هزینه دریافت اینماد در طراحی سایت

 

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

اینماد در طراحی سایت یا نماد الکترونیکی مجوز تضمین کننده ی اعتماد کاربران به طراحی سایت شما است. اینماد در طراحی سایت توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به مدیر طراحی سایت مربوطه اعطا می گردد. طراحی سایت های تجاری به منظور جلب اعتماد مردم جهت خرید از طراحی سایت خود و اقدام به پرداخت آنلاین نیاز به داشتن اینماد در طراحی سایت یا نماد الکترونیکی هستند. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به منظور اعطای نماد الکترونیکی یا اینماد در طراحی سایت ابتدا تمامی مدارک ارائه شده و محل فعالیت کسب و کار شما را مورد بررسی قرار می دهد. با توجه به این که گرفتن صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی در طراحی سایت بر عهده ی مدیر طراحی سایت اینترنتی می باشد از این رو جهت گرفتن اینماد در طراحی سایت شما باید اطلاعات کافی را جهت دریافت آن ارائه دهید. بنابراین به منظور دریافت نماد الکترونیکی ابتدا باید بستر لازم فراهم گردد. جهت دریافت اینماد در طراحی سایت از طرف سازمان توسعه تجارت به شکل چک لیست ملزومات دریافت اینماد در طراحی سایت به شما ارائه می گردد که بعد از فراهم نمودن آن ها و پرداخت هزینه نماد، دریافت نماد الکترونیکی جهت کسب و کار شما فراهم می شود.

 

 

نکاتی که باید جهت گرفتن اینماد در طراحی سایت به آن ها توجه شود:

  • مدارک جهت ارائه به سازمان توسعه طراحی سایت تجارت با توجه به نوع درخواست می تواند حقیقی یا حقوقی متفاوت باشد.
  • پس از ارسال مدارک مورد نیاز، اطلاعات ارسالی شما مورد بررسی سازمان مربوطه قرار می گیرد.
  • زمانی که مراحل بالا طی شد و تمامی موارد ذکر شده در چک لیست موجود بود اینماد در طراحی سایت یا نماد الکترونیکی به طراحی سایت اینترنتی شما اعطا می گردد.

 

 دلایل دریافت اینماد در طراحی سایت عبارتند از:

  • نماد اعتماد به طراحی سایت شما اعتبار می بخشد.
  • امکان اتصال به تمام بانک های سراسر کشور از طریق درگاه مستقیم بانکی فراهم می گردد.
  • با بستن قرارداد با اداره پست می توانید از سیستم تحویل در محل استفاده نمایید.
  • همچنین می توانید با استفاده از اینماد در طراحی سایت از تمامی سرویس های دولتی برای کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنید.