طراحی سایت با وردپرس

 

وردپرس پرکاربردترین نرم‌ افزار برای طراحی سایت می باشد این سیستم با ده‌ ها میلیون کاربر بزرگترین جامعه ‌ی توسعه دهندگان و استفاده کنندگان را دارد. وردپرس سیستمی رو به رشد می باشد و روز به روز به تعداد کاربران آن اضافه می گردد. وردپرس در ابتدا با هدف ایجاد یک سیستم وبلاگ وارد عرصه ی طراحی شد اما با گذشت زمان با ایجاد امکانات زیاد در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است. طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین روش ‌ها برای طراحی و برنامه نویسی سایت‌ های مختلف با دامنه‌ ی وسیع می باشد.

 

ویژگی های طراحی سایت با وردپرس

امکانات فراوان وردپرس در کنار وجود هزاران افزونه با قابلیت‌ های متنوع موجب می گردد که وردپرس به عنوان ابزاری مناسب برای طراحی سایت‌ های شخصی، طراحی سایت‌ های شرکتی، طراحی وب سایت ‌های سازمانی و حتی طراحی فروشگاه اینترنتی مورد استفاده قرار بگیرد. وردپرس دارای محیط مدیریت پیشرفته با امکانات بسیار زیاد می باشد. علاوه بر آن پشتیبانی بسیار خوب از زبان فارسی در وردپرس استفاده از آن را برای افرادی که تسلط کمتری به اینترنت و کامپیوتر دارند را آسان نموده است.

 

 

سئو در طراحی سایت با وردپرس

وردپرس علاوه بر ارائه امکانات خوب جهت سئو افزونه های متعددی را به منظور بهبود و تکمیل این امکانات به صورت رایگان در دسترس شما قرار می دهد. به همین دلیل در هنگام بهینه‌ سازی موتور جستجو با استفاده از وردپرس نتایج خوبی قابل دستیابی می باشد. وردپرس به خاطر توسعه‌ پذیری بالا و قابلیت بهینه‌ سازی‌ های متعدد، از سایر عوامل سئو نیز به خوبی پشتیبانی می‌ نماید. طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین گزینه ‌ها برای طراحی سایت تهران جهت جذب مخاطبان از طریق سئو می باشد.

 

تعرفه طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت وردپرس نسبت به سایر روش‌ ها به زمان و هزینه ی کمتری نیاز دارد. سایر هزینه‌ های مرتبط با طراحی سایت، مانند طراحی قالب اختصاصی و برنامه‌ نویسی سفارشی افزونه مانند سایر روش‌ ها در هزینه‌ ی نهایی آن شرکت طراحی سایت تاثیر بسزایی دارد.