تبلیغ در گوگل

احتمالا برای تمامی ما پیش آمده است که هنگامی که به دنبال کالاو یا شرکت و خدماتی در گوگل هستیم پس از جستجو ابتدا وارد اولین سایت که در صدر لیست نتیجه ی گوگل قرار دارد وارد شویم. و این امر برای صاحب آن وب سایت بسیار سودمند می باشد و برای این منظور شما میتوانید به آسانی از سرویس تبلیغات در گوگل بهره ببرید. تبلیغ در گوگل در سال های اخیر مبلغ و سود بسیار زیادی را برای شرکت گوگل به همراه داشته است. همین آمار شرکت گوگل، میزان بالای استقبال شرکت ها برای تبلیغات و سود آوری آن ها را نشان می دهد. بیشتر شرکت های دارای طراحی سایت برای بهتر دیده شدن کالا و خدمات خود را از این سرویس در گوگل به مشتری ها معرفی می کنند.

 

تبلیغ در گوگل با استفاده از سئو

تبلیغ در گوگل با استفاده از سئو به بهتر شدن رتبه طراحی سایت به شکل نرمال در موتورهای جستجو کمک می نماید. در این روش کافی است که سئو در طراحی سایت با رعایت اصول و استانداردهای مورد تایید جهانی پیاده سازی گردد. به منظور استفاده از این روند تبلیغاتی نیازی به پرداخت هزینه نسیت از این رو می توان گفت یکی از کم هزینه ترین روش های تبلیغاتی، تبلیغ در گوگل از طریق سئو می باشد. بروزرسانی منظم، بک لینک گذاری، استفاده از کلمات کلیدی مناسب از جمله عوامل موثر در پیشرفت روند طبیعی سئو سایت به شمار می رود.

 

 

تبلیغ رایگان در گوگل

این تبلیغات به صورت عمومی رایگان می باشد و تنها به ازای هر کلیک و ورود کاربران به درون طراحی سایت، مبلغی طی تعرفه ای مشخص از صاحب طراحی سایت اخذ می گردد. جستجوگر گوگل محبوب ترین و پر بازدیدترین جست و جو گر اینترنت است و در ایران نیز اکثیرت مردم برای دستیابی به نیازها و خدمات مورد نظرشان به گوگل مراجعه می کنند. به طور میانگین 4 میلیارد نفر در هر روز از گوگل بازدید می کنند و این تعداد بالای کاربران، پر بازده بودن تبلیغات در گوگل را نشان می دهد. در هر دو روش شما شرکت های طراحی سایت می توانند به شما کمک کنند و این امر نیاز به گروهی متخصص دارد.

 

تبلیغ در گوگل به دو طریق زیر انجام می گردد:

 

 • سئو و بهینه سازی طراحی سایت

در این روش متخصصان با استفاده از بهینه سازی و ربات های جستجوگر، کلمات کلیدی سایت شما را به رتبه ی اول لیست جست و جو گر گوگل ارتقا می دهند تا کاربران با جست و جوی آن کلمات اولین سایتی که مشاهده می کنند طراحی وب سایت شما باشد.

 

 • گوگل ادوردز و طراحی سایت

شما در این روش طی پرداخت هزینه ای به گوگل که تنها به ازای هر کلیک کاربر و ورودش به طراحی سایت شما ،از شما اخذ می گردد، شرکت طراحی سایت خود را در رتبه اول گوگل قرار می دهید.

 

بررسی مزایای تبلیغ در گوگل:

 • امکان ارائه کلمات کلیدی مناسب در طراحی سایت
 • امکان دسترسی به سی پنل در طراحی سایت
 • امکان گزارش گیری منظم در طراحی سایت
 • امکان نمایش تبلیغات درج شده در تمام موتورهای جستجو
 • امکان ارائه خدمات مشاوره رایگان جهت سئوسایت
 • امکان اعمال تغییرات بدون محدودیت زمانی و مکانی در طراحی سایت
 • پیاده سازی بروزترین تکنینک های بهینه سازی جهت تبلیغ در گوگل
 • افزایش اعتبار و بهبود رتبه ی طراحی سایت در موتورهای جستجو

 

webdevelopment 2

 

بررسی دلایل اهمیت تبلیغ در گوگل با ادوردز

طبق بررسی های انجام شده گوگل یکی از معتبرترین و محبوب ترین طراحی سایت ها در ایران و در دنیا شناخته شده است. با توجه به اهمیت حضور تمامی مشاغل در دنیای مجازی و استقبال زیاد کاربران به خرید آنلاین، با استفاده از تبلیغ در گوگل شما می توانید سود بیشتری را برای کسب و کار خود به ارمغان بیاورید. 

 

تبلیغ در گوگل با ادوردز

شاید تاکنون روش های تبلیغاتی بسیاری را جهت طراحی وب سایت خود امتحان کرده اید و مسلما به نتیجه ی مطلوبی برای طراحی سایت حرفه ای خود دست نیافته اید. تبلیغ در گوگل حرفه و تخصص خاصی را می طلبد. شرکت نونگارپردازش به عنوان یکی از ده شرکت طراحی سایت برتر با استفاده از مجرب ترین و متخصص ترین نیروها با طراحی سایت حرفه ای موفقیت شغلی چشمگیری را برایتان به ارمغان می آورد. سئوکاران ما با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی ها با توسعه ی سئو سایت، طراحی سایت فروشگاهی شما مشتریان عزیز را در صفحه ی اول گوگل در بالاترین رتبه در معرض دید کاربران بیشتری قرار می دهد. برخلاف تبلیغ در گوگل با سئو، روش ادوردز مشمول پرداخت هزینه است. اگر به دنبال قدرتمند شدن طراحی سایت خود هستید پس نباید از هزینه های تبلیغاتی خود بترسید.

 

سوالات متداول در رابطه با تبلیغ در گوگل:

 

 • میزان هزینه تبلیغ در گوگل جهت طراحی سایت چقدر است؟

برآورد قطعی جهت تبلیغ در گوگل وجود ندارد و هزینه ی تبلیغات طراحی سایت برای مشاغل مختلف، متفاوت است.

 

 • آیا تبلیغ در گوگل بر روی سئو طراحی وب سایت تاثیرگذار است؟

تبلیغات زمانی موثر است که کلیک بخورد. بعبارتی تبلیغ در گوگل زمانی موفق است که بتواند کاربران را جهت بازدید به طراحی سایت هدایت کند. بنابراین می توان گفت تبلیغ در گوگل بر سئوسایت می تواند تاثیرات مثبت و منفی در برداشته باشد.

 

 • آیا شرکت نونگارپردازش پلن های مختلفی را برای کاربران خود در نظر گرفته است؟

بله. شرکت نونگارپردازش با در نظر گرفتن کسب و کارتان و نیازهای شغلیتان پلن های خاصی را برای شما مشتریان عزیز جهت ارائه تبلیغات اصولی برای رسیدن به موفقیت طراحی سایت تان در نظر گرفته است. برای دریافت مشاوره با ما تماس حاصل کنید و بدون تردید کار طراحی سایت حرفه ای و تبلیغ در گوگل و هر آن چه را که برای توسعه یک طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز دارید به ما بسپارید. شما هم می توانید مالک یکی از طراحی سایت های حرفه ای بزرگ در دنیای مجازی باشید.