طراحی سایت آشنایی با حیوانات خانگی

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت 

نخستین حیواناتی که به دست انسان ها اهلی شده است ، سگ ها می باشند که کمک های بسیاری نیز به انسان ها در زمینه های شکار ، نگهبانی ، مراقبت از افراد معلول و کم توان و همچنین کمک به پلیس برای کشف مواد مخدر و اجساد کرده اند. انسان ها و سگ ها ارتباط خوبی با یکدیگر برقرار می کنند و افرادی که سگ ها را به عنوان حیوان خانگی خریداری کرده و در منزل خود می آورند ، سگ ها را بعنوان عضوی از خانواده می پذیرند و ارتباط عاطفی بین اعضای خانواده و سگ ها بوجود می آید.

در طراحی سایت آشنایی با حیوانات خانگی، هدف اصلی آشنایی کاربران با سگ ها و خصوصیات فیزیکی و روحی آنها و همچنین نحوه ی ارتباط انسان ها با سگ ها و نیازها و خواسته های سگ ها می باشد.

 

 

طراحی سایت اختصاصی آشنایی با حیوانات خانگی

در طراحی سایت آشنایی با حیوانات خانگی، انواع نژاد های سگ ها با نمایش تصویر و اطلاعات آورده شده است تا ضمن بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران ، کمک به  افرادی باشد که به دنبال خریداری سگ می باشند و نمی دانند کدام نژاد برای آنها مناسبتر است. در طراحی سایت آشنایی با حیوانات خانگی نکاتی که افراد قبل از خرید باید به آن دقت کنند نیز آورده شده است.

همچنین در طراحی سایت آشنایی با حیوانات خانگی در مورد مراقبت از سگ ها که شامل غذا دادن، استحمام ، سلامت سگ و بیرون بردن سگ ها از منزل ، اطلاع رسانی های لازم انجام شده است. طراحی سایت پرورش اسب را نیز مطالعه نمایید.

 

 

به طور کلی در طراحی سایت آشنایی با حیوانات خانگی امکانات زیر برای کاربران قرار داده شده است:

  • معرفی سایت ، امکانات و خدمات در طراحی سایت آشنایی با حیوانات خانگی
  • دسته بندی انواع سگ ها بر حسب نژاد در طراحی سایت آشنایی با حیوانات خانگی
  • ارائه ی توضیحات و نمایش تصاویر از هر نژاد سگ در طراحی سایت آشنایی با حیوانات خانگی
  • ارائه ی مقالات و مطالب جهت اطلاع رسانی از نحوه ی مراقبت و نگهداری از سگ ها در طراحی آشنایی با حیوانات خانگی
  • تالار گفتگو برای افرادی که صاحب سگ می باشند و یا علاقه مند به سگ ها هستند در طراحی سایت آشنایی با حیوانات خانگی
  • تبلیغات در زمینه ی خرید و فروش سگ ها ، غذاها و سایر مایحتاجات سگ ها ، کتاب ها و سی دی های آموزشی مرتبط با نگهداری سگ ، مراکز دامپزشکی و پیرایش سگ ها و ... در طراحی سایت آشنایی با حیوانات خانگی