نقش بازاریابی محتوا در طراحی سایت

این یک نقل قول از مقاله اخیر هافینگتون پست است و آنقدر در مورد بازاریابی محتوا می گوید که برای ما چیزی است که وقتی در مورد استراتژی با مشتریان جدید در طراحی سایت بحث می کنیم ، چیزی از این مانتره نیست. ما برای مشاغلی که همه چیز را از آپارتمان گرفته تا اسباب بازی های جنسی می فروشند نوشتیم ، توییت کردیم ، پست کردیم و پین کردیم بله شما آن را درست خوانده اید و نتایج ما ثابت کرده است که درست است.

اگر می خواهید کسب و کار شما در عصر دیجیتال موفق شود ، نمی توانید فقط محصول خود را تولید کنید و شما باید محتوای با کیفیت بالا نیز تولید کنید. برای ما ، این دیدگاه در مورد بازاریابی محتوا ماهیت دوم است ، اما برای صاحبان مشاغل که به این مفهوم علاقه مند هستند ، درک این مسئله که بازاریابی محتوا در تعیین موفقیت یک شرکت چه از طریق آنلاین و چه غیرفعال مهم است ، در طراحی سایت دشوار است.

 

946

 

چگونگی موفقیت در بازاریابی محتوای طراحی سایت

یک خط نازک اما مهم بین موفقیت و عدم موفقیت در بازاریابی محتوا وجود دارد برای کمک به شما در یافتن این خط ، متخصصان ما این نکته را در طراحی سایت ارائه می دهند تا شما را در مسیر درست قرار دهند. ما همیشه به دنبال راه های قابل اعتماد برای توضیح این اهمیت برای مشتریان خود هستیم و این هفته به مقاله ای فوق العاده آموزنده از کسی ال او دامن زدیم که دقیقاً همین کار را در طراحی سایت انجام می دهد.

 کوین می گوید از خود چند سؤال اساسی بپرسید چرا شما یک محتوای خاص را ایجاد می کنید مخاطب مورد نظر کیست صدای مارک شما چیست چه نوع محتوا را باید برای مخاطبان خود در طراحی سایت ایجاد کنید سرانجام موفقیت چگونه به نظر می رسد فاسر می گوید مانند ناشر فکر کنید. تقویم سرمقاله ای را بسازید که جزئیات مربوط به چه کسی را می نویسد مهلت ها را تعیین می کند کلمات کلیدی تمرکز را برای هر قطعه خاص از مطالب لیست می کند.

 

اهمیت بازاریابی محتوا در طراحی سایت

کوین می گوید ، هنگامی که محتوای طوفان مغزی است از همه بخش ها در یک اتاق جمع شوید و گفتگو کنید. دریابید مشتریانی که بیشترین سؤال را از آنها می پرسند بیشتر بخوانید در مورد بازاریابی محتوا ، و چرا تجارت شما به آن احتیاج دارد یادداشت می کند که چگونه محتوا به برنامه سئو کلی شما پیوند می زند مشکلاتی را که مشتریان برای محتوا دارند و مواردی از این دست را در طراحی سایت شناسایی می کند.

وی هشدار می دهد اگر شما همه این موارد را به پایین نمیخکوب می کنید فقط به تولید محتوا می پردازید. به عنوان منبعی برای چشم اندازها و مشتریان عمل کنید. اگر می توانید شخصی را وارد طراحی سایت خود کنید که به طور جدی به دنبال راه حلی برای یک مشکل است و شما می توانید آن را برای یک راه حل عمیق از طریق محتوا حل کنید ، بازدید کنندگان با کیفیت بالاتر به طراحی سایت خود خواهید داشت که تمایل دارند.

 

963

 

انتخاب عنوان مناسب در طراحی سایت

تقریباً در هر جلد دو نوع عنوان پیدا خواهید کرد و لیست ها و سوالات با شماره این تصادفی نیست عناوینی مانند راه برای بوسیدن یک مرد برهنه توجه خوانندگان را مورد توجه قرار می دهد این روش های زیادی وجود دارد بعضی از آنها عجیب هستند درست است و عناوینی با سؤالاتی مانند آیا به شما اجازه می دهد تا رویای شما از بین برود به طور خودکار خوانندگان را در طراحی سایت درگیر کنید. آنها فکر می کنند خدایا اگر من هستم برگرد.

رایان گوسلینگ برگرد بهترین چیز در مورد این ترفند نوشتن محتوا در طراحی وب سایت این برای هر موضوع خاص کار می کند نه فقط برای موضوعاتی که شامل شخص ساده و معصومین هستند. تبدیل بیشتر فاسر می گوید برای همگام سازی محتوای خود از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. فاسر می گوید هنگامی که شما محتوای با کیفیت بالا ایجاد می کنید و آن را از طریق کانال های اجتماعی به اشتراک می گذارید سایر افراد علاقمند دارد.

 

محتوای عملی را در طراحی سایت ایجاد کنید

برای چسبیدن استاتیک به رفع سریع نیاز دارید جنگیدن موهای زمستانی یخ زده آیا به دنبال ایده خرمای ارزان برای شما و نسخه جدید خود می گردید کاسمو می تواند کمک کند. این مجله مملو از محتوای فعال است ، نکاتی که خوانندگان در واقع می توانند از آنها برای حل مشکلات روزمره خود در طراحی سایت استفاده کنند. به انواع مسئله ای فکر کنید که ممکن است مخاطبان مورد نظر در زندگی شخصی و حرفه ای خود مرتفع شوند.

سپس برخی از مطالب وبلاگ را با ایده های منحصر به فرد در طراحی سایت ایجاد کنید که می تواند به شما کمک کند. این دقیقاً همان کاری است که ما تصمیم گرفتیم این مقاله را بنویسیم و تعجب کنید و شما آن را خوانده اید به موضوع احتمالاً با شما ارتباط برقرار خواهند کرد. این بسیار مهم است زیرا هرچه شبکه های اجتماعی خود را در طراحی سایت رشد دهید مخاطبان بالقوه برای محتوای جدید بیشتر خواهید شد.

 

about web design

 

روش های تولید محتوا خلاقانه در طراحی سایت

شما برای بدست آوردن این مدرک نوشتن خلاق بسیار تلاش کردید. شما وقتی اساتید به بهترین داستانهایتان پاشیدند اشک ریختید و به نوعی چیز مثبتی پیدا کردید که هر بار که آن مرد در کلاس کارگاه شما شعر سه صفحه ای دیگری راجع به سیگار کشیدن تبدیل کرد. شما حتی می خوانید ویست لند دو بار. اگر آن را از طریق برنامه نوشتن خلاق تحسین برانگیز دانشگاه خود با رنگ های پرواز در طراحی سایت انجام داده اید.

مطمئناً می توانید کمی با نوشتن وب کار کنید درست است درست با شروع یک برنامه بازاریابی محتوا معیارهایی را تعیین کنید. به این ترتیب خواهید فهمید که آیا تلاش ها در این مسیر خنثی است. فاسر می گوید از جمله موارد ردیابی تعداد بازدید کنندگان جدید طراحی سایت شما از یک قطعه خاص از مطالب تعداد بازدیدهای صفحه و پیوندهای ایجاد شده از آن محتوا و اینکه چند بار در رسانه های اجتماعی مورد پسند قرار گرفته است.

 

بررسی استراتژی تولید محتوا در طراحی سایت

چشم خود را پیچ کنید در نوشتن خلاق این دیدگاه شما از اهمیت بیشتری برخوردار است ، و شما حق دارید از آن دیدگاه تا مرگ دفاع کنید و حتی وقتی که یک کارگاه کامل از نویسندگان کارشناسی ارشد تلاش می کند بیهوده شما را متقاعد کند که ظاهر ناگهانی اژدها در پاراگراف آخر داستان کوتاه شما یک انتخاب روایت بد است. این اژدها دید شماست. یک روز ، آن دعواها از درخشش شما را در طراحی وب سایت درک خواهند کرد.

اما حدس بزن چه در دنیای نوشتن محتوا ، دید شما صندلی عقب را به سمت مشتری می گیرد. اگر مشتری می خواهد استعاره های شوخ تیز شما را خراب کند و به جای آن محصولات شرکت را به سختی بفروشد ، باید آن را در طراحی سایت انجام دهید. در بعضی مواقع ، حتی ممکن است مجبور شوید کل مقالات را بچسبانید و دوباره از ابتدا شروع کنید. اگر نمی توانید نوشتن خود را بدون گریه کردن مانند کودک خرد کنید و بسوزانید.

 

1212 web

 

مدیریت بازاریابی در طراحی سایت

کپی وب پست های وبلاگ و مقالات خود را حول این سؤالات بسازید و در عین اینکه خود را به عنوان یک متخصص صنعت معرفی می کنید ترافیک بزرگی کسب خواهید کرد. بنابراین این موضوع را در مورد تکالیف هفتگی خود در نظر بگیرید کارمندان خود را مورد نظرسنجی قرار دهید و لیستی از سوالات مشترک مشتری در طراحی سایت ایجاد کنید. سپس سوالات را در یک صفحه گسترده برای مدیر بازاریابی محتوا خود وارد کنید.

هرچه کارهای بیشتری برای محتوای خود انجام دهید محتوای شما برای شما در طراحی سایت بیشتر خواهد شد. دیگر نمی خواهید در زمینه نوشتن محتوا در طراحی سایت دوام زیادی داشته باشید. به اشتراک گذاشته شده است کارشناسان اختصاصی در زمینه بازاریابی محتوا این ما هستند بسیاری از این کارها را برای مشتریان مراقبت می کنند اما صاحبان مشاغل می توانند با پیروی از این آخرین پیشنهاد سهم بسزایی در طراحی سایت داشته باشند.

 

نتیجه گیری

از این گذشته شما تجارت خود را بهتر از هر کس دیگری می دانید و می دانید مشتریان شما چه چیزی می خواهند و به چه چیزی نیاز دارند. اگر می خواهید مطالب خود را تا حد امکان مرتبط کنید و بدیهی است که شما انجام می دهید باید از کارمندان هر شعبه شرکت خود بپرسید که مشتریان و نگرانی ها و سؤالاتی که مشتریان برای آنها در طراحی سایت ایجاد می کنند چیست آشنایی با بهترین نکات جهت تولید است.

 محتوای طراحی سایت دیکنز رول خود را آهسته کنید. این مواد از آنچه به نظر می رسد سخت تر است. حتی اگر شما عزیزان برنامه نوشتن خلاق دانشگاه خود هستید لازم است قبل از اینکه بتوانید بر دنیای نوشتن محتوا حاکم باشید چیزهای زیادی را که به شما آموزش داده شده است بیاموزید. برای شروع کار سه روش استراتژی محتوای آنلاین شما باید با استراتژی نوشتن خلاق شما در طراحی سایت متفاوت باشد.