تبلیغات در گوگل

 

احتمالا برای تمامی ما پیش آمده است که هنگامی که به دنبال کالاو یا شرکت و خدماتی در گوگل هستیم پس از جست و جو ابتدا وارد اولین سایت که در صدر لیست نتیجه ی گوگل قرار دارد وارد شویم. و این امر برای صاحب آن وب سایت بسیار سودمند می باشد و برای این منظور شما میتوانید به آسانی از سرویس تبلیغات در گوگل بهره ببرید. تبلیغات در گوگل در سال های اخیر مبلغ و سود بسیار زیادی را برای شرکت گوگل به همراه داشته است. همین آمار شرکت گوگل، میزان بالای استقبال شرکت ها برای تبلیغات و سود آوری آن ها را نشان می دهد. بیشتر شرکت های دارای طراحی سایت برای بهتر دیده شدن کالا و خدمات خود را از این سرویس در گوگل به مشتری ها معرفی می کنند.

 

تبلیغات رایگان در گوگل

این تبلیغات به صورت عمومی رایگان می باشد و تنها به ازای هر کلیک و ورود کاربران به درون طراحی سایت، مبلغی طی تعرفه ای مشخص از صاحب طراحی سایت اخذ می گردد. جستجوگر گوگل محبوب ترین و پر بازدیدترین جست و جو گر اینترنت است و در ایران نیز اکثیرت مردم برای دستیابی به نیازها و خدمات مورد نظرشان به گوگل مراجعه می کنند. به طور میانگین 4 میلیارد نفر در هر روز از گوگل بازدید می کنند و این تعداد بالای کاربران، پر بازده بودن تبلیغات در گوگل را نشان می دهد. در هر دو روش شما شرکت های طراحی سایت می توانند به شما کمک کنند و این امر نیاز به گروهی متخصص دارد.

 

 

تبلیغات در گوگل به دو طریق زیر انجام می گردد:

 

  • سئو و بهینه سازی طراحی سایت

در این روش متخصصان با استفاده از بهینه سازی و ربات های جچست و جوگر، کلمات کلیدی سایت شما را به رتبه ی اول لیست جست و جو گر گوگل ارتقا می دهند تا کاربران با جست و جوی آن کلمات اولین سایتی که مشاهده می کنند طراحی وب سایت شما باشد.

 

  • گوگل ادوردز و طراحی سایت

شما در این روش طی پرداخت هزینه ای به گوگل که تنها به ازای هر کلیک کاربر و ورودش به طراحی سایت تهران شما ،از شما اخذ می گردد، شرکت طراحی سایت خود را در رتبه اول گوگل قرار می دهید.