهید آیتم را ایجاد کنید. مجموعه خود را در پانل باز کنید روی صفحه جدید فرود طراحی سایت کلیک کنید محتوا را برای هر مجموعه مجموعه اضافه کنید مرحله صفحه مورد نظر خود را طراحی کنید بخش آشنایی در حال حاضر می آید طراحی صفحه اصلی واقعی. بیشتر شما طراح می خواهید این کار را برای شما انجام دهد. خبر خوب این است که آنها فقط باید این کار را یک بار انجام دهند و آنچه که طراحی سایت می کنند، در واقع کار خواهند کرد. آنها نمی خواهند اولین بار آن را به یک توسعه دهنده بفرستند  در هنگام طراحی، کد واقعی را در پس زمینه بنویسد.