تعرفه طراحی سایت

یک طراحی سایت پایه متشکل از پنج صفحه می باشد و فقط از قابلیت ها و امکانات ساده تشکیل شده است که آن ها را طراحی سایت سبک بروشور می نامند. این گونه طراحی سایت ها علاوه بر صفحات اصلی از یک صفحه تماس و طراحی ریسپانسیو برخوردار می باشند. هزینه ی یک طراحی سایت برای هر کسب و کار کوچک با توجه به پیچیدگی طراحی سایت تعیین می گردد. برای طراحی سایت اختصاصی نیازمند زمان بیشتری جهت طراحی می باشیم.

 

تعرفه طراحی سایت های اختصاصی

طراحی سایت کسب و کارهای کوچک دارای ویژگی های زیادی می باشند که از جمله آن ها می توان به ارتباط با شبکه های اجتماعی، قابلیت ریسپانسیو، مدیریت محتوا، تجزیه و تحلیل در موتورهای جستجو، گوگل مپ و توانایی کسب و کار اشاره نمود. این گونه طراحی سایت ها به نسبت طراحی سایت های پایه از صفحات بیشتری تشکیل شده اند و قابل نمایش در صفحات گوشی موبایل نیز می باشند. هزینه ی زیاد و کم یک طراحی سایت تضمین کننده ی یک فروش موفق در فضای مجازی نمی باشد. بعد از اتمام کار طراحی سایت، شما باید اطلاعات و محتوای موجود در طراحی سایت را بروزرسانی نمایید تا بازدیدکنندگان بیشتری جهت بازدید از طراحی وب سایت شما هدایت شوند خود این روند نیازمند صرف هزینه و وقت می باشد.

 

 

اصول تعرفه گذاری طراحی سایت

لازم به ذکر است که هزینه های مربوط به طراحی سایت های تجارت الکترونیک بسیار متغییر می باشد. چرا که در این گونه طراحی سایت ها علاوه بر درج امکانات موجود در طراحی سایت های پایه قابلیت ثبت سفارش و سرویس مکالمه نیز در آن اجرا می گردد. برآورد هزینه در این گونه طراحی سایت ها با توجه به امکانات درخواستی شما کارفرمایان عزیز تعیین می گردد. در نهایت توصیه می شود که در انتخاب شرکت طراحی سایت خود دقت لازم را داشته باشید چرا که حرفه ای بودن بهترین شرکت طراحی سایت مربوطه شما در روند توسعه و پیشرفت کاریتان بی تاثیر نمی باشد.

 

طراحی سایت با تعرفه بالا

با رشد و توسعه علم و فناوری، ما روزانه شاهد تغییرات چشمگیری در زمینه ی طراحی سایت و بازاریابی آنلاین می باشیم. در این میان شرکت های بسیاری هستند که دائما اطلاعات خود را در حوزه ی طراحی وب سایت به روز می کنند و بالعکس شرکت هایی هم هستند که از شیوه ها و تکنیک های قدیمی جهت ساخت سایت بهره مند می شوند. مسلما بهترین شرکت طراحی سایت، شرکتی است که بدون هیچ گونه محدودیتی بتواند از تکنولوژی های روز دنیا به منظور ایجاد یک طراحی سایت حرفه ای استفاده نماید. متاستفانه گاهی در بین شرکت های طراحی سایت با علم بر این موضوع که مشتریان اطلاعات کافی در حوزه ی طراحی وب سایت ندارند تعرفه طراحی سایت بالا و باورنکردنی ارائه می دهند.

 

increase website traffic

 

پاسخ به متداول ترین سوالات شما عزیزان در زمینه ی تعرفه طراحی سایت:

 

  • آیا ظاهر گرافیکی طراحی سایت تاثیری بر تعرفه طراحی سایت دارد؟

به یاد داشته باشید طراحی ظاهرگرافیکی سایت تاثیر چندانی بر تعرفه طراحی سایت شما نمی گذارد. هر شرکت طراحی سایت می بایست با توجه بر سلایق و نظر کارفرما به ایجاد ظاهر گرافیکی طراحی وب سایت مربوطه بپردازد. داشتن یک طراحی سایت با ظاهری زیبا و منحصر به فرد در جذب کاربران و مدت زمان بازدید و بعبارتی افزایش ترافیک سایت امری ضروری است اما اگر شرکتی این موضوع را مبنای بیان تعرفه طراحی سایت بالا قرار دهد کاملا اشتباه است و باید گفت در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت خود کمی عجله کرده اید.

 

  • آیا به شرکت های طراحی سایت با تعرفه ارزان اعتماد کنیم؟

وقتی صحبت از طراحی سایت حرفه ای می شود می بایست ذهن خود را از تبلیغات طراحی سایت ارزان دور نگه دارید. طراحی سایت حرفه ای بیانگر ماهیت حرفه و شغل شما کارفرمایان است. طراحی سایتی حرفه ای است که به صورت اختصاصی و منحصر به فرد ایجاد گردد. طراحی سایت ارزان مساوی طراحی سایت غیرحرفه ای است. انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت وظیفه ی اصلی هر کارفرمایی می باشد بنابراین با انتخاب درست و با ایجاد یک طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای حیات ابدی کسب و کار خود را تضمین کنید.

 

  • بهترین شرکت طراحی سایت کدام است؟

هر یک از شرکت های طراحی سایت از استراتژی های مختلفی جهت تبلیغ در گوگل استفاده می کنند. از طرفی هم با توجه به وجود شرکت های طراحی سایت بیشمار در تهران و سایر شهرستان ها انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت تامل بیشتری را می طلبد. شرکت نونگارپردازش با سابقه ی طولانی خود توانسته عنوان یکی از ده شرکت طراحی سایت حرفه ای برتر را به خود اختصاص دهد. برای بررسی این ادعا کافی است نمونه پروژه های طراحی سایت نونگار را مشاهده کنید.

 

  • تعرفه طراحی سایت دو زبانه چقدر است؟

برای ساخت سایت دو یا چند زبانه می بایست برای هر زبان یک لایوت یا قالب ایجاد شود. بنابراین مسلما طراحی سایت دو یا چند زبانه تعرفه طراحی سایت شما را کمی افزایش می دهد.

 

  • تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

در طراحی فروشگاه اینترنتی شما می توانید خدمات و امکانات بسیاری را طراحی و ایجاد کنید بنابراین از آن جایی که امکانات و خدمات موجود در طراحی سایت فروشگاهی یکسان نیست برآورد قطعی تعرفه طراحی سایت غیر ممکن است. تمامی نیازها و امکانات درخواستی شما کارفرمایان عزیز در تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی تاثیرگذار می باشد.

 

  • تعرفه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

شرکت نونگارپردازش به صورت حرفه ای و اختصاصی به طراحی سایت شما کارفرمایان می پردازد. با توجه به اینکه هر کارفرمایی نیازها و خدمات خاصی را برای کسب و کار خود در نظر دارد برآورد تعرفه قطعی برای طراحی سایت شرکتی وجود ندارد. عجله کنید و همین امروز با مشاوران فروش ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.