طراحی سایت مبلمان شهری

 

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت 

مبلمان شهری شامل تجهیزات و امکاناتی می شود که معمولا توسط شهرداری در فضای باز شهرها نصب و مورد استفاده ی عموم قرار می گیرد. مبلمان شهری علاوه بر زیباسازی فضای شهرها باعث ایجاد هماهنگی و نظم بیشتر در پیشبرد امور شهری می گردد. مبلمان شهری مثل علائم رانندگی نقش مهمی در کنترل ترافیک و راهنمایی ایفا می کند. مبلمان شهری مثل نمادها، المان ها و مجسمه های نصب شده در میدان شهرها و فضاهای دیگر القاکننده ی مفاهیم معنوی، مذهبی، تاریخی و فرهنگی هستند. مبلمان شهری مانند مجموعه بازی ها، تجهیزات بدن سازی، وسایل بازی مثل میز شطرنج و میز تنیس باعث افزایش رفاه و شادی حال شهروندان می گردد. سطل های زباله و مخزن ها هم جز جدایی ناپذیر از محیط زیست شهرها شده اند.

طراحی سایت تصصی مبلمان شهری

در حال حاضر شرکت های متعددی در زمینه ی مبلمان شهری فعالیت می کنند. بعضی ازین شرکت ها دارای کارخانه ی تولیدی هستند و بعضی دیگر واردکننده ی مبلمان شهری هستند و یا به صورت واسطه‌ای کار میکنند. شرکت های مبلمان شهری برای رقابت با یکدیگر و برقراری ارتباط حرفه ای و پیشرفته با سازمان ها و ارگان های مربوط به این زمینه که مسئولیت تجهیز شهرها را بر عهده دارند باید دارای یک سایت یا وب سایت مبلمان شهری باشند.

 

مهم ترین امکانات و خدمات قابل ارائه در طراحی سایت مبلمان شهری عبارتند از:

  • معرفی مدیریت و رزومه ی فعالیت شرکت در طراحی سایت مبلمان شهری
  • به نمایش گذاشتن محصولات مبلمان شهری در قسمت های جداگانه مثل انواع مجموعه بازی ها، انواع نیمکت ها، انواع سطل های زباله، انواع کف پوش ها و ... در طراحی سایت مبلمان شهری
  • ارائه توضیحات کامل برای هر کدام از محصولات مانند جنس، سایز و قیمت در طراحی سایت مبلمان شهری
  • نمایش دادن تصاویر نمونه کارها و پروژه های انجام شده در شهرهای مختلف در طراحی سایت مبلمان شهری
  • امکان دانلود کاتالوگ شرکت توسط کاربران در طراحی سایت مبلمان شهری
  • ارائه مشخصات فنی تجهیزات مختلف در طراحی سایت مبلمان شهری