طراحی سایت شرکت های بین المللی

 

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

مشاغل و شرکت های بین المللی در زمینه طراحی سایت نیاز به تیم حرفه ای تر و سایت با کیفیت بالاتر دارند. سایتی که چند زبانه برنامه نویسی شده باشد، سرعت بالا داشته، از نظر گرافیکی و طراحی به سایت های به روز جهانی نزدیک باشد.برای انجام معاملات مالی نیز در طراحی سایت شرکت های بین المللی می بایست امکانات بانک های بین المللی را فراهم نمود.

 

ثبت دامنه های بین المللی در طراحی سایت شرکت های بین المللی

ثبت بعضی از دامنه های طراحی سایت برای شرکت های بین المللی شرایط خاصی را می خواهد. برای برخی از کشورها می بایست عکس از مدارک و سوابق آن شرکت به سازمان کل ارسال نمود. و پسوند هر کشوری بر طبق قوانین آن کشور ثبت می گردد که برای اطلاع از قوانین و شرایط ثبت دامنه از مشاوران شرکت های طراحی سایت می توانید اطلاع کسب نمایید.

 

 

راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین بین المللی در طراحی سایت شرکت های بین المللی

برای این منظور در طراحی سایت تمامی درگاه های پرداخت بین المللی را از طریق بانک ارائه دهنده خدمات در یکی از کشورها می توان درخواست داد. و به دلیل تحریم بودن بانک های ایران، می بایست از کشور دیگری که در ارتباط  زیادی با شرکت بین المللی شماست درخواست داد. هر کشوری قرانین خود را برای افتتاح حساب و درگاه پرداخت الکترونیکی دارد. ولی قانون مشترک همه ی کشورها، اقامت در آن کشور می باشد که به همین منظور می بایست شخصی که اقامت آن کشور را دارد، این حساب را در طراحی سایت افتتاح نماید.

 

کدنویسی در طراحی سایت شرکت های بین المللی

پس از انجام کارهای بانکی و صدور مجوز دامنه و درگاه های بانکی، سیستم پرداخت آنلاین شما توسط شرکت طراحی سایت راه اندازی می شود و کدنویسی های لازم انجام خواهد شد تا شما دسترسی به تمامی روش های پرداخت آنلاین از قبیل مستر کارت، ویزا کارت را در طراحی سایت داشته باشید.