طراحی سایت گل فروشی

 

امروزه یکی از دغدغه ها و نگرانی های گل فروشان این است که مشتری ها و بازدید کنندگان در بازدید مستقیم با گل ها ممکن است باعث آسیب دیدن آن ها شوند .

حال هدف از طراحی سایت گل فروشی این است که علاوه بر اینکه می توان گل فروشی خود را به برندی معتبر تبدیل کرد، یک نمایشگاه گل به صورت آنلاین خواهید داشت، در طراحی سایت گل فروشی خود می توانید موضوعاتی مثل آموزش نگهداری از گل و گیاه را قرار دهید، می توانید گالری از انواع محصولات و خدمات خود قرار دهید، نحوه ی سفارش و خرید انواع گل را قرار دهید، چگونگی نگه داری از انواع گل و گیاه را قرار دهید. و همچنین در طراحی وب سایت گل فروشی قادر خواهید بود روش های تزیین گل های مختلف ، قیمت انواع گل ها، اطلاع رسانی از تخفیف ها و جدید ترین و به روز ترین نمونه های گل را به نمایش درآورید.

 

 

 

معمولا برخی از امکانات و ویژگی هایی که می توان در طراحی سایت گل فروشی بیان کرد عبارتند از:

 

 

  1. سرعت بارگذاری بالای صفحات از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد که شرکت طراحی سایت نونگار این موضوع را یکی از مهم ترین اولویت های کاری خود قرار داده است.

 

  1. به دلیل حجم بالای عکس هایی که در گالری طراحی سایت گل فروشی قرار می گیرد بهتر است از تکنولوژی GZIP برای فشره سازی بیشتر عکس ها مورد استفاده قرار گیرد.

 

  1. ظاهر گرافیکی زیبا و مناسب امری است که باید برای همه ی طراحی سایت ها رعایت شود و طراحی سایت گل فروشی نیز شامل این ویژگی می شود.

 

  1. شرکت طراحی سایت نونگار در ابتدا با توجه به امکانات و سفارشات شما طرح اولیه وب سایت شما را آماده و در صورت تایید شما به پیاده سازی کامل آن می پردازد که همین موضوع مهم مورد استقبال و رضایت بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.

 

  1. امکان ثبت پیشنهاد برای هر محصول و اظهار نظرهای مختلف در طراحی سایت گل فروشی به راحتی امکان پذیر می باشد.

 

  1. قرار دادن گالری تصاویر ، ویدئو و فایل های چند رسانه ای در طراحی سایت گل فروشی از نکات بسیار ضروری می باشد.