تعرفه طراحی سایت

 

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

یک طراحی سایت پایه متشکل از پنج صفحه می باشد و فقط از قابلیت ها و امکانات ساده تشکیل شده است که آن ها را طراحی سایت سبک بروشور می نامند. این گونه طراحی سایت ها علاوه بر صفحات اصلی از یک صفحه تماس و طراحی ریسپانسیو برخوردار می باشند. هزینه ی یک طراحی سایت برای هر کسب و کار کوچک با توجه به پیچیدگی طراحی سایت تعیین می گردد. برای طراحی سایت اختصاصی نیازمند زمان بیشتری جهت طراحی می باشیم.

 

تعرفه طراحی سایت های اختصاصی

طراحی سایت کسب و کارهای کوچک دارای ویژگی های زیادی می باشند که از جمله آن ها می توان به ارتباط با شبکه های اجتماعی، قابلیت ریسپانسیو، مدیریت محتوا، تجزیه و تحلیل در موتورهای جستجو، گوگل مپ و توانایی کسب و کار اشاره نمود. این گونه طراحی سایت ها به نسبت طراحی سایت های پایه از صفحات بیشتری تشکیل شده اند و قابل نمایش در صفحات گوشی موبایل نیز می باشند. هزینه ی زیاد و کم یک طراحی سایت تضمین کننده ی یک فروش موفق در فضای مجازی نمی باشد. بعد از اتمام کار طراحی سایت، شما باید اطلاعات و محتوای موجود در طراحی سایت را بروزرسانی نمایید تا بازدیدکنندگان بیشتری جهت بازدید از طراحی سایت شما هدایت شوند خود این روند نیازمند صرف هزینه و وقت می باشد.

 

 

اصول تعرفه گذاری طراحی سایت

لازم به ذکر است که هزینه های مربوط به طراحی سایت های تجارت الکترونیک بسیار متغییر می باشد. چرا که در این گونه طراحی سایت ها علاوه بر درج امکانات موجود در طراحی سایت های پایه قابلیت ثبت سفارش و سرویس مکالمه نیز در آن اجرا می گردد. برآورد هزینه در این گونه طراحی سایت ها با توجه به امکانات درخواستی شما کارفرمایان عزیز تعیین می گردد. در نهایت توصیه می شود که در انتخاب شرکت طراحی سایت خود دقت لازم را داشته باشید چرا که حرفه ای بودن شرکت طراحی سایت مربوطه شما در روند توسعه و پیشرفت کاریتان بی تاثیر نمی باشد.