هزینه طراحی سایت

 

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

تجارت الکترونیک با سرعت چشمگیری رو به رشد است. از همین رو شرکت ها و فروشنده ها برای فعالیت در فضای مجازی نیاز ضروری به یک سایت مناسب دارند که معرفی محصولاتشان را انجام دهند و از این طریق کاربران را به مشتریان دائمی و وفادار خود تبدیل کنند. به خاطر همین موضوع تعداد سایت های موجود در موتور های جست و جو گر بسیار زیاد است. در راستای رشد فعالیت های تجارت الکترونیکی و افزایش سایت های فعال در این زمینه، به تعداد شرکت های طراحی سایت هم افزوده شد که  در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی به مشتریان شان خدمات ارائه می دهند.

 

برآورد هزینه طراحی سایت

یکی از دغدغه های کارفرمایان هزینه طراحی سایت است. زیرا ممکن است به تازگی شرکت خود را تاسیس کرده باشند و یا کسب و کار جدیدشان را راه اندازی کرده باشند. و با استعلام هزینه ی گران قیمت از شرکت های طراحی سایت از تصمیم خود منصرف شوند.  اکثر شرکت های طراحی سایت، قالب های آماده را به کارفرمایان پیشنهاد می دهند و برای هر کدام نرخی را مشخص کرده اند. اما جالب است بدانید که شرکت نونگار چند قالب آماده به کارفرما ارائه می دهد و بعد از پایه آن قالب را طراحی می کند. در ضمن کارفرماها می توانند برای سایت خود قالب اختصاصی سفارش دهند. مطمئنا هزینه ی طراحی سایت با قالب اختصاصی بیشتر از قالب های آماده خواهد بود.

 

 

 

هزینه طراحی سایت های اختصاصی

در گام بعدی ویژگی های طراحی سایت، در مشخص شدن هزینه ی آن موثر است. ویژگی هایی مانند:  گالری تصاویر و فیلم ها، نظر سنجی، تالار گفت و گو، گواهینامه ها و افتخارات، اخبار، مقالات و ... مسئله ی بعدی کدنویسی کردن برای سرور و رابط کاربری و ایجاد هماهنگی با نرم افزارهای مرورگر است که هر کدام از این ها دارای هزینه های متفاوتی هستند. معمولا شرکت های طراحی سایت برای سری اول اطلاعات را به صورت رایگان در سایت می گذارند. اما برای دفعات بعدی برای گذاشتن اطلاعات در سایت مشتری هزینه دریافت می کنند.